Jump to content
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Recommended Posts

Poszukuję utworu Ups I Did It Again w wykonaniu Children of Bodom. Może mi ktoś podesłać na maila a4t@o2.pl

Nieaktualne już :) Jakby tak ktoś jeszcze miał wersję metalową utworu "Staying alive", albo zna wykonawcę to poprosiłbym :)

Edited by BLANTMEN

Zna może ktoś tę piosenkę z reklamy ery co goście w kosza grają? One jest też z fify '99. Zajefajny kawałek. Z góry dzięki!

EDIT:

A kto zna tę piosenkę z reklamy nutteli? takie dzieciaki biegają i chodzi oto że potrzeba dużo energii żeby żyć.

Edited by husk77

Poszukuję napisów do:

Sok z żuka (Beetle Juice) - 29 fps, 789 mega.

Niebo nad Berlinem (Himmel uber Berlin aka Wings of Desire) - cd. 1 - 692 mb, cd. 2 - 691 mb, 25 fps.

Edited by und3r

Poszukuję tytułu i wykonacy muzyki lecącej w tle tego krótkiego filmiku o koszykówce [sam filmik pokazuje ciekawe tricki, więc warto pobrać]

http://www.uploadready.com/v/3177245/Basketmania.wmv.html [rozmiar 2.0MB]

jesli podobal ci sie ten filmik poszukaj na necie wieksza ilosc pod nazwa AND1 MIX TAPES od 1 do 5 bodajrze to co bylo na tym co widziales to male piwko

Witam !

Mam 2 prozby:

-Podajcie tytuly jakiejs fajnej muzki koscielnej cos w stylu "Gregorianie" czy jakos tak slyszalem fajny kawalek takie "exodus domina da ta " cos takiego

-na allegro jest pelno plyt z muzyka do synchronzacji polkol nie wiecie skad to sciagnac bo ci sprzedawacy pewnie sami sciagli i wypalaja na domowyh nagrywarach wiec za co im placic ?

szukalem na emulu ale nic nie bylo

Ps prosze o odp

siema. ja poszukuje czegos ze starszego hip hopu, takiego z przed 5 lat. bardzo podobala mi sie w filmie 'ze zycie ma sens', cos w rodzaju tego:

http://members.lycos.co.uk/wesooly/x.mp3 (btw u mnie nie dziala jako odnosnik, trzeba skopiowac i wkleic jako adres, u was tez?)

przepraszam za slaba jakosc, ale nagrywalem z filmu przez mikrofon :wink: pozdrawiam.

Czy ktos wie kogo jes tta piosenka:

Leci to mniejwiecej tak: I don't want to body I don't want to body baby

Na teledysku jakis koles tanczy na parkiecie z fajna babke ktora czasami wypina pupeczke ;)

Szukam piosenek wykonawców grających taką muzykę jak ta z gier Tony Hawk Pro Skater i Need for Speed.

Chodzi mi o podobny styl.

Możecie podawać też pojedyńcze utwory

Henry_Rollins_ Whats_The_Matter_Man - utwór z Tonego 3

Ostatnio slyszalem dyskotekową wersje tytułowej piosenki ze Slonecznego patrolu, czyje to jest ?