Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

makakus - tapete mam z www.deviantart.com

:!: wszystkim polecam te strone :!:

miliony ;) swietnych tapet, ikon, winstyli, kursorow ! WSZYSTKO

 

inne strony ze stylami i nietylko ;) :

WinCustomize

DeskMod

ThemeXP

xpThemes

belchfire

Katalog dmoz

 

w celu zaaplikowania ;) stylu potrzebny jest ten patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makakus - tapete mam z www.deviantart.com

:!: wszystkim polecam te strone :!:

miliony ;) swietnych tapet, ikon, winstyli, kursorow ! WSZYSTKO

A mi chodzi o to bu pokazywał statsy na pulpicie :|

pytales o tapete to masz tapete :? samurize.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makakus - tapete mam z www.deviantart.com

:!: wszystkim polecam te strone :!:

miliony ;) swietnych tapet, ikon, winstyli, kursorow ! WSZYSTKO

A mi chodzi o to bu pokazywał statsy na pulpicie :|

pytales o tapete to masz tapete :? samurize.com

...własnie jak zrobiłeś by sie te statusy pokazywały ????....czy to tylko na potrzeby print screena ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phranzee a sa może gotowe projekty do samurize??

afair jest kilka na glownej stronie, mozesz jeszcze poszukac na google.pl i moze na deviantart.com (app. skin), ale nie dam glowy. zapewniam, ze samurize nie jest najtrudniejszym 'upiekszaczem' do skonfigurowania ;) zreszta co za przyjemnosc sciagnac gotowca :) fstydz sie ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makakus - tapete mam z www.deviantart.com

:!: wszystkim polecam te strone :!:

miliony ;) swietnych tapet, ikon, winstyli, kursorow ! WSZYSTKO

A mi chodzi o to bu pokazywał statsy na pulpicie :|

pytales o tapete to masz tapete :? samurize.com

Juz nieaktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tesh myslalem bo "szanowny" Microsoft jeszzce nigdy niemial wczesniaka - wszystkie jego dzieci to raczej jakies spoznione sa :D zreszta "opoznione" tesh :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz mi jak możesz jak ustawić wyświetlanie www, tak jak ty miałeś program TV i pogode ;] Bo nie moge do tego dojść :(

skrypty mojego autorstwa (wymagaja php i nie rusza na normalnym kompie, wiec nie pytac o nie :P ):

TV

LAN Traffic

External IP

Weather

Gateway status

 

reszta jest w samurize :)

------------------------------

to jeszcze dorzuce kilka programow:

 

GkrellM w wersji na windowsa. oparty o pluginy, szkoda ze tak malo ich na win-wersje. (screen)

 

StatBar - horyzontalny pasek zawierajacy kilka statystyk ;) (screen)

 

SideBar - boczny panel a'la longhorn, pluginy. (screen)

 

// screenow nie dawalem w IMG bo by sie forum wscieklo :P

------------------------------

kolejna porcja programow - tym razem dock'i :) :

 

mobydock screen

 

objectdock screen

 

Y'z dock niestety skonczyl development, bo za bardzo przypominal dock z apple :P ale da sie go jeszcze wygooglac. mozna dociagnac dodatkowe docklety. screen (screen jakis dziwny, ale tylko taki na szybko znalazlem ;) oczywiscie moze tez pracowac w poziomie :P )

 

zapraszam do poczytania forum na stronie aquaxp. duzo ciekawych screenow i pomyslow na pulpit.

------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skrypty mojego autorstwa (wymagaja php i nie rusza na normalnym kompie, wiec nie pytac o nie :P ):

TV

LAN Traffic

External IP

Weather

Gateway status

he, he to mój jest nienormalny, bo u mnie php działa :D . No chyba, że ma być jako cgi, bo u mnie działa jako dll. Z apachem 2.0.cośtam. BTW możesz mi podesłać te skrypty? maluszek@poczta.fm

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skrypty mojego autorstwa (wymagaja php i nie rusza na normalnym kompie, wiec nie pytac o nie :P ):

TV

LAN Traffic

External IP

Weather

Gateway status

he, he to mój jest nienormalny, bo u mnie php działa :D . No chyba, że ma być jako cgi, bo u mnie działa jako dll. Z apachem 2.0.cośtam. BTW możesz mi podesłać te skrypty? maluszek@poczta.fm

pozdro

hehehe :P

a ja nadal bede sie upieral ze nie zadziala :D lol

korzystaja z polecen linuxa :twisted: ;) no chyba ze masz zainstalowanego lynxa, head, tail i grep :P ;) :twisted:

lynx wyrzuca info z interneti (chyba najczesciej updatowana), kroje go (head, tail) i wywalam na strone, ktora sciagam przez vb (ReturnHTML) i na ekran. problem bedzie w tym ze nie masz lynxa (win) i bedziesz musial sobie poradzic w inny sposob. np calosc wykonac w vb ;)

w wolnej chwili mozesz sobie skrypcik napisac, nie jest skomplikowany, daloby rade napisac go w czystym php ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe :P

a ja nadal bede sie upieral ze nie zadziala :D lol

korzystaja z polecen linuxa :twisted: ;) no chyba ze masz zainstalowanego lynxa, head, tail i grep :P ;) :twisted:

lynx wyrzuca info z interneti (chyba najczesciej updatowana), kroje go (head, tail) i wywalam na strone, ktora sciagam przez vb (ReturnHTML) i na ekran. problem bedzie w tym ze nie masz lynxa (win) i bedziesz musial sobie poradzic w inny sposob. np calosc wykonac w vb ;)

w wolnej chwili mozesz sobie skrypcik napisac, nie jest skomplikowany, daloby rade napisac go w czystym php ;)

nadal he, he :D nikt nie powiedział, że nie mam konta z shell'em linuxowym (na którym też działa www z php) i stałego łącza :P .

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal he, he :D nikt nie powiedział, że nie mam konta z shell'em linuxowym (na którym też działa www z php) i stałego łącza :P .

 

pozdro

grrrr :D :D

w ostatnim poscie napisalem co i jak, wiec sobie chyba poradzisz, no chyba, ze nie znasz php :P

<?    exec("lynx http://192.168.2.1/mrtg/leased.html -dump -width=60 | grep Current | head -n 2", $data);    $in = substr($data[0], strpos($data[0], "In:"), 50);    $out = substr($data[1], 10, 50);    $out = substr($out, strpos($out, "Out:"), 50);    printf("%sn%s", $in, $out);?>
to jest ogolny zarys skryptu, inne spokojnie napiszesz na jego podstawie :) mam nadzieje, ze nie musze mowic co ten robi i jak dziala ;)

jechanie na gotowcach nie jest tak przyjemne jak napisanie wlasnego 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze spatchowany sys :) swego czau bawilem sie lightstepem ale za malo czasu posiadalem :/

 

powiedz mi jedno bo nie doczytalem tego w tutorialu (chyba tam tego nie ma)

 

wane sobie ten pierwszy rpzyklad z tuoriala i pokazuje mi sie okienko na pulpicie ale nie na caly tylko taki wycinek :/ cos przeoczylem czy o czyms nie wiem - pasiloby to jakos rozciagnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wane sobie ten pierwszy rpzyklad z tuoriala i pokazuje mi sie okienko na pulpicie ale nie na caly tylko taki wycinek :/ cos przeoczylem czy o czyms nie wiem - pasiloby to jakos rozciagnac

chodzi ci o litestep i kilka ikonek z normalnego pulpitu ? bo niezabardzo rozumiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...