Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

to pewnie uzycie proca/ramu/grafy jest w 70% :D

bo cos te 6%cpu to nie chce mi sie wierzyc.....

moze ram bardziej obciazony?

Te programy MUSZĄ obciazac :huh:

Edytowane przez S.W.A.T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zuzuwają wcale tak dużo. Faktycznie, niektóre style do Astona potrafią zeżreć więcej niż Explorer, ale fak jest taki, że to właśnie Explorer jest najbardziej zasobożernym shellem do Windowsa. Najlżejszym natomiast jest Blackbox :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie dorzuce:

 

Dołączona grafika

 

bbLean, kontrolki do Winampa w rogu zrobione za pomoca bbInterface. Z przycisków prosze sie nie smiac, sklecilem to na szybko, nie jestem na tyle dobry w Photoshopie zeby zrobic sobie jakis elegancki zestaw przyciskow :( Jakby ktos mial ochote sie troche pobawic i pomoc, poprosilbym PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Ja sie tez pochwale swoim nowym jak mi ktos powie jak to naprawic bo wszytko mi sie zmienia wyglad a pasek zadan i start z menu pozostaje jak w 98 wie ktos moze jak to naprawic :(

 

mój komputer>właściwości>zaawansowane>wydajność>ustawienia>efekty wizualne zobacz czy tam masz wszystko dobrze ustawione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tam jak trzeba ale zapomniałem dodac ze zepsóło mi sie to jak zorbiłem aktualizaje windy :( :cry: cos mi chyba podmieniło jakiegos pliki i teraz taka lipa jest wszytko ładnie sie zmienia tylko nie start i menu :(

Edytowane przez gargamel2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu więc opiszę tu na czym polega mój problem.

 

Otóż wczoraj zainstalowałem Aston Shella i podczas jego użytkowania komp strasznie mi muli - tzn użycie procesora prawie cały czas na 100% :-|

Natomiast w explorerze wszystko chodzi normalnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz co za proces tyle bierze proca (Alt+Ctrl+Del i posegreguj sobie kolumnę "CPU")

svchost.exe

Ma to miejsce tylko podczas używania Aston Shella

Skanowałem już kompa i jest czysty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca mogę się zgodzić z tą "instrukcją". Tylko na pierwszym monicie wybierasz powłokę (Explorer/Aston) a potem już niczego nie ruszasz czyli nie Alternative tylko Default i nie odznaczasz żadnych opcji - wszystkie powinny być zaznaczone.

Edytowane przez unreality

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca mogę się zgodzić z tą "instrukcją". Tylko na pierwszym monicie wybierasz powłokę (Explorer/Aston) a potem już niczego nie ruszasz czyli nie Alternative tylko Default i nie odznaczasz żadnych opcji - wszystkie powinny być zaznaczone.

Opcje miałem wszystkie zaznaczone ale miałem alternative, spróbuje go jeszcze przeinstalować

Edytowane przez Cortezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...