Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

http://blackbomb.w.interia.pl/pul.JPG co o tym sadzicie, robilem to bardziej ze wzgledu na przydantosc niz dla wygladu, ta mapke sie chowa oczywiscie tymi strzalkami pod pogoda :lol: pod kazda informacja jest link do jakiegos programu itp np klikajac na 3200+ mamy podniesione napiecie i magistrale ( skrod do konfigu 8rdavcore ) 1 i 5 nad temp budy to maile a np napis music to skrot do playlisty winamp z radiem internetowym "music one" a jakies ikonki czy cos to zwykle skroty ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadna skorka :) miranda to jakis tam plugin... tweakui chyba... a foobara ze standartowych opcji wymolestowalem ;)

 

I'm listening: OST - The Forbidden Pool | Lord of the Rings: The Two Towers #13 |

Ta Tweakui dzieki. Jeszcze kilka pytan.

 

Jak zlikwidowac suwak.

Gdzie zapisane sa te ikonki ktore masz zamiast sloneczek.Jak je zmienic:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TraFicK:

ikonki sie latwo podmienia... w opcjach, ale jaki suwak ?

 

@phranzee:

link podal ktos juz na poprzedniej stronie

[OT]

@phranzee

nie chce mi sie wypakowac tar ze stage3 :/ wybieram stage3 dla x86 i sie nie chce wypakowac... w sumie... musze o tym poczytac troche, moze dojde przyczyny, ale slack juz siedzi na dysku, wiec sie troche pobawie ;)

[/OT]

 

pozdrawiam

 

I'm listening: The Offspring - Pretty Fly (For A White Guy) | Americana #4 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem znalazlem w opcjach ale nie widze tych ikonek ktore ty masz a miranda musi je miec gdzies zapisane bo przeciez ich uzywa ;] Myslalem ze plik ami_main ale nie : X A suwak ten taki windowsowski do jazdy po liscie w goore i dol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Mam pytanie odnosnie stylu Nonstep.

 

Otoz jakis czas temu sciagnalem sobie ow stylik, ale strasznie mmnie denerwuje czcionka, ktora jest w nim zawarta. Program Style XP zmienia czcionke na ta, ktora jest zawarta w tym stylu. Czciona ta jest wg. mnie nie do przyjecia, bo napisy na wszelkich guziczkach (np. zastosuj, ok, anuluj) sa strasznie male a literki bardzo blisko siebie, co utrudnia odczytanie.

No wiec jak zmienic czcionke, a najlepiej jak zrobic, zeby Style XP nie ladowal tej czionki ?

 

Probowalem "prawoklik" ---> wyglad ---> zaawansowane ale zmiany tam wprowadzone nie rozwiazuja mojego klopotu :(

 

A i mam pytanie jak nazywa sie standardowa czcionka w Windzie ?

 

----------------------------

 

Mam jeszcze jedno pytanie.

Którym programem mozna zrobic taki paseczek na ikonki jak np tu:

 

Dołączona grafika

 

Czyzby Samurize ? Moze to pytanie juz sie pojawilo tu, ale wybaczcie, temat ma ponad 100 stron, przeczytanie tego zajeloby mi tydzien. Wystarczy mi sama nazwa programu, reszta sam sie zajme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :)

 

Oba programiki juz mam na HDD.

Co do czcionki to juz kiedys probowalem ja zwiekszyc i wlasnie wszystko byloby ok, gdyby nie to, ze zmienia sie wszystko oprocz wlsnie wspomnianych guziczkow. Z reszta ogolnie ta czionka jest malo czytelna i denerwujaca, wiec najlepiej, zeby sie w ogole nie instalowala. W Style XP nie ma takiej opcji. Mam najnowsza wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UXTheme Multi-Patcher 2.0 i XP SP2 - kurde rozwalilo mi system

 

czy ktos ma wersje w/w patcha ktora bedzie normalnie dzialac, bo poki co Luna mi sie wylaczyla a kazde jej wlaczenie powoduje blad krytyczny i wysylanie raportow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja exe też mi nie działała.Więc musisz podstawić ten plik po dosem.Wkładasz płytke windowsa i przy starcie kompa wciskasz napraw:

 

a w wierszu poleceń prosta komenda:

 

copy c:uxtheme.dll C:windowssystem32

Oczywiście pod warunkiem że wcześniej sciągnąłeś ten plik.I wgrałeś go na dysk C:/. :P :twisted: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ostatnio mail problem z UXTheme Multi-Patcher i SP2

Wyszla wersja 2.5 gdzie zlikiwdoawno problemy niekomoptybilnosci z SP2

Zmiany:

- Dodano ostrzeżenie o instalacji sieciowej

- Naprawiono problem ze zamienianiem plików systemowych dla innych możliwych dróg instalacji Windows XP

- Wsparcie dla Windows XP (wersji angielskiej) z Service Pack 2 (build 2180)

- Zaktualizowano ikonę programu

- Zaktualizowano kompatybilność z Windows XP Service Pack 2 (działa na wszystkich wersjach językowych)

 

 

http://files.tcmagazine.net/windowsx/downl...ad/thememul.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos jak korzystac z plikow dll do samurize ? chodzi o to ze sciagnalem plugin hdspace12.zip ktory ma pokazywac ilosc wolnego miejsca z wszystkich dyskow, tylko nie wiem jak go wrzucic do configu :) w zipie jest readme, ale o tym jak go uruchomic nic nie pisze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...