Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie pomozcie

dawno nie zagladalem do tego tematu oj bardzo dawno ale zrobil sie problem i przychodze z prosba

nie robilem reinstalki z rok. wszystko fajnie poza jednym. nie dziala mi patcher do winxp, ktory aktywowal style windows. normalnie nie wiem o co mu chodzi :D plik to UXTheme Multi-Patcher (Neowin Edition) 1.01.exe jesli macie inny podobny to podajcie linka prosze albo wyslijcie na vadeer@poczta.fm

pozdrawiam i z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam problem - nie wiem jakim programem stworzyć czcionkę, mam jedną fajną ale nie mam w niej polskich znaków, chciałbym je sobie dodać. pytanie drugie - czym edytować zrobionego przez kogoś thema (*.msstyles)?

 

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest możliwe, ale zdaje mi się, że robisz coraz lepsze pulpity (jeśli przyjmiemy pierwszy za genialny to ten niepowinien tu się znaleźć :lol: )

 

PS: Wg. mnie jest bardzo dobry.

PPS: Skąd wytrzasnołeś taką laskę ??

PPPS: I co na to twoja "Olunia" ??

 

EDIT: Tak się naćpałem, że nie napisałem o kogo chodzi ;-D (oczywiście o mhz)

Edytowane przez Schatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nudow zaczalem modowac desktop, ale odrazu zaczely sie schody

windowblinds nie podmienia wszystkiego

taskbar, menu start, logoff (czy jak to nazywaja) pozostaja niezmienione z wyjatkiem kolorow (co akurat dziwne nie jest) i nie wiem dlaczego sie tak dzieje? robie cos nie tak?

mam tez problem z samurize, poniewaz jakikolwiek perfmon wywala calego samuriza i chce wysylac raport

dlatego nie moge np sprawdzic transferu dl/ul i loada procesora (teraz leci przez mbm)

ma ktos jakis pomysl co mam zrobic? bo pol nocy nad tym spedzilem i wszystko ch*j strzelil :sad:

 

jakby to kogos interesowalo, to tutaj widac moj pierwszy w zyciu konfig samurizowy

i nie mowic, ze brzydki, bo wcale ladny mial nie byc, tymbardziej ze nie mam zmyslu artystycznego :-P

grunt, ze chodzi, ale bez perfmonow...

 

w kazdym razie komentarze mile widziane

 

--

 

drobna modyfikacja

chyba wykumalem juz czemu samurize sie wypieprza z perfmonami :)

Edytowane przez 3ho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jako że jestem Rookie, mam nadzieje, że znajdę oparcie w was. Nadchodzą ferię i postanowiłem, zająć się moim pulpitem.

 

Poczytałem tak połowicznie, forum. Postanowiłem zabrać siędo roboty.

Posiadam następujące programy:

Style Xp 3.0

Samurize 1.6

ObjectDock 1.1

AveDesk 1.1

 

Z moich dociekań wychodzi, że to najczęściej używane programy. W moim zamyśle, jest pulpit funkcjonalny, ale bez nadmiaru dodatków. Najchętniej z ciemnym stylem(jaki program jest najlepszy do obsługi styli??), na pulpicie ciekawy kalendarz, zegarek i moze informacje o pogodzie(jakiego najlepiej użyć programu). Wydaje mi się, że póki co pozostanę przy tradysyjnym pasku Start, mozę z czasem i rosnącym zawansowaniem z niego zrezygnuję. Możecie, mi polecić jakieś konkretne programy, z którymi na początek mógłbym zacząć?? NIe chce zaśmiecać forum, pytaniami jak to zrobić, czy ktoś mozę mi gotowca podać. Chciałbym wykazać sięinwęcją i zrobić samodzielny projekt.

 

Czy mógłbym liczyć na czyjąś pomoc. Konkretne linki do opisów programów, może jakeiś porady. Bardzo byłbym wdzięczny.

 

Po pierwsze, chciałbym zacząć od jekiegoś ciekawego stylu: pasek Start, okienka itp. Tak jak wyżej pytałem, jaki najlepszy programik waszym zdaniem do wgrywania styli.

Z czasem pewnie, pojawi siewięcej pytań, postaram sieznaleść odpowiedź na goglach, czy forum.

 

Pozdrawiam.

Początkowy Moder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ;)

Aha przypomnialo mi sie, tez moze nie doczytalem, jak sie ropbi takie duze ikony ??

A i jeszcze jedno sciaglem sobie kursor, po wypakowaniu jest parenascie plikow *.png i nie da sie ich zamienic :/ moze jakies program je wczytuje? IconPackager nie umie <_<

Edytowane przez menelaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem : Mam skin o rozszerzeniu msstyles i windowblinds nie umie tego otwierac, wiem ze stylexp otwiera ale nie chce tego czegos instalowac. Czym najlepiej to otworzyć, tak zeby odrazu po zaladowniu byl skin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wypadek :( - pad systemu, i tapeta została wcięta ;(

 

Poszukuję tapety ze screna... jeśli ktoś widział, to proszę o linka. W pierwowzorze wyglądała troszkę inaczej. Proszę help me !

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...