Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie Poca post 1467 jak się nazywa ten pasek windows "cały" co masz u siebie, bo ten moj jest zbyt duzy ;/. jak możesz to podaj mi nazwe lub link daj do niego.

 

Mój pulpit:

 

http://img61.echo.cx/my.php?image=pulpit13zu.jpg

 

http://img98.echo.cx/my.php?image=pulpit21aa.jpg

 

Ps. Bez bajerów ale mi się podoba :)

 

Pozdrawiam,

ROB

Edytowane przez Kolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekk jestes zajebisty poprostu zajebisty na maxa. O to mi wlasnie chodzilo. DZIEKIIIIII !!!!!

nie ma za co.

 

Poca, post 1467. Można wiedziec jak zrobiłeś to okno explorera ? ciekawie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reek; Kolos @ zaczne od poczatku. VS nie mam pojęcia jak się nazywa i też już go nie mam na dysku. Poszukaj na deviantart pewnie jakaś 3-4 strona. A ikony to program Yz Toolbar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej mam jak włączam windowsa to mam blue skrina :] i tam pisze żebym uruchomił ponowine w trybia awaryjnym i coś usunął a ja zawsze normalnie go uruchamiam, gdzieś to było w tym temacie jak blue screeny wyeliminować ale nie moge znaleść ...

 

z góre thx...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do gry (mam nadzieje). Tym razem bez Samuraja, ale za to z AveDesk

 

Dołączona grafika

 

VS: Simple Plan

AveDesk 1.2 w.SysStats

Miranda (TweakUI & clist_nicer) - ikony by Proxal, IEView theme by longhorn_black_thin

Dock: RK Launcher 0.4beta - polecam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do gry (mam nadzieje). Tym razem bez Samuraja, ale za to z AveDesk

 

:arrow: IMAGE

 

VS: Simple Plan

AveDesk 1.2 w.SysStats

Miranda (TweakUI & clist_nicer) - ikony by Proxal, IEView theme by longhorn_black_thin

Dock: RK Launcher 0.4beta - polecam ;]

1530279[/snapback]

Moze troche wyskocze jak "Filip z konpii" ale musze sie spytac...

 

Czytam ten temat, ale cos nie idzie :? Mozesz mi pomoc uzyskac podobny efekt do Twojego, lecz ja cos w stylu czarnego smoka :P I jak zrobiles, ze pokazuje Tobie pogode :? Help ME, sorx, ze taki leniwy jestem, ale moze pomozecie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Pewnie bylo na forum ale czytanie 50 stron troche mnie zalamuje wiec dlatego zadaje pytanie :)

 

Crazy_Ivan: jak sie nazywa program pod XP który pokazuje statystyki jak SuperKaramba ???

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zegarkami od GPU juz sobie poradzilem, ale mam jeszcze jedno pytanko... Jak skonfigurowac w Samurize wykresy bajty odebrane oraz bajty wysłane ?? Chodzi mi o to co powinno byc w Max wartosc i czy opcja konwersji powinna byc zaznaczona?? Chce uzyskac wyniki w kilobajtach/s... Mam Neo 128... Prosze o pomoc bo siedze nad konfigiem juz 2 godziny i nie moge tego ustawic aby pokazywalo prawidlowo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeloł :) mam problem zainstalowałem sobie tego skina i cholera nie mam pojęcia jak zainstalować: SysMetrix, Logons i IconPackager (ten to jest plik ICL zainstalowałem coś żeby go otworzyć wszystko sie otworzyło ale moge tylko przegladać obrazki ale nie moge ich wypakować) :( aha w IconPackager jest jeszcze plik iptheme do którego ściągnąłem Zigzag'a żeby rozpakować ale niemoże :/ HELP ME :(

Edytowane przez Misamee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...