Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Jako moderaor mam małą prośbę do wszystkich. Kiedy dajecie screeny nowych pulpitów, to w poscie zaznaczajcie, czym utworzony, jaka tapeta, jaki skin itd, oczywiscie w miare mozliwosci. Dzieki temu bedzie mniej postów typu: skąd tapeta, itd

 

Dziekuje za uwagę ;)

 

EDIT

Bardzo sie ciesze, ale nie Tylko do Ciebie to było ;) :P

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc.... :-|

 

Ostatnio przy uruchomieniu kompa coraz częściej pojawia mi sie taki błąd:

Dołączona grafika

 

 

Ten błąd jest związany z Samurize, bo jak klikne "Abort" to Samurize sie nie uruchomi a jak klikne "Ignore" to jest ikonka w trey'u ale Samurize nie działa :?

 

Czasem jest dobrze ale częściej jest nie dobrze, tzn. ten błąd wyskakuje.

Mam najnowsze Samurize 1,631 i spolszczenie.

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem co Rocky998, tylko mi pisze Invalit Floating Point Operation, ale skutki takie same :/

 

aha tez mam samurize 1.631, ale w wersji 1.63 tez to bylo, na starszej nei bylo tego, moglby ktos dac linka do wersji jakiejs wczesniejszyej moze to to ?

Edytowane przez BikerBo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy to pomogło czy nie, ale przeskanowałem antyvirem kompa jakieś 3 pliki znalazł zainfekowane i narazie mam spokój, zobaczymy czy sie za jakiś czas nie pojawi.

 

Spróbój zapuscić AV i zobacz czy nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem zniknął po wylaczeniu opcji pin to desktop w samurzie, ale mam nastepny problem, nie mgoe dac uzycia procesora w samie !! w perf mon nie mam do wybrania opcji procesor !? jest skrypt ktory mierzy uzycie proca (mam p4 z HT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(nazwa kompa) -> Procesor -> Czas procesora %

Nie masz tego ? dziwne ?

To ja nie pomoge bo ja innej możliwości nie znam :(

-----

 

Teraz mój drugi problem:

 

Do tej pory miałem config który zrobiłem sam od podstaw, i miałem taką wersje MBM (i mam ją dalej oczywiście) że wystarczyło raz włączyć kompa z tym MBM i potem juz nie musiałem włączać, a w samurize info dalej było z tego MBM choć nie był on włączony. Ale kilka dni temu ściągnołem nowy config z netu i w nim mam problem właśnie z tym MBM, jak uruchomie kompa to musze albo uruchomić MBM albo przełączyć na stary config i zaraz przełączyć na nowy i wtedy jest okej - MBM nie ruszałem.

Wie ktoś o co może chodzić ...?

 

BTW a czym sie różni opcja: "przyczep do pulpitu" a "przyczep do pulpitu (compat. mode)" ???

 

Z gór dzięki.

Edytowane przez Rocky998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do mojego pytania to ponawiam!

 

 

co do pytanie co do przyczepiania do pulpitu to tez tego nie wiem wiec sie przyeczepiam do pytania :)

 

 

 

EDIT : zrobilem wlasnie nowy pulpit bo mi sie nudzilo, troche nie do konca super ale prosze o sub. ocene :)]

 

 

 

link: http://img18.imageshack.us/img18/2376/pulpitclear3nl.png

Edytowane przez BikerBo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem początkujący, ale pytam się jak zmienic styl do pulpitu, żeby był inny pasek zadań itd. Wchodze w belchfife czy jakos tak sciagam styl ale niewiem co później.

 

Zainstalowałem sobie styl, teraz niewiem jak zrobic zeby był. Jestem kiepski w takich sprawach

Edytowane przez maresworld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zizou-88

Wiecie jak stworzyc menu wysuwane w samurize ?? Chcialbym aby po kliknieciu np. na ikonce pojawilo mi sie nowe okienko w ktorym bede mial odnosniki do roznych programow. Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mając conf główny.ini dodajesz w nim przycisk który będzie "wysuwał" i "wsuwał" drugi conf. Przyciskiem może być obrazek z "nałożonym" na niego pustym miernikiem (przez dodaj miernik -> dodaj tekst)

2. Przygotowujesz drugi conf, który będzie się wysuwał i dobierasz odpowiednią pozycję względem głównego (zapisujesz np. pod nazwą drugi.ini).

3. W edytorze otwierasz główny conf i zaznaczasz ww "pusty" miernik.

4. W zakładce Wejście zaptaszkuj "zezwól na akcje" i wybierz akcję "połączenie miernika".

5. W polu połącz miernik wpisz: client.exe i=Drugi c=drugi.ini togglevisible

6. Otwórz w edytorze drugi.ini i w opcjach projektu odptaszkuj: pokaż ikonę systemową (ten krok nie jest konieczny ale jak nie odptaszkujesz to w tray'u będzie widać dwie ikonki samurize'a)

 

Mam nadzieję, że nic nie pokręciłem. :D

 

BTW a czym sie różni opcja: "przyczep do pulpitu" a "przyczep do pulpitu (compat. mode)" ?

