Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Przenieś config (configi) do katalogu gdzie zainstalwoałeś samurize

np.

C:Program FilesSamurizeConfigs :P

 

Uruchom samurzie (powinien koło zegara się wyswietlić), naciskasz prawym i masz opcje dotyczące wyświetlanie itp. I tyle chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uruhomić MBM5.

Błędy:

MBM5 CORE

1.The DLL attempted to create the .sys driver as a service and failed

2. Privileged instruction

 

I tyle, zostaje tylko te logo (MBM5) na środku ekranu.

sprawdz czy obsluguje Twoja mobo, info na www.

zaznaczyles (nie zaznaczyles) czegos przy instalacji ?

dales reboot ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uruhomić MBM5.

Błędy:

MBM5 CORE

1.The DLL attempted to create the .sys driver as a service and failed

2. Privileged instruction

 

I tyle, zostaje tylko te logo (MBM5) na środku ekranu.

sprawdz czy obsluguje Twoja mobo, info na www.

zaznaczyles (nie zaznaczyles) czegos przy instalacji ?

dales reboot ?

moze instalka jest uszkodzona, ja sicagalem z tad i dziala:

http://users.pandora.be/lsdsmurf/darkvisio...mbm/MBM5340.EXE

 

 

 

 

BTW ostateczna wersja pulpitu :D

http://good4speed.w.interia.pl/foty/RSpulpit.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle instaluje???

mam XP'a MSI KT4V

 

1. Cos tam z ikonam

-Replace

-Let me...

2.coś tam z driverem]

-AUTOMATIC

-SYSTEM

-BOOT

3.Coś tam płytki

-dałem default

4. Coś tam port scanning

-yes, enable it for me

-no. I will enabled it myself, if I need it

-no me board is on the black list

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wie ktoś skąd zassać gotowy schemat do IconPackagera z ikonkami do Chaninja RC5 ? Bo ja ściągnąłem poprostu same ikonki i nie moge wszystkich podmienić które bym chciał... a z plikiem ip by chyba zasąpiło wszystkie 8)

chaninja.deviantart.com .... skad sciagnales BEZ .iptheme ? :D :P :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem ten skrypt, ale i tak nie działa:

daje test Script i bład

"serwer zdalny nie istnieje lub jeste niedostępny: "GetObject"

Komputer name, user name: DZIAŁA

Reszta nie :(

Co to jest ten: "Enter Volue" (chyba daltego nie dziła bo nie wiem co wpisać) "Please enter volue name for ComputerName"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ten: "Enter Volue" (chyba daltego nie dziła bo nie wiem co wpisać) "Please enter volue name for ComputerName"

EV - podaj wartosc

PEVNFCN - podaj nazwe komputera / mniej wiecej ;)

 

isc do szkoly i uczyc sie angola :P zawsze mozesz sprawdzic w skrypcie czego rzada jako wartosci :) ale tez RTFM :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wie ktoś skąd zassać gotowy schemat do IconPackagera z ikonkami do Chaninja RC5 ? Bo ja ściągnąłem poprostu same ikonki i nie moge wszystkich podmienić które bym chciał... a z plikiem ip by chyba zasąpiło wszystkie 8)

chaninja.deviantart.com .... skad sciagnales BEZ .iptheme ? :D :P :lol:
Z Wincustomize.com 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phranzee moglbys mi polecic jakies style do mirandy? Widzialem twoja i jestem pod wrazeniem ;)

nie ma czegos takiego jak style do mirandy :)

wchodzisz na miranda-im.org -> customise -> i sciagasz co potrzebujesz.

 

wyglad okna - styl xp

ikonki - nooo.... ikonki

tlo - sam robie

emoty - tez sam

 

jeszcze na polskim forum -> miranda.kom.pl jest temat o wygladzie mirandy, tam tez cos ciekawego znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakoś nie wiem jak mam go przekowertować ?????? Photoshop :(

 

Czarno-białe tz. takie jak moje logo obok!!!!

