Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Mardok sortowanie juz dziala idealnie, generalnie kawal dobrej roboty, dzieki i gratuluje zaparcia :)

 

Co do SamRMF to u mnie nic nie slychac, nie gra, dziwne.

To nie ma grać ! Od grania masz WMP lub WinAmp'a to są tylko informacje o aktualnej piosence itp. ! ;) Chyba nie muszę dodawać iż wymagane jest aktywne połączenie z internetem :P

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok masakra,świetne te programiki robisz :wink:

Mam pytanko jak dać żeby na pulpicie było kilka tych 'przedmiotów' Bo jak daje żeby było info o dysku to info o radiu znika itd.. ;P :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok masakra,świetne te programiki robisz :wink:

Mam pytanko jak dać żeby na pulpicie było kilka tych 'przedmiotów' Bo jak daje żeby było info o dysku to info o radiu znika itd.. ;P :oops:

Dla przykładu otwierasz edycje informacji o dyskach zaznaczasz tam wszystkie komponenty i naciskasz klawisz kopiowania potem otwierasz konfiguracje informacji z radia i wklejasz tam wcześniej skopiowane informacje o dyskach, zapisujesz i przeładowujesz konfiguracje. To jest najprostsza metoda ale można też odpalić więcej niż jedno Samurzie na raz do tego służy Interface Menager.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez myślałem ze będzie grało :P ale jest fajnie tylko cos nie trybi wyświetla tylko akutalna nute a Tobie nastepna i poprzednia ;] jak to zrobic?:P Dołączona grafika

Przeprowadziłem testy wszystkich 30 stacji i się okazało iż stacje o ID 5,6 i 7 są inaczej formatowane niż pozostałem a więc u ciebie RMF MAXX posiadający właśnie ID = 6 powoduje takie a nie inne problemy ;) Skoro już wiem z czym mam do czynienia zabieram się za poprawki !

 

EDIT:

 

Zmiany wprowadzone i uaktualniony został plik z linku w poście zbiorczym ;) Wystarczy jak "zasiorbiesz" jeszcze raz konfiguracje do radia i podmienisz z niej plik rmf.exe i już powinno wszystko śmigać, w razie czego daj znać.

 

EDIT2:

 

Właśnie skończyłem prace na kolejnym małym programikiem WAC (WinAmp Cotrol) którego zadaniem jak sama nazwa wskazuje jest sterowaniem WinAmp-em którego teraz można np. ukryć na tray i niech tam siedzi bo kontrole nad nim możemy mieć z pulpitu ;) Testy wciąż trwają ale jak na razie problemów nie stwierdzono. Program powstał w głównej mierze aby rozbudować trochę możliwości Samurize Radio dla którego już jest wstępnie nowa/przebudowana grafika :

 

Dołączona grafika

 

Jak będę miał trochę czasu postaram się przedstawić działającą konfigurację jeszcze dzisiaj ;)

 

EDIT3:

 

Z datą trochę nie wyszło ale jest już wczesna publiczna wersja robocza ;)

 

http://mardok.ovh.org/samurize/radio_c.rar

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO powinienes dazyc do stworzenia takiego playera radiowego, czyli to co teraz + mozliwosc przelaczania miedzy stacjami z poziomu playera. Dobrze by bylo aby uzytkownik operowal tylko na klawiszach stop, play, next i prev stacja, a winamp uruchamial sie w tle automatycznie po wcisnieciu PLAY danej stacji, to by bylo ok :cool:

Zostalo mi jeszcze troche miejsca na pulpicie i jakbys dopiescil tego playera to chetnie bym sie skusil :)

Pozdrawiam

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. a ktos tam pytał o grafike 8600 w SLI ..swego czasu to miałem i odpowiedzieć chciałem..i jak się napisałem w odp...to sie dowiedzialem,że temat zablokowany ..i d..pa zimna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO powinienes dazyc do stworzenia takiego playera radiowego, czyli to co teraz mozliwosc przelaczania miedzy stacjami z poziomu playera, automatyczne uruchamianie winampa gdzies w tle po wcisnieciu PLAY danej stacji tak aby uzytkownik wiedzial tylko o play, stop, next stacja prev itd, to by bylo ok :cool:

Zostalo mi jeszcze troche miejsca na pulpicie i jakbys dopiescil tego playera to chetnie bym sie skusil :)

Pozdrawiam

No ponownie ciekawe pomysły zaprezentowałeś ;) Choć przyznam iż wprowadzenie ich w życie będzie wymagało znacznego nakładu pracy, więc nie liczył bym w tym wypadku na gotową wersje z dnia na dzień, choć standardowo powiem "zobaczymy co się da zrobić" :]

 

EDIT:

 

Nie okazało się to tak skomplikowane jak na początku myślałem ;) Wczesna wersja robocza przetestowana na Windows Vista, do działania wymagany jest Windows Media Player. Wszyscy zainteresowani proszeni są o meldowanie o błędach bo może być ich dużo ale sam nie jestem w stanie wszystkiego przetestować ;]

 

http://mardok.ovh.org/samurize/radio_control.rar

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odtwarza muzyki, WMP wypluwa cos takiego:

 

Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku. Jeśli plik znajduje się w Internecie, połącz się z Internetem. Jeśli plik znajduje się na wymiennej karcie pamięci, włóż kartę pamieci.

