Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Mardok- Programik ekstra :D. Można zrobić coś żeby obsługiwał inne stacje niż RMF ;) ?

 

Zauważyłem jeden mały błąd. Jak klikam na ikonke w trayu prawym i później na opcje to pokazują się radiostacje, a jak klikam na radiostacje to pokazują się opcje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok- Programik ekstra :D. Można zrobić coś żeby obsługiwał inne stacje niż RMF ;) ?

 

Zauważyłem jeden mały błąd. Jak klikam na ikonke w trayu prawym i później na opcje to pokazują się radiostacje, a jak klikam na radiostacje to pokazują się opcje :D

Cieszę się że się podoba, póki co będzie jedynie do radiostacji RMF, ewentualnie potem się pomyśli ;)

 

Co do błędu faktycznie dałem na odwrót odwołania do procedur, poprawi się :P

 

EDIT:

 

Poprawione.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok, dzięki za programik :)

Mam tylko problem z ustawieniem dowolnego tła. Tak jakby nie działa. Wybieram obrazek (rozmiar zmieniony), zapisuje i nic. Jak ponownie uruchomie program, to pokazuje sie błąd "Nie można odnaleźć pliku z własnym tłem programu".

btw. można było by wprowadzić opcje bez tła? Żeby było przezroczyste.

 

edt:

Przed chwilą zauważyłem, że jakość muzyki jest niestety gorsza w porównaniu z radiem-pluginem do Samurize :(

Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mardok - byłbym cholernie wdzięczny, gdybyś udostępnił .psd tego tła które masz w np. Samurize HDD Info v0.1b. Chciałem sobie dorobić kilka innych dupereli tak design'owanych i byłoby super gdybyś to gdzieś wrzucił.

 

Ofkors jeśli można :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok, dzięki za programik :)

Mam tylko problem z ustawieniem dowolnego tła. Tak jakby nie działa. Wybieram obrazek (rozmiar zmieniony), zapisuje i nic. Jak ponownie uruchomie program, to pokazuje sie błąd "Nie można odnaleźć pliku z własnym tłem programu".

btw. można było by wprowadzić opcje bez tła? Żeby było przezroczyste.

 

edt:

Przed chwilą zauważyłem, że jakość muzyki jest niestety gorsza w porównaniu z radiem-pluginem do Samurize :(

Ad1. Hym testowałem i wyczytywanie własnego tła mi zawsze działało może coś więcej na ten temat ?

Ad2. Tło przeźroczyste to nie taka prosta sprawa choć zobaczę co się da zrobić jak będę miał chwile wolną.

Ad3. Jakość dźwięku nie może być różna bo zarówno wersja Samurize jak i ten program korzystają z Windowsowego WMP.

 

@Mardok - byłbym cholernie wdzięczny, gdybyś udostępnił .psd tego tła które masz w np. Samurize HDD Info v0.1b. Chciałem sobie dorobić kilka innych dupereli tak design'owanych i byłoby super gdybyś to gdzieś wrzucił.

 

Ofkors jeśli można :-)

Jak już pisałem wcześniej nie mam tła do żadnej konfiguracji w *.psd ani *.psp czy co tam jeszcze, ewentualnie mogę tobie to rozbić na dwa *.png (jak poprzednio innemu użytkownikowi) jedno z samym tłem a drugie z duperelami na nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Hym testowałem i wyczytywanie własnego tła mi zawsze działało może coś więcej na ten temat ?

Dobra, tło działa. Nie wiem tylko czemu wcześniej nie chciało. Muszę jednak ponownie uruchomić radio, zeby tło sie zmieniło.

Zauważyłem u siebie buga. Jak w ustawieniach wyłącze efekt szkła i cienie, to wygląd czcionki się zmienia i jest ok. Jednak przy ponownym uruchomieniu radia tekst wygląda tak, jakby te opcje były włączone, jednak jak wejdę w ustawienia to cały czas są odznaczone. Wystarczy kliknąć zielony ptaszek i znów jest ok. Do czasu kolejnego odpalenia programu.

Kolejny błąd :) Mam zmienione tło. Włażę w opcje, włączam cienie i efekt szkła i nic więcej nie ruszam (ale równiez można nic nie zmieniać), daje ok i mam inne tło (w tym wypadku Drogę, bo wcześniej takie miałem)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby nie robić tutaj bałaganu informacje o nowych wersjach oraz miejsce gdzie można zgłaszać wszystkie znalezione błędy w programie przez zainteresowane tematem osoby proszę pisać w tym temacie :

 

Radio v1.0 b003

 

* Wszystkie wyżej wymienione w tym temacie błędy/niedogodności zostały już poprawione ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ale tą już miałem :P

 

Myślałem nawet jak by tu ją przerobić na 1680, ale co niebo i wodę dokleję z jednej strony(?), a sama zmiana obrazu powoduje, że owej piękności znacznie zmienia się kształt biustu ;)

Edytowane przez SebaSonido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PeterMac co to za skóra? Mam taką samą tylko nieprześwitującą.

 

Poszukuje oryginalnych tapet z Visty w 1280x1024.

styl to Watercolor Emico Olive Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok, łobuzie, napisz mi tu czym prędzej, co to za theme jest ;)

 

Pozdr.

Łapaj ;)

 

http://gelosea.deviantart.com/art/Watercol...o-Blue-88545593

 

EDIT:

 

Do kompletu dorobiłem sobie skin do WinAmp'a i AQQ ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...