Jump to content
Sign in to follow this  
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Recommended Posts

Poszukuję piosenki techno. Niestety nie pamietam dokładnie tytułu :cry: Wiem że było to coś w rodzaju "fuck you all" albo "fucked up" ... Najgorsze jest to ze nie potrafie tego sprecyzować. Może znajdzie się ktoś, kto się połapie i poda mi dokładny tytuł i/albo wykonawce. Pleeeeeeezeeeee ...

Ja szukam muzyki z nowej reklamy Ery (ST55) i piosenki Marino Marini - Nie płacz kiedy odjadę (na kazie nie ssa mi jej).Pozdrawiam.TIA

R4DOS - ten kawalek z reklamy ery (st-55) skomponowal niejaki Thomas Langball,niestety nie moge znalezc ani jednego jego kawalka,a co gorsza nawet informacji o takim gosciu.Jednakze co do wiarygodnosci tego co napisalem to dam sobie glowe uciac ze chodzi o Thomas-a Langball-a,poniewaz ta reklame robila moja siostra,a wiec mam informajce z pierwszej reki.Moze ktos slyszal o tym gosciu albo ma jego plyte/y ? Pozdrawiam.

Wie ktos moze co to za muza leci na poczatku filmu Freddy vs Jason. chodzi o moment w ktorym na poczatku pojawia sie tytol filmu. leci wtedy taka mocna muza, co to za kawalek??? dzieki

PILNE!!!! (jak każde :D)

Epsilon

Płyta nr1

Wiecie skąd moge zassać???

Dla wszystkich utrapionych przez reklamę TOP SECRET podaję wokalistkę, tytuł, a nawet album 8)

Reni Jusis

It's not enough

Trans Misja

Szukam piosenki z programu Europa da się lubić pt. Europo witaj nas 8)

nie pytajcie dlaczego :P Bardzo pilne :!:

Od dłuższego czasu szukam po www tłumaczeń tekstów Behemoth'a na goglach spędzilem juz troche czasu ale nic takiego nie znalazłem jeśli by ktoś posiadał takie teksty na kompie to prosił bym o adres www lub niech śle na maila cyrano666@wp.pl z gory dzieki

SZUKAM TEKSTÓW PO POLSKU

jeszcze raz dzięki

Witam, szukam mp3 Sheryl Crow - Knocking On Heavens Door.

Była ona śpiewana przez Guns N' Roses i Boba Dylana.

ps. jest ona często grana na antenie RMF FM.

Piszcie na priv...

HELP

sheryl crow czy avril lavagne czy cos kolo tego?? bo to ostatnio jest grane na antenie RMF'ki tzn ostatnio jakies 2 miechy temu

potzrebuje muzyki z reklamowki peugota (nie wiem jak to sie pisze) 206 (chyba) co talib taki przerabia samochud, a potem jedzie tym samochodem w nocy i tam taka muzyczka w tle leci

eeeee jak sie zwie piosenka Kasi Klich ,ktora ostatnio zapina na mtv i vivie :)

nie ta o psie ogrodnika ....

slowa to ... karmazuynu smak ciagle w ustach ciagle mam ... sjakos tak

wie ktos co to jest :

www.grucela.piwko.pl/06.gif

*rozszezenie GIF zmienic na MP3.

najlepiej jakby mi ktos podal tytul wykonawce i plyte.. z gory THX

Skad wytrzasnac cala plytke Bennego Bennassiego (pokochalem ta muzyke) ... Wielkie dzieki.

Jesli jeszcze nie masz tej płytki to sie zgłoś do mnie (djventyl@o2.pl) mam całą alt preset standard -q 2 (własna robota w eac)

a ja poszukuje takiego kawałku nie znam tytułu ale leci to jakoś tak

don't you want somebody to love don't you ever need somebody to love na teledysku jest biba nad basenem

potzrebuje muzyki z reklamowki peugota (nie wiem jak to sie pisze) 206 (chyba) co talib taki przerabia samochud, a potem jedzie tym samochodem w nocy i tam taka muzyczka w tle leci

Raja Mustaq - The Sculptor (peugeot206).mp3 Wydaje mi sie ze chodzi Ci o ten utwor.

I jeszcze druga sprawa, piosenka z reklamy Topsecret, http://212.51.214.35/filmy/topsecretmix.mp3 <- Link ze strony Topsecret z dzialu "Filmy i muzyka"

Bonnie Tyler - I Need A Hero ofc wersja typu "umpa-umpa" czyli mix. Niestety nie można na Kazza i jej podobnym znaleźć :(

don't you want somebody to love don't you ever need somebody to love na teledysku jest biba nad basenem

BOOGIE PIMPS - SOMEBODY TO LOVE (SALT SHAKER EDIT)

BOOGIE PIMPS - SOMEBODY TO LOVE (SALT SHAKER EDIT)

jesteś moim bogiem niech ci bozia w dziewczynach wynagrodzi :D

Pewnie mnie wysmiejecie, ale szukam juz pewnego kawalka przez kilka lat :)

Kiedys podczas transmisji ligi mistrzow w tvp2 (chyba) w przerwach miedzy meczami, czasami wyswietlany byl krotki spot na temat ofiar min ladowych. Interesuje mnie podklad muzyczny.

To samo lecialo kiedys na cartoon network podczas reklamy laboratorium dextera :)

Witam szukam mp3 Tadeusza Nalepy - "Modlitwa".

Szukałem na Kaziee, lecz tam znalazłem wersję live.

ps. lecz tak naprawdę wszystkie mnie interesują.... - piszcie na priv albo mail

Raja Mustaq - The Sculptor (peugeot206).mp3 Wydaje mi sie ze chodzi Ci o ten utwor.

(...)

To chyba nie to, a nie przypadkiem Husan feat. Bhangra Knights - Husan. Jest tego w chu*** na Kazie.