Vista SP1 WMP 11

 

EDIT:

 

Jednak wszystko dziala tak jak trzeba, gdyby ktos mial problemy, nalezy w opcjach WMP w zakladce odtwarzacz zaznaczyc opcje "Łącz z Internetem".

 

Wystepuja problemy ze zmiana stacji, mam tylko RMF R&B, RMF i RMF MAX, na nic innego nie da sie zmienic. Dodatkowo np slucham RMF R&B, i po pewnym czasie okno samo przelacza sie na RMF i stamtad pokazuje mi piosenki, choc w glosnikach leci caly czas RMF R&B.

Wyglada to tak jakby okno mialo ustawione odsiwerzanie co jakis czas (w koncu musi pobierac informacje o aktualnej nuci itd) jednak zamiast tej stacji co slucham zawsze po pewnym czasie wczytuje sie RMF, ale tylko wizualnie bo w glosnikach leci to co wybralem.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odtwarza muzyki, WMP wypluwa cos takiego:

 

Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku. Jeśli plik znajduje się w Internecie, połącz się z Internetem. Jeśli plik znajduje się na wymiennej karcie pamięci, włóż kartę pamieci.

Vista SP1 WMP 11

 

EDIT:

 

Jednak wszystko dziala tak jak trzeba, gdyby ktos mial problemy, nalezy w opcjach WMP w zakladce odtwarzacz zaznaczyc opcje "Łącz z Internetem".

 

Wystepuja problemy ze zmiana stacji, mam tylko RMF R&B, RMF i RMF MAX, na nic innego nie da sie zmienic. Dodatkowo np slucham RMF R&B, i po pewnym czasie okno samo przelacza sie na RMF i stamtad pokazuje mi piosenki, choc w glosnikach leci caly czas RMF R&B.

Wyglada to tak jakby okno mialo ustawione odsiwerzanie co jakis czas (w koncu musi pobierac informacje o aktualnej nuci itd) jednak zamiast tej stacji co slucham zawsze po pewnym czasie wczytuje sie RMF, ale tylko wizualnie bo w glosnikach leci to co wybralem.

 

Pozdrawiam

Problem z przełączaniem między stacjami powinien być już rozwiązany.

 

http://mardok.ovh.org/samurize/radio_control.rar

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz dziala jak trzeba, nawet nie zmienia sie okno na RMF, jest tak jak powinno :)

 

Niektore stacje maja jednak nadal problem z pobieraniem danych,

 

1. Heavy Metal pobiera tylko 1 nastepujaca nute a tym radiem akurat bylbym zainteresowany :)

2. Muzyka filmowa jak wyzej

3. Depeche Mode jak wyzej

4. Lady Pank jak wyzej

5. i tak jeszcze kilka stacji

 

Prosba do Ciebie, czy mozesz mi udostepnic plik PSD z tlem ? Chce dopasowac maksymalnie do swojego pulpitu a plik tla ma duzo nadziubdziane i musialbym go rysowac od poczatku a chce zmienic tylko dwie rzeczy.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samurize Radio Control

 

wersja: 0.2d

 

Dołączona grafika

 

Najważniejsze zmiany:

  • wersja: 0.2d
  • Dodano obsługę kolejnych 6 najnowszych radiostacji.
  • wersja: 0.2c+
  • Dodano reakcje na wciśnięcie klawisza listy radiostacji.
  • Dodano brakujące logo stacji RMF-FM.
  • ----------------------------------------------------------------------------------------------
  • wersja: 0.2c
  • Lista Radiostacji do szybkiego ich przeglądania/wyboru.
  • Nowy chowany pasek Głośności.
  • Nowy klawisz Mute - Wyciszenie.
  • Poprawiony algorytm pobierania danych.
  • Poprawione wyświetlanie logo stacji.
  • ----------------------------------------------------------------------------------------------
  • wersja: 0.2b
  • Nowe funkcje pobierające dane (bardziej niezawodne).
  • Na systemach XP/2003 danie pobierają się już prawidłowo.
  • Poprawiony algorytm pobierania informacji o aktualnej piosence.
  • Poprawiony algorytm pobierania PlayList-y.
  • WMP już nie "wyskakuje" na XP/2003.
  • Dodano funkcje do ściszania/poogłaszania audycji.
Sposób użycia:

