Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposob moge zaladowac styl, nie kompozycje? Zainstalowalem Ux multi-patcha ale to mi nic nie daje. Z gory dzieki za odpowiedzi, jestem zupelnym laikiem w tym temacie.

Edytowane przez Muniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki ma ktoś z was zainstalowany na windows xp - vista transformation pack 8,01 i jak to z nim współpracuje , oraz czy nie zmula kompa ??? z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, że nie odpowiadałem, na pytania dotyczące mojego pulpitu/brak czasu=nie zaglądałem do tego działu, w końcu zapomniałem, że coś tu dawałem :) Jak komuś zależało to skontaktował sie na PW, ale dla tych którzy o tym nie pomyśleli to tapetkę znajdziecie czystą TUTAJ

a ikonki to losowo upolowane na deviantart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja, mimo że nie lubię śmieci na pulpicie wsadziłem tam kilka bajerów. za to nie ma ikon, wszystko pochowane jest w różnych paskach narzędzi. skórka uruchamia się zamiast explorer.exe i zużycie zasobów jest mniejsze niż przy standardowym Windowsie

 

post-145107-1197782687_thumb.jpg

 

po uruchomieniu większości bajerów - mały fotomontaż..

post-145107-1197782697_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam nietypowe pytanko.

Używam RocketDock, zaznaczyłem w nim opcję "Minimalizuj oka do paska" czyli że jak zminimalizuje np. firefoxa to on nie wchodzi na dół obok przycisku start, tylko na pasek rocket dock. (zielona strzałka na screenie)

Jak zrobić żeby gdy np. firefox jest uruchomiony żeby nie było na pasku start przycisku od firefoxa.? (żółta strzałka na screenie)

 

zobaczcie...

Dołączona grafika

 

mój aktualny pulpit...

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Zibo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak wywalić jedną konkretną ikone z pulpitu, której nie da sie po prostu usunąć, chodzi o ikone "my device" z bluesoleil?? Wiem że można coś pogrzebać w rejestrze ale nie moge znaleść:)

 

EDIT:

 

A to i swoje cudo wrzuce:D:D

 

Dołączona grafika

Edytowane przez B3niu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New, Win XP jakby kto pytał :) który sie Wam bardziej podoba czarny czy niebieski pulpit ?

 

(Kliknij na obrazek aby powiększyć)

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Witam. Postanowiłem popracować nad wyglądem mojego winshita, jakiś czas temu zainstalowałem Vista Transformation Pack, dzisiaj przeszukując dobreprogramy wpadłem na to: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&amp...ystal+Clear+1.0

Postanowiłem zainstalować i zobaczyć, nie spodobało mi sie, wywaliłem go więc, restart i wszystko miało wrócić do poprzednich ustaiweń-wróciła tylko tapeta, ikonki, paski, czcionki są prawie takie jak po instalacji CC co mi sie nie podoba i chciałem poprzednie. Jak wybieram właściwości i wygląd tam gdzie mam okna i przyciski pole jest wyblakłe i napisane jest Crystal Clean Aero. Da sie to jakoś zmienić? :(

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wiem, popsułem i męczyć musze sie sam ale czyszczenie rejstru i inne sztuczki nie działają, nie wiem gdzie mogą być jeszcze pozostałości po tym programie :/

 

Dziękuję z góry za pomoc.

 

Mam nadzieje że trafiłem :unsure:

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Werszyn 1337.0 alfabetagamma.

 

Foobar to tak naprawde 2 screeny 'połączone' w jeden - to są 2 wersje wyświetlania po prostu.

Konnekta nie pokazuję, bo skin nie skończony jeszcze ;P Jak będzie to pewnie wrzucę na konnekt.info.

 

A wyglądać to to będzie mniej więcej tak:

(do zrobienia ikony własne, pare dupereli dopracować).

Dołączona grafika

 

siemanara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie ostatnio znudzil mi sie klasyczny wyglad xp'ka wiec przerobilem go o tak

 

Dołączona grafika

 

TO NIE JEST VISTA TO JEST XP !!!!!

 

zwroccie uwage na pasek na dole ma efekt jak aero glass :P

 

pasek na boku z gadzetami to poprostu pasek z visty tyle ze odpalony na xp

 

paski zapelnienia dyskow moze i nie wygladaja jak w viscie ale nie jest zle :D

 

dzwieki ikonki i kursor to to samo co vista

 

nawet boota mam z visty :P

 

jednym slowem prawie idealny wyglad visty

 

co najlepsze moim zdaniem xp tak powinien wygladac od poczatku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaaaaaaaaaaaaaa!

 

p.s. najlepsze jest to, że podniecasz się czymś, co można uzyskać na xp już ponad rok. przecież na forach krążą setki screenów z prawie identycznymi pulpitami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...