Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

no własnie ze to nie jest ten kawałek, w filmie jest taka fajna techniczna muza :]

chodzi mi o tą muze która leci po tym jak babka powie "GO" :]

 

http://s22.photobucket.com/albums/b315/Hip...mgAnch=imgAnch1

To jest motyw użyty w ND4SPD Most Wanted.

Chyba BT i Roots, ale głowy se nie dam uciąć. Przejrzyj sndtrack z Most Wanted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukuje, takie dziwnej nutki, ale mi wpadla w ucho to musze przesluchac,az sie znudzi, niezaleznie czy to tekno,pop,metal,diskoł. ;]

tak wiec tyle co uslyszalem to:

(...) you know you`ve got to live your life (...)

ogolnie to piosenka opiera sie na slowach life to live, ale pod takim tytule nic nie znalazlem

jeszcze cos takiego:

(...) why...are, we, blinded by the (fears?) (...)

wszystko w takim starym wykonaniu kogos (nie bic jesli to ktos znany ;x ) i pod jakims tekno bitem ;]]

wtf ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje skeczu Grzegorza Halamy - Pan Józek o abonamencie, z tym ze cały ten skecz, ma ktoś może? Dzisiaj podobno ma on być w kabaretonie o 18 na polsacie czy ktos mógłby go nagrać ? :sad: to sprawa mozna powiedzieć życia i smierci :-| :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje skeczu Grzegorza Halamy - Pan Józek o abonamencie, z tym ze cały ten skecz, ma ktoś może? Dzisiaj podobno ma on być w kabaretonie o 18 na polsacie czy ktos mógłby go nagrać ? :sad: to sprawa mozna powiedzieć życia i smierci :-| :-P

http://youtube.com/watch?v=uBLE6ZgQwyk Edytowane przez Majkel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnosnie serii seriali dokumentalnych emitowana przez TVP pt. "Komornicy". DOkladnie to: KLIK

 

Czy ktoś wie gdzie mogłbym znalezc odcinki tego serialu dokumentalnego? Badz moze ktos nagrywał to z TV i moglby mi to przesłac/udostepnic? Bede bardzo wdzieczny za kazda informacje, jest mi to bardzo potrzebne.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...