Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=43438 --> tam powinno sie znalezc to pytanie, a jak zalezy ci na usuwaniu, to moglbys po uzyskaniu odpowiedzi usunac swoj post w TAMTYM temacie. Co to do cholery jest ? Zaraz wyskoczy jakis moderator z prosba o rozwiazanie dla niego zadania z matematyki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuc na luz , raz na jakis czas jak sie poprosi o pomoc userów to chyba cały świat sie nie zawali . Kurcze skąd sie biorą tacy ludzie .... . Strasznie rzucało sie w oczy prawda ??? nie mogłeś przejsc obok tego obojętnie ??? szkoda gadać ...

Dalej czekam na pomoc a co do transferu to nie mam na to wpływu :/ jest to server neostrady i raz działa szybko a raz tak jak napisałem :/

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie znajde teledysk Effiel 65- Im blue?? To chyba ten teledysk związany z Man in black. Thx z góry. Peace

1389152[/snapback]

Eee... raczej nie ma najmniejszego zwiazku z MiB..

Zgło sie na PW to powiem co i jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama sklepów CCC z kolekcją lasocki. tekst piosenki: groove me, when you want a feel the heat. raperzy w refrenie. Wykonawca i tytuł Da Luxe - "Groove Me"

ale nie ma tego w necie ma ktoś z was może ? albo namiar jakiś.

1322748[/snapback]

mam ta piosenke, podaj maila to Ci przysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiedziałem gdzie to zabardzo umieścić ale wydaje mi się ze tu bedzie najlepiej. poczukuje kawałka (chyba pt. "Bestia") w Polskim wykonaniu a zaczyna się mniej wiecej tak:

 

"słońce płonęło powoli zmierzchu?

kryjąc swą twarz w otchłani mroku

dzień? zrodziła się bestia

nieśmiertelna wśród buntu stworzyła swój ...."

 

Z góry dziękuje za pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...