 

A co do temp. to masz racje nie przeczytałem całego :(

Ale juz czytam :lol:

I jeśłi chodzi, że jest to w tym:

http://www.samurize.com/article.php?1.0

to mi to nie dziła :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam program tylko że jak dam żeby skonwertował pilk na 32 bity (na 24 też) to sie program wysypuje :(

 

 

A co do temperatury to i tak nie znalazłem nic oprócz MBM, może ślpey jestem !!?!?!?!?!?!?!

Pewno jest tylko że nie zauważyłem?!?!?!?

Ale i tak pocisne chyba format bo pod W2k MBM działał, więc raczej to wina windy niż instalki czy coś.

Ale i tak wolałbym nie instalować MBM żeby wyświetlać temp, no faktycznie możę jestem ślepy????

Ktoś mnie "oświeci"???? i pokaże gdzie mam szukać "świętego grala"????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Son-Goku:

 

Jak już phranzee odpowiedział: do temp potrzebny jest mbm

 

Innej opcji nie ma (o ile mi wiadomo) aby wyświetlać to na pulpicie. Choć można próbować inne programy do monitoringu, które mają możliwość zapisywania obecnego stanu na dysk i odczytywać to w np samurize. Ale to raczej niezbyt ciekawa metoda - zapisywanie co chwila na dysku....

 

Jak chcesz innego progsa do temp to np SpeedFan, ale on nie współpracuje z samurize i podobnymi programami

 

I na koniec czytaj to, co ludzie odpowiadają. znowu pytasz się o tego mbm i temperaturki, a odpowiedź dostałeś już raz...

 

 

phranzee: jak nie masz pomysłów, to pobaw się active desktop;em. wiem że to potężnie spowalnia system, ale jak się nudzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok poradzilem sobie z extendedprops. Mam jednak problem z ustawieniem skryptów - tweak.pl i Pogoda WP 0.1b.

Skrypt pogoda dziala połowicznie (to znaczy zczytuje z html do txt) , nie wyświetla się żaden symbol pogody...chmurki i te sprawy (widziałem ze niektórzy mieli taki bajer)

Skrypt odczytujacy posty działa, ale chciałbym żeby nazwy topiców były dłuższe (nie wykropkowane). Gdzie to ustawić :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Son-Goku - yyyyy pokombinuj.... juz pisalem jak..... pierw na cokolwiek 32bit, potem na png. bo jak od razu to nie bedzie 32bit. do szopa pewnie dostales instrukcje :twisted: poczytaj :P

 

turzol - nie da sie, wejdz na tweak.pl i porownaj ;)

 

sectOr - maaarzeeeeniaaaaa, te duuze i te maluuutkieee :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok poradzilem sobie z extendedprops. Mam jednak problem z ustawieniem skryptów - tweak.pl i Pogoda WP 0.1b.

Skrypt pogoda dziala połowicznie (to znaczy zczytuje z html do txt) , nie wyświetla się żaden symbol pogody...chmurki i te sprawy (widziałem ze niektórzy mieli taki bajer)

Skrypt odczytujacy posty działa, ale chciałbym żeby nazwy topiców były dłuższe (nie wykropkowane). Gdzie to ustawić :?:

Do skryptu dolonczona jest czcionka obrazkowa wiesz te chmurki sloneczka itp :) w txt zapisuje Ci temperatury min i max t wes je wczytaj w samurize za pomocą "text file" ja to zrobilem tak ze bawilem sie rozmiarem tych okienek tak zeby były widoczne tylko te cyferki ktore potrzebowałem, następnie te obrazki, to zrobiłem osobna funkcje text file i ustaiłem jej tą czcionke z symbolami pogody i juz :) wyglada to tak i dziala :)

http://good4speed.w.interia.pl/foty/RSpulpit.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do symboli pogody. Zainstalowałem czcionke w systemie. W Samurize daje "add text file" i "text file to read from" a w katalogu Windows/fonts nie ma widocznej tej czcionki :? Co ciekawe normalnie jest tam tylko Samurize jej nie widzi... Jak skopiuje ja w inne miejsce i otczytam to pokazują sie jakieś dziwne szopki zamiast symboli pogody :(

 

Sorki jest ta czcionka w katalogu Windows/fonts tylko zwie się "fonty pogodowe3" ale Samurize nie potrafi jej otworzyć :( "Pisze file not found"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...