Jump to content
Sign in to follow this  
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Recommended Posts

Na gwalt poszukuje tego mp3:

Alexi Murdoch - When do you really get to go

Ma ktos?

Jakby co to moj mail: pioorek@gmail.com

A taki utwór z tekstami w stylu "cut it, hold it, crack it" z refrenem "technology" ktoś słyszał? Będę wdzięczny, za podanie tytułu...

Moze ktos mi napisac jaki jest tytul utworu i zespol jaki go wykonuje.

Chodzi o jakas hinduska przerobke "informera" [;

Moze ktos mi napisac jaki jest tytul utworu i zespol jaki go wykonuje.

Chodzi o jakas hinduska przerobke "informera" [;

Na gg powiedziałem ale tu też powiem B-)

Arash - Chori Chori feat. Aneel

The Last King of Scotland - napisy poszukiwane

Poszło na PW :wink:

Edited by kamilo23

A taki utwór z tekstami w stylu "cut it, hold it, crack it" z refrenem "technology" ktoś słyszał? Będę wdzięczny, za podanie tytułu...

Daft Punk - Technologic

Poszukuje nazwy teledysku AC/DC na ktorym Angus Young (gitarzysta) siedzi na wielkiej kuli (chyba od jakiegos dzwigu) i tak siedzac na niej gra na gitarze i wbija sie w sciane czy cos w tym stylu nie pamietam. Jeżeli ktoś pamieta do jakiej piosenki byl to teledysk to bede wdzieczny za odpowiedz.

A ja znow mam nie banalne pytanie ;) heh...

Poszukuje piosenki Massive Attack - Teardrop ktora w pewnej ciekawej wersji.. leciała w Prision Break, 20 odcinku sezonu 1.

Potrzebuje tej wersji, jej tytułu. Byc moze przekabacili ten utwor tylko na potrzeby tego odcinka.. co akurat by mnie nieco zmartwiło :?

Jak się nazywa taka piosenka, niby hiphopowa o Kononowiczu, refren idzie tak mniej więcej - Niech żyje Kononowicz (...) I nie będzie niczego, nie będzie YouTube'a, napadów na matki...

Jakoś tak, w każdym bądź razie dziś kumpel mi to z komórki odpalił i myślałem, że padnę ;)

EDIT: janio, dzięki :)

Edited by AragornPL

Jak się nazywa taka piosenka, niby hiphopowa o Kononowiczu, refren idzie tak mniej więcej - Niech żyje Kononowicz (...) I nie będzie niczego, nie będzie YouTube'a, napadów na matki...

Jakoś tak, w każdym bądź razie dziś kumpel mi to z komórki odpalił i myślałem, że padnę ;)

Tutej

Poszukuje nazwy teledysku AC/DC na ktorym Angus Young (gitarzysta) siedzi na wielkiej kuli (chyba od jakiegos dzwigu) i tak siedzac na niej gra na gitarze i wbija sie w sciane czy cos w tym stylu nie pamietam. Jeżeli ktoś pamieta do jakiej piosenki byl to teledysk to bede wdzieczny za odpowiedz.

Zbieg okoliczności, również tego szukam, a nie pamiętam tytułu :/

Szukam utworu z reklamy zegarków swatch (wszyscy skaczą w tym samym momencie) W TV jej nie widzialem, ale w kinach czesto. ;)

Poszukuję nazwy zespołu, który nagrał dobry, ciężki kower piosenki "it's a wonderful life" Blacka, ostatnio dość często leci w Antyradiu. Za wszelkie sugestie będę bardzo wdzięczny :) .

EDIT: Znalazłem!!!! :) Zespół to Carrion, co ciekawe to polska kapela z Radomia. Trzeba by się zainteresować resztą ich twórczości, bo nieźle szarpią druty :) .

Skoro to znalazłem, to może jeszcze spytam się o piosenkę która leciała jakiś czas temu w reklamie BP ultimate, w której gość jechał na motorze i krzyczał wolność.

Edited by St.Anger

Poszukuję nazwy zespołu, który nagrał dobry, ciężki kower piosenki "it's a wonderful life" Blacka, ostatnio dość często leci w Antyradiu. Za wszelkie sugestie będę bardzo wdzięczny :) .

Ja to bym do nich mejla wystosował.

Nie wiem jak Antyradio,ale inne stacja niechetnie poadaja nazwy piosenek,napsialem sie jzu do www.planetafm.pl i i nie otrzymalem odpowiedzi.

Nie wiem jak Antyradio,ale inne stacja niechetnie poadaja nazwy piosenek,napsialem sie jzu do www.planetafm.pl i i nie otrzymalem odpowiedzi.

A ja przeciwnie - trzeba umieć pisać mejle ;]

Nie ma ktos wersji piosenki Funky People - Waiting for you ale tej ktora mozna uslyszec np w RMF FM ? Wszystkie ktore znalazlem sa jakies inne... :|

Witam wszystkich mam pytanko czy zna kto tytul piosenki która ostatnio czesto pojawia sie w RMF FM.. w slowach czesto pojawiaja sie slowa fly, die.. Jedna zwrotka zaczyna sie od slow Many times..

piosenka jest wolna, spiewa laska:d jeli ktos moze pomoc bede bardzo wdzieczny pozdrawiam:)) B-)