Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pokaże swojego pulpitu, bo u mnie zmienia się tapeta i od czasu do czasu jakiś nowy skin do Rainmeter i właśnie dla odmiany postanowiłem przenieść do tej aplikacji bardzo fajny analogowy zegar z najnowszego Androida.

Więcej tu ICS Analog Clock by ~desss on deviantART

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawej stronie kalendarz z Rainlendara - skórka Statica 1.5. Wystajace obok zakładki to ObjectDock Plus.

Pozostałe gadżety to Rainmeter - kosz, zegar (Flip Clock), dyski (HDDstatus) i informacje systemowe u góry (skin Gnometer).

Praktycznie wszystko znalezione na DeviantArt.

Styl widnowsa - Win7-blend + zmieniona ikona startu.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale potem musiałbym mieć skróty do folderów na pulpicie ewentualnie na jakimś pasku. Poza tym defragmentacja większego dysku trwa zdecydowanie dłużej. A i gry przynajmniej siedzą na początku dysku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wygląda mój :)

 

Windows theme - QS Counter elements

Rainmeter - skin enigma - trochę zmodyfikowany + Lexis Clock

7-stacks - grupy programów na pasku

Winamp - skin Beautiful Simplicity - deviantart

Tapety - slideshow - część z deviantart, część z wallbase.cc (polecam zwłaszcza to drugie)

Ikonki - devineicons by ipapun - deviantart

post-179760-0-88615800-1323701074_thumb.png

post-179760-0-68900700-1323701101_thumb.png

post-179760-0-18547100-1323701121_thumb.png

post-179760-0-19611300-1323702422_thumb.png

Edytowane przez Leonzio666
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

Oto moje nowe wariacje :rolleyes:.

Łatwo możecie się domyśleć, że inspiracją jest nowa wersja okienek, a dokładniej interfejs metro.

Baza Rainmeter z nakładką omnimo 4.1. Iknoy przezroczyste na 30%, po najechaniu rozjaśnienie na full. Przy czym w dolnym lewym rogu pulpitu panel startu oraz pogody i dzień tygodnia bez efektu wygaszenia - 100% rozjaśnienie.

Swoją drogą to dałbym nobla autorowi wspomnianej nakładki. Spróbujcie sami. Szczególnie polecam początkującym w temacie rainmetera.

 

PS. Posiada ktoś z Was namiar na jakąś ładną ikonę w pgn do google maps? Ta, którą tutaj mam raczej z ostateczności.

 

 

Edit.

Dzięki Rikki :D

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta zadałoby się rzecz. Chcę w win7 zmienić wygląd ikon programów na pasku zadań. Nie ikon skrótu, nie przypiętych programów, normalnych programów które chodzą na pasku (grupowanie mam wyłączone, nic nie jest przypięte). Potrzebuję tego, bo część programów ma ikony w niskiej rozdzielczości, i na wyższym ustawieniu dpi, i dodatkowo opcji "duże" ikony, jest pikseloza.

Próbowałem nawet jakichś programów w stylu icon changer, który może zmieniać ikonę pliku exe, ale zmienia tylko ikonę widoczną w menadżerze plików, ale już ikona na pasku zadań pozostaje oryginalna, niezmieniona.

 

Przypominam nie chodzi mi o ikonę skrótu, ale o ikonę obok nazwy programu, który ma każdy odpalony plik exe będący na pasku zadań.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pulpet na dwa monitory*, wygląda tak już z pół roku. Jakby ktoś się pytał - 2x taskbar osiągnięty za pomocą DisplayFusion :)

* 24" 1920x1080 + 17" 1280x1024, docelowo mają być trzy

post-112992-0-86723900-1338121314_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tapeta świetna, sam używam. Czarne zakładki pięknie się komponują (choć nie wiem po co te apostrofy przed 's') jednak widżety... nie są w moim stylu ;)

 

1. Ano tapeta też mi się podoba, inaczej bym jej nie miał :)

2. Apostrofy są bo ich wcześniej nie było czyli tylko i wyłącznie moje widzimisię :)

3. Widżetów to już mam chyba 8 wersji ... Ja nie mogę mieć wolnego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te skróty obok ikony Startu to efekt.. ?

 

Chodzi o te strzałki na prawo od Menu Start to jest to Free Launch Bar.

 

EDIT:

 

Z racji tego że mam w końcu trochę wolnego to sobie zrobiłem kolejną wersję roboczą pulpitu :)

 

To też jest link

 

Lewa strona mi się jakoś średnio podoba ale jak na wersję roboczą może być :)

Edytowane przez Mardok
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moje nowe wariacje :rolleyes:. Łatwo możecie się domyśleć, że inspiracją jest nowa wersja okienek, a dokładniej interfejs metro. Baza Rainmeter z nakładką omnimo 4.1. Iknoy przezroczyste na 30%, po najechaniu rozjaśnienie na full. Przy czym w dolnym lewym rogu pulpitu panel startu oraz pogody i dzień tygodnia bez efektu wygaszenia - 100% rozjaśnienie. Swoją drogą to dałbym nobla autorowi wspomnianej nakładki. Spróbujcie sami. Szczególnie polecam początkującym w temacie rainmetera.PS. Posiada ktoś z Was namiar na jakąś ładną ikonę w pgn do google maps? Ta, którą tutaj mam raczej z ostateczności.Edit.Dzięki Rikki :D

 

Moglbys udostepnic jakis w miare gotowy config? nie wiem nawet jak wylaczyc pasek zadan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...