Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o ramke w edytorze konfigow.

jezeli chcesz, aby konfig byl w roznych czesciach pulpitu, to lepiej rozbic to na dwa mniejsze konfigi.

choc beda dwa, to i tak moze wszystko lepiej chodzic, bo nie bedzie zajmowac calego ekranu, a tylko np dwa paski (na gorze i dole).

 

cale samurize nie powinno zabierac wiecej procesora jak 5-8%. owszem, to zalezy od kompa, konfiga i wykorzystanych w nim dodatkow. obciazenie moze wztastac na czas dzialania wtyczki/skryptu ale to do kilku % cpu i na 2-4 sekundy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do ludzi używających WB5

czy ktoś z was ma taki problem jak ten na rysunku :?

 

Dołączona grafika

 

 

1.

nie ma obrazu why ??

po wyłączeniu WB5 JEST

2.

za to tu obraz jest dziwne.

teledysk prześwituje przez wb5 i inne programiki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłem sobie takiego małego toolbara (tworzony od podstaw, jedynie ikonki są ściągnięte :P). To mój pierwszy twór w tym programie więc prosze sie nie śmiać B) W najbliższym czasie jeszcze go ulepsze, dorzuce jakieś inne opcje :wink: :

 

 

 

I jak to wygląda? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam o tym waszym moddingu przy pomocy programów a kto jest taki że zmienił ikonki w shell32??mi się to udało-zajęło mi to chyba z 5 godz i swój efekt osiągnąłem!! a na kompie nie mam żadnego programu do zmiany wyglądu!!!

post-120923-1136141377_thumb.jpg

post-120923-1136141601_thumb.jpg

Edytowane przez konnik_tl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem, uzywalem dlugo samurize, przeinstalowalem winde, zainstalowalem nowego samurize'a i po reboocie kompa, zaraz po wgraniu windy wyskakuje mi okienko "invalid float point operation" i jak kilkne to wylaczi mi sam'a, po ponownym jego wlaczeniu wszystko jest ok ! co robic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vista Transformation Pack 3.0

 

http://www.tcmagazine.info/modules.php?mod...ion=show&id=403

Bawił się ktoś z was tym softem??

nie rozwali wina bo juz kilka razy mialem nie miłe doświadczenia z takimi transformatorami.

cze,

Ja własnie zainstalowalem Vista Transformation Pack 3.0 i wszystko ok ponizej link do mojego desktopu.

Dołączona grafika

Edytowane przez Mateo1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i ja jakieś ręce dowalę. Oto mój pulpicik, bez Samurize, bo ciągle się z nim coś działo, wiec bez niego mam.

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Pulpit zrobiony według tego sposobu. Tu

Tapeta jak i styl XP zassane z tej strony: Tu

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez big

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...