Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Mordeczki wy moje. ;] Kto mi powie ma w!n0:

:arrow: Kto tu rapuje na samym poczatku - KLIK!

:arrow: Kto remixuje "Voodoo People" od Prodigy - KLIK!

Za pomoc, naturalnie...

 

EDIT.

Dzieki za pomoc, talib666! Prodigy spoko jest. :) Fat Joe zaraz sprawdze.

 

Przypomnialo mi sie jeszcze jedno... Na polskim MTV kiedys przed Yo! MTV Raps byl tez taki program hip-hopowy, co go bodajze Red prowadzil. MTV Squad czy cos takiego... Chodzi mi o fragment utworu wykorzystany w intro i w outro chyba tez. Ta sama nuta byla wykorzystana w "Blokersach" Sylwestra Latkowskiego. Dokladnie w 00:28:30 (scena na Jezycach). Jak juz jestesmy przy "Blokersach", to jakby ktos mial, bardzo prosilbym o podrzucenie mi bitu, ktory leci w tle w 00:41:30 (jak sie Delis wypowiadal :)) i w 00:45:03, jak Lamzas mowil o nielegalnym zyciu. :D Wiem, ze bity robili 600V, Magiera i Lasscah, ale nigdzie nie moge ich oddzielnie znalezc.

Za kazda pomoc bede wdzieczny.

 

EDIT.2

Dzia, Paszczu! Masz u mnie "Mocnego Byka". :P

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mordeczki wy moje. ;] Kto mi powie ma w!n0:

:arrow: Kto tu rapuje na samym poczatku - KLIK!

:arrow: Kto remixuje "Voodoo People" od Prodigy - KLIK!

Za pomoc, naturalnie...

 

Co do pierwszego to po głosie przypomina mi Fat Joe.

Jeśli chodzi o remix to masz ten kawałek i klip gratis .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie co za kawalek leci w "Fast & Furious Tokyo Drift" ok 00:19:45s ? Jak Twinkie pokazuje pierwszy raz swoje autko glownemu bohaterowi :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie co za kawalek leci w "Fast & Furious Tokyo Drift" ok 00:19:45s ? Jak Twinkie pokazuje pierwszy raz swoje autko glownemu bohaterowi :>

grifts - ooh ahh :]

Powiedz mi jescze - mody z eSATA2 działają na Twojej mobo? Konkretnie chodzi mi o fałkor, bo musze podgonić Athlona ;]

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grifts - ooh ahh :]

Powiedz mi jescze - mody z eSATA2 działają na Twojej mobo? Konkretnie chodzi mi o fałkor, bo musze podgonić Athlona ;]

Dzieki za tyt, to jest to ;]

 

Co do Twojego pytania to nie mam pojecia.. wiem tylko ze mody z Dual-SATA2 dzialaja na Dual-VSTA ;]

Edytowane przez Camel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś wie jaki ma tytuł i ktory z kabaretów jest autorem skeczu o tatuażu. Dokladniej chodzi o studio tatuażu gdzie kolesie majacy zdawać mature wytatuowali sobie sciagi na klacie i dyrektor szkoly tez sobie chyba cos tatuowal. Dokladnie nie pamietam ale moze ktos to skojarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tu bo poszukuję, a jeśli nie można tego tutaj napisać to proszę o usuinięcie posta.

 

Poszukuję tekstu i teledysku piosenki :

 

Schiller - Tired Of Being Alone (Mit Tarja Turunen)

 

Z góry serdeczne dzięki za jakie kolwiek namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Wpadla w uchu mojej dziewczynie pewna piosenka z RMF'u.Takze ja slyszalem.Spiewa ja bodajze Krawczyk z jakas piosenkarka slow dokladnie nie pamietam ale mniej wiecej jest

"to co bylo musi byc...."jest wolny spokojny utwor.Jak bede wiedzial cos wiecej to napisze.Aczkolwiek moze ktos skojarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Wpadla w uchu mojej dziewczynie pewna piosenka z RMF'u.Takze ja slyszalem.Spiewa ja bodajze Krawczyk z jakas piosenkarka slow dokladnie nie pamietam ale mniej wiecej jest

"to co bylo musi byc...."jest wolny spokojny utwor.Jak bede wiedzial cos wiecej to napisze.Aczkolwiek moze ktos skojarzy.

Jedyne co przychodzi mi do głowy to duet Krawczyka i Edyty Bartosiewicz - Trudno Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze ogladal film Hools & Thugs the most violent fans ? Interesuje mnie muzyka ktora tam leci, taki jakis fajny trance chyba. Jakby ktos wiedzial to niech da znac, calkiem mozliew ze jest to cos DJ Icey ale nie jestem pewien .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje mp3 lub clipu The Streets - The Prangin Out

Jednak nie chodzi mi o normalna wersje ale o "przeróbke" - Mike Skinner rymuje tam tylko refren, reszte nawijaja jego czarnoskorzy towarzysze.. ;]

 

UPDATE:

Thx to kev za clip i DaRoNa za mp3 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje piosenki do której był teledysk (stary). Teledysk miał formę gry komputerowej (takiej jakby platformówki) Gdzie taki dziwny stworek biegł po jakieś pustni i zbierał płyty vinylowe. i go gonił na końcu taki wielki stórw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu kawałka który od niedawna leci w RMF FM. To jest jakiś remix kawałka w stylu gta VC :) a konkretnie jego orginał leciał w Flash.fm w Vice City. Zna ktoś tytuł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...