  • Pobieramy archiwum i rozpakowujemy
  • Zawartość archiwum kopiujemy do katalogu Samurize
  • Do poprawnej pracy programu wymagany jest Windows Media Player
Pliki:

Opis:

Archiwum radio_v0_X.rar zawiera konfigurację Samurzie, grafikę oraz program SamRMF, wszystko gotowe do użytku. Zadaniem pakietu jest wyświetlanie informacji z aktualnie słuchanej radiostacji takich jak wykonawca, tytuł piosenki, tytuł płyty, okładka płyty oraz rok wydania płyty dodatkowo wyświetlana jest PlayLista danej radiostacji wraz z godzinami emisji. Program posiada również możliwość swobodnego zmieniania radiostacji spośród wyszczególnionych poniżej. Program do odtwarzania muzyki korzysta z Windows Media Player który powianiem mieć zaznaczoną opcje pozwalająca na odtwarzanie strumieni audio z internetu. Dołożyłem wszelkich starań aby pakiet nie stwarzał żadnych problemów, lecz jednocześnie nie ponoszę odpowiedzialności za żadne nieprzewidziane szkody i/lub problemy !

 

Lista obsługiwanych stacji:

  • RMF ROCK
  • RMF CLASSIC ROCK
  • RMF DANCE
  • RMF R&B
  • RMF FM
  • RMF MAXXX
  • RMF CLASSIC
  • RMF POPLISTA
  • RMF POLSKIE PRZEBOJE
  • RMF SŁONECZNE PRZEBOJE
  • RMF CHILLOUT
  • RMF BRAVO
  • RMF LOVE
  • RMF GOLD
  • RMF SMOOTH JAZZ
  • eLO RMF
  • RMF WASZA MUZYKA
  • RMF MAXXX HOP BĘC
  • RMF PARTY
  • RMF TEN TOP
  • RMF 80s
  • RMF ELECTRO SHOCKWAVE
  • RMF HOT NEW
  • RMF ALTERNATYWA
  • RMF CLUB
  • RMF LADY PANK
  • RMF DEPECHE MODE
  • RMF HARD & HEAVY
  • RMF MUZYKA FILMOWA
  • RMF EXTRA
  • RMF POLSKI ROCK
  • RMF HIP HOP
  • RMF PRL
  • RMF BLUES
  • RMF REGGAE
  • RMF RUMOR
Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok udostepnij te pliki tla o ktorych pisales :)

 

Pozdrawiam

Łapaj, to są tła najnowszej wersji która jest teraz w testach tak już na przyszłość ;)

 

http://img385.imageshack.us/img385/248/radioqy3.png

http://img385.imageshack.us/img385/1161/radiobackzs3.png

 

Nowa wersja będzie miała kolejny "fjuczer" ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do funkcji glosnosci to mógłbyś wprowadzić jakąś skale gdyż takie "ślepe" klikanie w te przyciski nie daje za bardzo poczucia kontroli, lokalizacja skali/przyciskow moglaby byc na poszerzonym pasku prev next play i przydałby sie przycisk MUTE, generalnie jesli przyciski kontrolne wzorujesz na WMP to skala glosnosci moglaby takze byc w ten sposob rozwiazana (MUTE w ikonie tego glosniczka) gdyz jest to rozwiazanie funkcjonalne i ladne. Czy nowy fjuczer bedzie zwijany/rozwijany? bo widze zarowno nowa ikone na pasku kontrolnym jak i przycisk na fjuczerze ktory to sugeruje, jesli tak to proponuje aby zmiast tego przycisku na pasku kontrolnym dac na tle taki przycisk ze strzalka jak we fjuczerze tylko odwrocony i tym samym zyskalbys miejsce na pasku kontrolnym na skale glosnosci.

 

P.S. dzieki za pliki.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do funkcji glosnosci to mógłbyś wprowadzić jakąś skale gdyż takie "ślepe" klikanie w te przyciski nie daje za bardzo poczucia kontroli, lokalizacja skali/przyciskow moglaby byc na poszerzonym pasku prev next play i przydałby sie przycisk MUTE, generalnie jesli przyciski kontrolne wzorujesz na WMP to skala glosnosci moglaby takze byc w ten sposob rozwiazana (MUTE w ikonie tego glosniczka) gdyz jest to rozwiazanie funkcjonalne i ladne. Czy nowy fjuczer bedzie zwijany/rozwijany? bo widze zarowno nowa ikone na pasku kontrolnym jak i przycisk na fjuczerze ktory to sugeruje, jesli tak to proponuje aby zmiast tego przycisku na pasku kontrolnym dac na tle taki przycisk ze strzalka jak we fjuczerze tylko odwrocony i tym samym zyskalbys miejsce na pasku kontrolnym na skale glosnosci.

