Skocz do zawartości
Kilokush

Kupno nowej matrycy Acer Nitro 5

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjąłem pękniętą matrycę z laptopa Acer Nitro 5. Model matrycy to lm156lf2f03 na allegro i na Świat Matryc jest zamiennik za 485 zł. Pytanie czy to się nada, ewentualnie gdzie jeszcze można poszukać matrycy?

 

https://allegro.pl/oferta/nowa-matryca-lm156lf2f03-144hz-40pin-fhd-ips-mat-11337898797

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2021 o 23:46, Kilokush napisał:

Wyjąłem pękniętą matrycę z laptopa Acer Nitro 5. Model matrycy to lm156lf2f03 na allegro i na Świat Matryc jest zamiennik za 485 zł. Pytanie czy to się nada, ewentualnie gdzie jeszcze można poszukać matrycy?

 

https://allegro.pl/oferta/nowa-matryca-lm156lf2f03-144hz-40pin-fhd-ips-mat-11337898797

Hej, jeśli liczba pinów Ci się zgadza to możesz wziąć. Zawsze jak nie pasuje to można zwrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kilokush napisał:

Zamówiłem i zamontowałem. W sumie jakość nawet mi się wydaję lepsza 😄

Czasem tak się zdarza, że zamiennik jest wyższej jakości, ponieważ kupujesz go osobno i nie będąc częścią wspólną, którą dostajesz wraz z kupnem laptopa ( do którego nieraz używane są tańsze podzespoły i gorszej jakości zamienniki) jest co do zasady droższy lub właśnie wyższej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...