Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

mialem chwile czasu i dokonczylem pulpit .. zmiany w sumie niewielkie w stosunku do alfy .. ;]

Przenies pasek na gore bedzie o wiele lepiej. Aha i dodaj cien do paska cos ala moj w xp. Bedzie wtedy bardzo ladnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem:

Ściągnąłem Samurize Vista Sidebar V3 i postępowałem zgodnie z instrukcjami, zainstalowałem czcionki i skopiowałem pliki lecz gdy próbuje to włączyć to znika ikonka Samurize z traya i nic na pulpicie się nie zmienia :angry: .

 

Co trzeba jeszcze zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm znacie strony z tapetami 1280x1024? póki co nic ciekawego nie znalazłem interesują mnie motocykle, samochody, abstracty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie gdzie znajdę ustawienia (zapewne gdzieś w rejestrze) do wielkości ikon na pasku narzędzi. Kiedy klikam na niego w "Dostosuj" to można wybrać tylko ikony małe lub duże, a ja chciałbym ustawić coś pośredniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dru, Orgiusz - podajcie namiary na te skórki.

styl - Luna Element (StyleXP)

pasek narzędziowy - Aero Soft (YZ Toolbar)

ikony - Vista IconPackager RTM Final - tutaj

Edytowane przez Dru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś robił porównanie pod względem "połykanych zasobów: i obciążenia procka dla:

- desktop sidebar

- object dock

 

Poszukuję jakiegoś "paska narzędzi" na pulpit windy, który pomieści sporo ikonek skrótów (około 50) ale nie będzie obciążał systemu (nie musi mieć bajerów), za to w przeciwieństwie do dodatkowych pasków windy będzie miał opcję "zablokowania" paska - żeby nie dało się go przeciągnąć / zamknąć / zmienić kolejność ikonek.

 

W tej chwili najlepszym prawie rozwiązaniem byłby object dock z wyłączonymi bajerami, ale mieści tylko 1 rząd ikonek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie Aston'a. Czy da się w nim ustawić,żeby np jak zassam jakiś plik na pulpit to ,żeby ten plik faktycznie na nim był? Normalnie jak coś zassam na pulpit i wejdę na c: docum and settings / user / pulpit to tam widnieją te elementy ale już na właściwym pulpicie w astonie ich nie ma ;/

2ga sprawa jest taka ,żę jak wejdę w połączenia sieciowe i kliknę na połączenie 2 razy to nie otwiera się okno z informacjami o połączeniu.

Może znacie jakąś www z poradami co do konfiguracji astona, nie chce mi się siedzieć i samemu bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko :)

 

czym najlepiej przerobic xp na wyglad visty? :)

sciagnalem Vista Transformation Pack 6.0 tylko nie wiem czy dobry jest. moze zassac vista inspirat i do tego rozne inne rzeczy doinstalowac? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko :)

 

czym najlepiej przerobic xp na wyglad visty? :)

sciagnalem Vista Transformation Pack 6.0 tylko nie wiem czy dobry jest. moze zassac vista inspirat i do tego rozne inne rzeczy doinstalowac? :)

 

nie polecam - sam sie tym interesowalem i dobrze ze nie uzylem - rozczarowywuje B-)

 

ja moge polecic - zune theme do xp i yahoo widgets :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W zwiazku z zakupem monitora panoramicznego chcialbym zrobic sobie sidebar. Zwracam sie wiec do Was o pomoc i wskazowki.

 

Chcialbym, aby ten sidebar byl dosc personalizowalny ;) Zeby po maksymalizacji okna programow nie zajmowaly calej powierzchni ekranu tylko dochodzily wlasnie do sidebara. Nie chce zadnego monitoringu napiec, temperatur, uzycia procka czy pagefile itp. Za to chcialbym, zeby byla mozliwosc umieszczenia skrotow do najczesciej odwiedzanych katalogow na dysku. Takze czytelny segarek, kalendarz, jakies notatki i obsluga foobara.

 

Czt np tu: http://www.desktopsidebar.com/ znajde to czego szukam?

 

Prosze o porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka!

jakiego programu używacie do zmiany stylu w WinXP? Windows Blinds? Słyszałem, że jest dość zawodny.. coś też czytałem o podmianie plików stylu bezpośrednio w katalogu Windowsa, może ktoś coś więcej o tym napisać? Byłbym wdzięczny :D chcę zrobić cieńszy pasek startu, jak widać na niektórych screenach ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka!

jakiego programu używacie do zmiany stylu w WinXP? Windows Blinds? Słyszałem, że jest dość zawodny.. coś też czytałem o podmianie plików stylu bezpośrednio w katalogu Windowsa, może ktoś coś więcej o tym napisać? Byłbym wdzięczny :D chcę zrobić cieńszy pasek startu, jak widać na niektórych screenach ; )

Ja korzystam z UXTheme Multi-Patcher.

 

Więcej info na ten temat znajdziesz tutaj: UXTheme Multi-Patchers i FAQ: Using msstyles for Windows XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka!

chciałbym się pozbyć paska Start całkowicie, jedyne co mi sprawia problem to ikonki uruchomionych programów po prawej stronie, obok zegara. Mój pulpit wygląda teraz tak:

Dołączona grafika

Greah zdaje się ten problem jakoś rozwiązał, w jego pulpicie widać jakiś program, który pozwolił wyrzucić ten pasek na bok. Co to za program?

btw: czy ktoś próbował wywalić start i "żyć bez niego"? Jeszcze jeden problem jaki widzę, to brak paska z otwartymi programami na dole..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zainstalowałem sobie objectdock plus 1.3 (heheh kupiłem a co ;p ) i mam parę pytań. używam tego podziału na "foldery / grupy / tabs" ikon

 

1. jak zrobić żeby pogoda była pokazywana z zabrza?

2. jak zrobić monitory systemu (zużycie proca, temp proca, wolny ram, ile wolnego na partycjach)

3. jakiś plugin do kontroli foobara?

no i w sumie to na tyle co potrzebuję ;p, z resztą sobie jakoś poradziłem :]

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...