 

P.S. dzieki za pliki.

 

Pozdrawiam

Ad1. Pasek głośności został przebudowany.

Ad2. Opcja "Mute" została dodana.

Ad3. Nad skalą głośności (bo to nie takie proste) pomyśli się w ewentualnych kolejnych wersjach.

Ad4. Owa strzałka jest odpowiedzialna za zmianę stron radiostacji i występuje w dwóch wersjach (w obie strony).

 

W poście powyżej najnowsza przetestowana i sprawna wersja SamRMF v0.2c ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi niestety Samurize Foto + ImgCH v0.4b+ wywala takie oto błędy:

post-2695-1209212646_thumb.jpg

post-2695-1209212654_thumb.jpg

 

EDIT:

 

To jednak ja coś zrąbałem, nie wiem czemu uparłem się na listę plików a nie katalogów. ;)

 

Działa wszystko jak trzeba.

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi niestety Samurize Foto + ImgCH v0.4b+ wywala takie oto błędy:

post-2695-1209212646_thumb.jpg

post-2695-1209212654_thumb.jpg

 

EDIT:

 

To jednak ja coś zrąbałem, nie wiem czemu uparłem się na listę plików a nie katalogów. ;)

 

Działa wszystko jak trzeba.

No cóż nie przewidziałem takiej sytuacji, dorobi się jakieś zabezpieczenie aby krzaczków więcej program nie wyświetlał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pochwalę moim pulpitem, wersja że tak powiem w dużej mierze finalna (zmieni się może trochę kolorystyka SamFoto)

 

post-2695-1209243563_thumb.jpg

 

Trochę wziąłem od Mardoka, trochę mojej konfiguracji i designu, trochę rzeczy poznajdywanych w necie.

 

Co Wy na to??

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zawiązku ze zgłoszonymi problemami, drobne poprawki w SamRMF. Pełen opis zmian (aż dwie) w poście poświęconemu tej konfiguracji ;)

 

No to ja się pochwalę moim pulpitem, wersja że tak powiem w dużej mierze finalna (zmieni się może trochę kolorystyka SamFoto)

 

post-2695-1209243563_thumb.jpg

 

Trochę wziąłem od Mardoka, trochę mojej konfiguracji i designu, trochę rzeczy poznajdywanych w necie.

 

Co Wy na to??

Nie jest źle a wręcz bardzo dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok, jeśli to nie kłopot, to można prosić o dodanie nowych stacji do radia? :)

Zgodnie z obietnicą nowa wersja SamRMF v0.2d która obsługuje 6 nowo dodanych radiostacji RMF ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Sciągnąłem sobie świetne confingi HDD Info i PCInfo od Mardoka ;). Mój problem polega na tym, że nie pokazuje mi się niebieski pasek przy użyciu procesora, pamięci i przy dyskach twardych. Wygląda to tak:

 

Dołączona grafika

 

 

Co jest nie tak?? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Sciągnąłem sobie świetne confingi HDD Info i PCInfo od Mardoka ;). Mój problem polega na tym, że nie pokazuje mi się niebieski pasek przy użyciu procesora, pamięci i przy dyskach twardych. Wygląda to tak:

 

Dołączona grafika

 

 

Co jest nie tak?? Z góry dzięki za pomoc.

Niestety na niektórych maszynach tak bywa (cholera wie czemu ;) ) należny poprostu przeładować w opcjach plugin'a linki do obrazków. W edytorze konfiguracji zaznaczamy pole gdzie powinien być pasek następnie przechodzimy do zakładki Display i wybieramy Configure wybieramy ponownie te same pliki w wypełnianych polach dajemy OK zapisujemy i "Rifresz" ;) Jak nie pomoże wybrać chwilowo zupełnie inne pliki zapisać i powrócić od prawidłowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko aby kliknąć Configure trzeba najpierw wybrac plugin. Już wcześniej myślałem że problem leży w tm miejscu ale żaden plugin mi nie pasował ;]. Do wyboru mam:

-AdvencedMediaPlayerInfo.dll

-NoteTaker.dll

-SpectrumVis.dll

-TextFX.dll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko aby kliknąć Configure trzeba najpierw wybrac plugin. Już wcześniej myślałem że problem leży w tm miejscu ale żaden plugin mi nie pasował ;]. Do wyboru mam:

-AdvencedMediaPlayerInfo.dll

-NoteTaker.dll

-SpectrumVis.dll

-TextFX.dll

Hym co to za wersja Samurize że nie ma CustomProgress.dll ? Zresztą co się będziemy szczypać ;)

 

http://rapidshare.com/files/113218920/Cust...ogress.rar.html

 

I do katalogu plugins dziada :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...