"przyczep do pulpitu" to wiadomo,

a

"przyczep do pulpitu (compat. mode)" to przyczepiony ale zawsze na wierzchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś podpowiem. B)

 

Preferences -> Columns UI -> Columns.

Dodaj nową kolumnę, w polu "Display name" możesz wpisać jakiś znaczek np. #, ~ lub ^, szerokość ustaw np. na 16 pikseli (ta kolumna nie musi być szeroka), resize na 0 (kolumna nie musi zmieniać szerokości), zaptaszkuj "show column", a w polu Display wpisz:

$if(%_isplaying%, $if($strcmp($mod(%_time_elapsed_seconds%,2),0),'♪','♫'), $if($strcmp(%tracknumber%,'01'),' ',))
(W kodzie widać dziwne kwadraciki to dlatego, że brak odpowiednich czcionek, jak wkleisz to do notatnika to pokażą się ładne nutki).

 

Copyrights.

Załączony kod stringów formatujących nie jest mojego autorstwa, znalazłem gdzieś na necie i bezczelnie zerżnąłem mam nadzieję, że nikt mnie po sądach ciągał nie będzie. :)

Edit.

WW kod prawdopodobnie pochodzi z tego lub z tego stringa, ale pewności nie mam.

Edytowane przez samm-ur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisywałem już taką samą komendę :) i pokazywał się tylko kwadracik :(

ale juz wiem co źle robiłem czcionka którą miałem nie obsługiwała nutek :(

jest jakiś sposób żeby dla każdej kolumny ustawić inną czcionkę :) ??

lub dodć do tej czcionki której uzywam nutke :)

bo coś mi nie wychodzi

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisywałem już taką samą komendę :) i pokazywał się tylko kwadracik :(

ale juz wiem co źle robiłem czcionka którą miałem nie obsługiwała nutek :(

jest jakiś sposób żeby dla każdej kolumny ustawić inną czcionkę :) ??

lub dodć do tej czcionki której uzywam nutke :)

bo coś mi nie wychodzi

NIE :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zainstalowałem sobie Object Docs no i chcę zrobić żebym na pulpicie nie miał żadnych ikonek tylko żeby te ikonki były właśnie w tym Object Docs'owym pasku, pierwszy problem polega na tym że nie mogę usunąć kosza z pulpitu (musze go gdzieś ukrywać żeby nie był widoczny) po drugie jak usunąłem skrót mojego komputera z pulpitu, i później próbowałem uruchomić mojego kompa z paska docsowego, wystąpił komunikat że nie można odnaleźć skrótu na pulpicie i musiałem przywracać ikonke mojego kompa na pulpit i znowu ja schować żeby nie była widoczna i dopiero uruchomić go z tego docsowego paska. Po trzecie gdy klikam na pokaż pulpit i siedze np w necie to ok pulpit się pokazuje ale znika pasek object docks gdy kliknę jescze raz to wraca mi do okna interenetowego i pasek object docks znowu się pojawia (chcę zrobić tak żeby za każdym kliknięciem "Pokaż Pulpit" pokazywał się pulpit z paskiem docs a nie strona czy jakieś okno.) A więc:

 

1. Jak usunąć ikonkę kosza z pulpitu?

 

2.Jak zrobić żeby mój komputer był dostępny z paska Object Docks bez udziału skrótu "mój komputer" na pulpicie.

 

3.Jak "przylepić" pasek object docks do ekranu ( nie tylko do pulpitu) żeby nigdy , ale to nigdy nie znikał, choćbym klikał na "pokaż pulpit 100 razy, wchodził w 1000 okien itd... (chcę po prostu żeby ten pasek był zawsze)

 

 

To by było na tyle moich wypocin. Liczę na szybką i sensowną odpowiedź. Pozdrawiam

Edytowane przez abramag44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos uzywa "astona" do modyfikacji pulpitu

zainstalowalem go wczoraj, ale nie moge teraz powrocic do standardowego pulpitu z windowsa, tzn przestawic na explorer moge, ale on ma takie nietypowe kolorki i kursory, a jak chce przestawic kompozycje we wlasciwosciach ekranu to wywala blad rundll32.exe i nie da sie przestawic

 

czy ktos sie z tym zetknal? jakies sugestie co do powrotu?

przywracanie systemu mam wylaczone, wiec nie wchodzi to w gre

 

--------------

edit:

 

jak ktos bedzie mial z tym problem, to pomaga na ta przypadlosc uruchomienie uxtheme i ustawienie modyfikacji desktopu na disable

Edytowane przez inesian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@samm-ur widze że sie troche znasz na tym samurize :D więc powiedz mi taką rzecz, mam neostrade i po kazdym uruchumieniu kompa i netu muszę przeładowywać config żeby mi zaczą zliczac UP i DL czy jest jakaś możliwość żeby tego nie robić za każdym razem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...