Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Bedac pod wrazeniem pomyslu i muzyki zawartej w tych reklamach postanowilem znalezc tla muzyczne znajdujace sie w obu z nich. O jaka reklame tych oponow mi chodzi chyba kazdy wie. Reklama nie jest kolorowa, a czarno-biala, ukazuje wlascicieli aut (zapewne z oponami continental :P ). Muzyczka jest spokojna. Jezeli zas chodzi o reklame Carlsberga mam na mysli ta stara - gdy ludzie "grali" na butelkach. Jedyne czego sie dowiedzialem to ze utwor sie nazywa "I love you babe" niestety nie bylem w stanie znalezc jakies "carlsbergowej" wersji. Mam nadzieje, ze w tym co napisalem ujalem wszystke informacje potrzebne aby znalezc te pliki. Z gory THX za wszelka pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watek ten dedykuje poszukiwaczom wszelkich utworkow muzycznych i innych empe3 oraz napisow do filmow.

Prosze tutaj sobie tutaj zapodawac poniewaz Osla od jakiegos czasujest zapychana podobnymi tematami.

Poszukiwaczom zakladajacym osobne topiki bedziemy je wywalac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie.  

Otoz jest kawalek WWO Dwa sumienia  

http://republika.pl/elpresidente/muz/melodia1.mp3 (500kB)  

I chodzi mi o melodie co leci w tle.  

Wiem ze jest z Silent Hilla ale potrzebuje dokladny tytul :]  

 

Dzieki :]

to nie jest z silent hilla (posrednio) tylko z tego loga Konami co sie pokazuje, zwroc uwage ze w MGS`ie tez jest ten dzwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie moż jak sie nazywa taki film nowy o wampirach, w którym gra m.in Sean Connery :?:

Ciągle na MTV niemieckim widze urywki,a tytuł też już jest przetłumaczony więc nie mam pojęcia jak to się nazywa.

Pomóżcie :!:

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...