Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mi rowniez zachcialo sie ladnego desktop'u, ale niestety mam z tym problem. Oczywiscie, niektorym wyda to sie smieszne, ale ja juz mam tedo dosyc :P

 

Bardzo podoba mi sie skin ten:

Aero-XP [VERSION 2]

http://www.wincustomize.com/ViewSkin.aspx?...amp;SkinID=3500

 

Problem w tym jakiego programu ma uzyc? Probowalem wielu, poczawszy od Style XP, WB, a nawet (wydaje mi sie, ze wlasciwego) DesktopX, tylko ze jak za pomoca tego programu uruchamialem ten themes, nie moglem go skonfigurowac, ani, co gorsze, pasek start'u pozostawal standardowy.

 

Co sie da z tym zrobic? Z gory dziekuje za odpowiedz i za wyrozumialosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie spotkalem sie z niczym podobnym, ale to pewnie dlatego, ze na komputerach, gdzie mam Windowsa przesiaduje raczej rzadko i w ogole nie zwracam uwage na wyglada. Podejrzewam jednak, ze przy pomocy kilku programow udalo by sie uzyskac podobny efekt. Pamietam, ze byl kiedys objectdock, ktory imitowal pasek z programami a'la osx, do tego samurize do wyswietlania paru informacji na ekranie (jak u mnie z RSS), ostatecznie inny menadzer okien. Ktos, kto korzysta z podobnych programow na Windowsie bedzie zapewne w stanie doradzic cos konkretniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SpiderMAN

Wstawiles pare stron wczesniej screeny :)

http://eris.rpg.pl/~spiderman/spider/Solitude.jpg

http://eris.rpg.pl/~spiderman/spider/InnerWorkings.jpg

?Jak sie zwie ten styl i jak sie nazywa ten pasek z ikonami co masz na gorze ekranu?:) Pozdrawiam :)

 

EDIT: czara jak nazywa sie ten pasek co masz na gorze?:)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko. Co zrobić z ObjectDock`iem, który za każdym razem kiedy wgrywa się Windows wyświetla komunikat, że odzyskał ustawienia i je załadował. Wystarczy wtedy wcisnąć "OK" i wszystko gra, ale to jest doprawdy męczące za każdym razem to robić :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Neo_x

Ten pasek to Object Dock lub jakieś inne jego odmiany ;]

Dzieki :* ;)

 

EDIT: Macie poogladajcie sobie co wymodzilem ;) Proste i ladne, moim zdaniem :)

 

Dołączona grafika

http://img150.imageshack.us/img150/3048/pulpitby1.jpg

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SpiderMAN

Wstawiles pare stron wczesniej screeny :)

http://eris.rpg.pl/~spiderman/spider/Solitude.jpg

http://eris.rpg.pl/~spiderman/spider/InnerWorkings.jpg

?Jak sie zwie ten styl i jak sie nazywa ten pasek z ikonami co masz na gorze ekranu?:) Pozdrawiam :)

 

EDIT: czara jak nazywa sie ten pasek co masz na gorze?:)

1. Jak się nazywa to coś po prawej co wyświetla dane o procesorze itd.?

2. Jak usunąć ikonkę kosza? :) Już wiem.

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sciagnelem program do zmieniania wygladu pulpitu Pack Crystal Clear 1.0ziastalowałem fajnei wyglada laecz nie moge wylaczyc komputera przesz start turn off i zadna z opcji tych nie dziala sprobowalem usunac usuówam wszystok ok zaznaczylem z epotem zrestartuje komuter wylonczylem wlaczam kompa i dale ten program jest tzn uzunelem go nie widze go nigdzie ale ikoniki tapety sa pozmieniane co robic HELP ! chem zainstalowac jeszcze raz to pisze ze istnieje to... Jak nie wiecie jak tego usunac to powiedzcie jak chociaz naprawic zeby start wylacz komputer przycisk chodził bo z gniazdka wylanczac to szkoda kompa...

Edytowane przez dudek564

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie,mianowicie : sciagnalem sobie taki skin klik generalnie bardzo mi sie wszystko tam podoba ;) ale nie pasuje mi troche pasek startu i tu wlasnie mam pytanie czy da sie sciagnac samego skina paska (najchetniej by był on w miare mozliwosci przezroczysty i do tego niebieski) ? Czy musze szukać konkretnego skina z takim jak chce paskiem,z góry dzieki za re ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zgłupiałem :blink:

Miałem winde XP bez reinstalki przez prawie 2 lata ..... ze skórką VistaXP z pakietu visual-styleXP Vista-Inspirat (skórka Vista Areo mi nie odpowiada z powodu dodatkowych opcji zabierających miejsce w oknie eksplorera).

 

Zrobiłem przedwczoraj format c: i instalke. Potem uxtheme patcher 5 i zapodaje swoją ulubioną skórke a tam taki zonk:

Dołączona grafika

I w sumie nie wiem jak to doprowadzić do porządku.

Co ciekawe w opcji Vista Aero jest ok, tylko przy VistaXP takie krzaczki.

 

Pamiętam, że przy poprzedniej instalce długo bawiłem się z różnymi programami do upiększania, miałem też przez chwilę zainstalowany cały pakiet przerabiający XP na Viste. Ale została tylko skórka, reszte wtedy wywaliłem.

A teraz nie bardzo mam ochotę metodą prób i błędów szukać rozwiązania, może ktoś już miał podobnie i sobie poradził??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :* ;)

 

EDIT: Macie poogladajcie sobie co wymodzilem ;) Proste i ladne, moim zdaniem :)

@Neo_x jakim programem zrobiłeś ten pasek u góry ? I jak zrobiles te zakladki: Programy, Gry, Foldery ??

 

Ja uzywam ObjectDocka ale tam chyba nie ma takiej opcji ;/

Edytowane przez M@St3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ daniel89

Styl nazywa się Aero Style (Glass - Beta 2), i możesz go ściągnąć tu. W paczce masz też plik torrent, z którego ściągniesz też sporo innych styli i tapet oraz program do podmiany pliku uxtheme.dll i instrukcję jak go używać. Przeźroczystośc jest ustawiona za pomacą Vista Transformation Pack. Skórke do winampa masz tu.

 

@ M@St3R To jest ObjectDock 1.3 Plus czyli wersja zarejestrowana, w darmowej nie masz możliwości ustawiania zakładek. U mnie wygląda to teraz tak:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ daniel89

Styl nazywa się Aero Style (Glass - Beta 2), i możesz go ściągnąć tu. W paczce masz też plik torrent, z którego ściągniesz też sporo innych styli i tapet oraz program do podmiany pliku uxtheme.dll i instrukcję jak go używać. Przeźroczystośc jest ustawiona za pomacą Vista Transformation Pack. Skórke do winampa masz tu.

 

@ M@St3R To jest ObjectDock 1.3 Plus czyli wersja zarejestrowana, w darmowej nie masz możliwości ustawiania zakładek. U mnie wygląda to teraz tak:

Skad moge pobrać Object Dock Plus ?

Edytowane przez M@St3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Conti

Może ten styl używał jakieś innej czcionki, której ty teraz po formacie nie masz w FONTS w Windowsie i dlatego takie krzaczki, ale wtedy by chyba używało innej standardowej, a nie takiej dziwnej ;/

@M@st3r

Nie cytujemy obrazków :mur:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...