Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Coś strasznego... świetny dokument i zarazem szokujący, pokazujący życie dzieci mieszkających na moskiewskim dworcu. Tamtejsze dzieci wolą mieszkać na dworcu aniżeli w domu dziecka - w domach dziecka mają jeszcze gorsze warunki niż na dworcu. Ten dokument powinien sobie obejrzeć każdy, kto narzeka na Polską rzeczywistość...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SilentMan ma rację i na końcu ta wstrząsająca scena jak sie kończy życie na dworcu...........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uniting nations-ai no corrida ?

Tak to jest to :] Wielkie dzieki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie a ja szukam jingli z TVN'u szczególnie tych z faktów. Nie mam karty TV a chcialbym miec te pioseneczki rozpoczynajace fakty w tvn.Moze ktos z dobrym sercem by to zgral i podrzucil na forum;)Z gory dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poszukuje tytułu piosenki, powinno byc proste dla tych co ją znają:

1.) w teledysku jest sobie na zmiane w ujęciu facet raz baba, i oni pływają w morzu czysciutkim ( przez caly teledysk )

2.) tytuł i wykonawca posiada litery nie z poslkiego alfabetu ( włoskie albo francuskie moze )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Szukam tytułu piosenki, która leci pod sam koniec fimu (jak zaczynają wchodzić napisy) Butterfly Effect (Efekt Motyla). Przejrzałem cały soundtrack i nie znalazłem go. A filmu już niestety nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Szukam tytułu piosenki, która leci pod sam koniec fimu (jak zaczynają wchodzić napisy) Butterfly Effect (Efekt Motyla). Przejrzałem cały soundtrack i nie znalazłem go. A filmu już niestety nie mam.

Oasis - Stop Crying Your Heart Out

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiscie pisze napisy do filmow zainteresowani niech pisza na moje gg

przetlumacze badz wysle juz zrobione przezemnie napisy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prosze o napisy do filmow:

Skeleton.Man.2004

dirty.deeds.2005

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja szukam jak sie nazywa pani, którą uzytkownik Majkel_ ma w avatarku

pytałem go ale niestety już nie pamieta

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co Ci to da ?

i tak jej nie wyrwiesz :D

a to chyba jedna z siostr Olsen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jasne że nie wyrwie bo ona jest już moja B)

wygląda na to ze MacieX ma racje

przejrzałem pare stronek i FreZ nie ma problemu mozesz sobie z nią być

ona jedynie na tej fotce powyżej wygląda fajnie a na innych poniżej przeciętnej

ale dzieki panowie za szybką odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

łikendiver, oder a niwy juu, forever nad rever, nado gore stopes głos kobiecy, bardzo popularna piosenka( słuchałem w radiu a po angielsku to jestem początkujący wiec nie smiejcie się) B)

livent, co larynd goł, samtajs, łuczenlike for, hey micket back, de laf maj lajf, fire lajf głos kobiecy - to melanie sie czy jakos tak jedna ze spice girl chyba

Sory za pisownie

Edytowane przez maresworld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Melanie C - first day

Poszukuje napisów do:

"Ucieczka z Sobiboru" film z końca lat '80.

Mam tylko napisyENG, jak sie wkurze to bede musial tluamczyć,ale wolałbym gotowe :)

Edytowane przez dayus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam tytułu piosenki, która leci pod sam koniec fimu (jak zaczynają wchodzić napisy) Drzewo Jozuego (Drzewo Dżoszuła).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuje piosenki takiej spokojnej ktora leci w reklamie nielubianej przez duza czesc spoleczenstwa TP SA dosc dlugi kawalek a na reklamie nic specialnego niema tylko zmieniajace sie obrazy i na samym koncu haslo tpsy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szukam oryginalnej nazwy tytułu filmu z reklamówki która często leci w kinach przed filmem od +15 [; chodzi mi o reklamówke, która zaczyna sie przedstawieniem paru zdjęć, potem każddego z osobna z opisem że ten gość juz nie żyje, itp. i że obok niego jest jego anioł stróż itp. pokazywane tam zdjęcia były podobno prawdziwe z prawdziwymi duchami [; i film opowiada chyba o fotografie który często robił zdjęcia duchom przez przypadek czy coś w tym stylu. Plz o pomoc [;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, to znowu ja :)

Szukam kawałka który leci w tym filmiku = http://www.ilt.neostrada.pl/parkour.wmv

Bardzo by mi się przydał jako podkład do jednego wideo.

Clint Mansell/Kronos Quartet SUMMER - Overture

utworek przewodni z Requiem dla snu - tylko ten twój jest trochę inny to pewnie jakiś mix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki, faktycznie to co mam to przeróbka tego utworu. Szkoda że nie znalazłem tej wersji co ja mam, niestety tamta nie bardzo pasuje, ale nic, poszukam czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja potrzebuję autora i tytuł ... (aż wstyd oto pytać ;) ) Na vivie leci czasem teledysk ... gdzie gość (długie włosy) jest na śniegu i zaczyna się rozbierać, po czym wyjmuje z kieszeń pamiątki (?) i układa to na śniegu ... słowa to mniej więcej "I saw a angel ... " :] dość spokojna i wykonawca też bardzo znany tylko coś mi z głowy to wszysto wyleciało :mur:

No i jeszcze taki polski dicso-polowy zespół śpiewał piosenkę po angielsku (akcja teledysku to jakaś impreza,dyskoteka) - to też leciało na vivie ... ma ktoś pomysł ?

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja potrzebuję autora i tytuł ... (aż wstyd oto pytać ;) ) Na vivie leci czasem teledysk ... gdzie gość (długie włosy) jest na śniegu i zaczyna się rozbierać, po czym wyjmuje z kieszeń pamiątki (?) i układa to na śniegu ... słowa to mniej więcej "I saw a angel ... " :] dość spokojna i wykonawca też bardzo znany tylko coś mi z głowy to wszysto wyleciało :mur:

James Blunt - You're Beautiful

No i jeszcze taki polski dicso-polowy zespół śpiewał piosenkę po angielsku (akcja teledysku to jakaś impreza,dyskoteka) - to też leciało na vivie ... ma ktoś pomysł ?

Troche za mało szczegółów :) Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

blunt - you r beautiful?

edit - kurde znowu sie spoznilem :)

Edytowane przez tukamon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche za mało szczegółów :)

tekst +- "I watching movie" ... coś tam coś tam ;) i jest "shining star" . Wiem, że w Sobotę (tydzień temu) w nocy leciało co godzinę :] więc chyba jest dość popularne ... polski dicso-polowy zespól, słowa angielskie, wszystko to impreza, wokal ma chyba czernowy ubiór, potem była akcja, że był tam koleś ubrany w różową koszulkę i się w windzie całował z jakąś lalą - to jeszcze sobie przypomniałem ;)

za blunt'a serdecznie dziękuję :!: :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi