Jump to content
Sign in to follow this  
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Recommended Posts

poszukuje wykonawcow tych piosenek:

1727951[/snapback]

Track 1 to Clubraiders - Move Your Hands Up

Track 2 jest zbyt hardcorowy nawet jak na mnie ;)

Szukam kawałka prawdopodobnie Meza tylko nie znam nazwy ale wiem ze jest tam taki tekst: miłość, którą dażę życiem.. chociaż nazwę podajcie!!

Szukam kawałka prawdopodobnie Meza tylko nie znam nazwy ale wiem ze jest tam taki tekst: miłość, którą dażę życiem.. chociaż nazwę podajcie!!

1730139[/snapback]

EDIT

To jest Mezo - Kocham http://www.emuzyka.pl/tekstypiosenek/1055/28.php

Edited by Shiningami

Z [http://dl6.rapidshare.de/files/7012603/150559263/MP3.rar]

1. 05-10-24_20-18-20.mp3  --- Jay Z. - hard knock life

2. 05-10-27_19-50-31.mp3  --- Manu chao - bongo bongo

3. 05-10-29_18-25-02.mp3  --- (chyba Sean Paul)ale title na 100%  - big city life

1730100[/snapback]

3 kawałek to pewnie Mattafix - big city life

a wiecie moze co za utwor leci w podkladzie trailera do "między piekłem a niebem" na TVNie ?

Wiecie może co za muzyczka leci w nowej reklamie Commercial Union - reklama zaczyna sie akcją na basenie gdzie to jakis koles uczy sie plywac potem jest na jakims dancingu i obok niego stoi gosc od CU nastepnie siedzi sobie na ławce w parku z panienką i obok nich siedzi koles z CU z psiakiem

A ja szukam nutki ze starej reklamy kawy Nescafe, mam angielską wersję, ale chcę polską, której niemogę znaleźć, tytuł to chyba pozytywne wibracje, ale nie jestem pewna, angielski brzmiał Open Up..

z góry dzięki za pomoc ^_^

Kiedyś wyszła cała seria tapet na jednej z niemieckich stron bodajże o technie... Jedyne co znalazłem to złej jakości tapetka:

http://mf1960.mf.funpic.de/4images/data/me...11/CoolBaby.jpg

Szukam reszty tej serii, a dokładnie to co jest bobas prawie łysy z kolczykiem no i ma troszke włosów u góry ;) W tle niebieskim to było ;) Najlepiej jakby to były oryginały. Zapomniałem strony i jak to się nazywały te tapetki bo to z 2 lata temu miałem ;) pzdr.

Czy ktoś wie jaki jest tytuł utwory z reklamy okocim palone

Prokoviev - 'Dance Of The Knights'

A ja poszukuję takiego dość znanego obrazka, gifa, z takim skaczącym z radości grubasem. Ma ktoś?

chodzi o to? :g

a ja szukam piosenki ktora sobie leci w tle reklamy SONYm reklama wyglada tak ze sobie pileczki spadaja przez miasto a mi potrzebna ta piosnka :) jak ktos zna/widzial/ma niech da znac :)

co do tej piosenki z reklamy sony bravia to chyba bedzie Jose Gonzalez - Heartbeats ale nie jestem pewien :rolleyes: :razz:

szukam utworku ktorego przerobka leci w reklamie Maxwell house ;]

Talking Heads - Our House In The Middle of the Street

Ja z kolei poszukuje reklam rexony for man (z tymi typkami co skacza przez okna i nietypowo [parkuja swoje auta;))