Jump to content
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Recommended Posts

@MAKAKUS:

3 Doors Down - Kryptonite (OST z Supermena - o ile się nie mylę)

Znajdź w google tekst, to zobaczysz, że to jest ta piosenka.

Potrzebuję screena z reklamy jakiegoś jogurtu (czy czegoś takiego - nazwy nie pamiętam, hasło "Podaruj sobie odrobinę nieba"), gdzie całość rozgrywa się w niebie i jest taka przesliczna "anielica". Ogólnie nie cierpię makijażu, ale ten jest rewelacyjny, bo panienka naprawdę wygląda jak anioł. Oczywiście na screenie mile widziana sama panienka.

Edited by ULLISSES

Poszukuje utowru NU LIMITS projektu WET FINGERS gra tam adamus i ktoś jeszcze chodzi mi o tą piosenke w której została użyta czołówka z programu 5 10 15 szukałem i nie moge znaleść a usłyszałem ten utwór w radiu BIS.

Abdel_k9

jeśli to był taki kawałek z chórem to chyba będzie Craig Armstrong - Escape z filmu Plunkett & Macleane. Niestety przegapiłem dziś TopGear'a i nie mogłem sprawdzić czy to właśnie to grało na moście ;) A jakbyś nie znalazł to daj znać na PW.

Pozdro

Witam, to znowu ja ;)

Wczoraj wieczor (23.30, cos kolo tego) na Polsacie2 puszczali takie lipne teledyski.. ponoc nowosci (ale nie wiem na stowe, bo strasznie spiacy bylem). EDIT. Ten program chyba nazywal sie "Muzyczne rozmaitosci" :) Lecial taki kawalek typowo ruski. Tytulu oczywiscie nie widzialem ;/ Strasznie mi sie piosenka spodobala ( piosenka, nie teledysk :P). W teledysku byla jakas taka brzydka ruska dziewka o ciemnobrazowych, kreconych w loki wlosach. Byla taka scena, gdzie we trzy tanczyly w bialych bluzkach i ciemnych spodniach na tle jakiegos radzieckiego miasta ;> Pokazywali tez jakies drogi i osiedla noca. Utwor baaardzo mi sie spodobal (podkreslam - nie teledysk, a utwor ;]).

Ogromna prosba. Jesli ktos zna tytul lub wykonawce (najlepiej jedno i drugie :D), to barzdzo bym prosil jego/ich podanie.

Z gory wielkie dzieki. Licze na Was :D

Pozdro.

Edited by jvt