Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Tonic2 - chcesz ostre krawedzie dla temperatur ? lol, za wolno sie zmieniaja. jedynie dla ruchu sieci, odczytu hdd i innych bardziej 'ruchliwych' ;) bedzie efekt. zwieksz history length zeby bylo rowne szerokosci wykresu.

 

do wszystkich niekumatych :) : ja i raptor podalismy linka do spisu mobo dla mbm i jakos sami go skonfigurowalismy :P wiec prosze, posiedzcie nad tym progiem chociaz 5 minut przy konfiguracji zamiast od razu walic posta ze nie dziala... imho wszystko na temat mbm zostalo juz w tym watku poruszone.

nie temperatury,tylko napiecia.

 

Na obrazku widac np. 12+V - 12V a chcialbym cos takiego np 12.15,

po prostu nie chce przyblizenia do napiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie temperatury,tylko napiecia.

 

Na obrazku widac np. 12+V - 12V a chcialbym cos takiego np 12.15,

po prostu nie chce przyblizenia do napiec

no zaraz mnie trafi :evil: qrdelebele, czytasz wogule co ludzie pisza :?: zobacz ostatni post Marcina S :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem ze strony Marcina S skrypt do pogody ale nie chce mi pokazywać chmurki, zamiast niej widzę albo jakiś wykrzyknik albo literę C. Plik o nazwie pogoda.ttf skopiowałem juz wszędzie gdzie chyba się dało i dalej nie działa. Zauważyłem że pokazuje poprawnie tylko w jednym przypadku kiedy ten plik o nazwie otworzę w acdsee ale to bez sensu nie mogę tego tak używać. Proszę pomóżcie bo jużni ewiem co zrobić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem ze strony Marcina S skrypt do pogody ale nie chce mi pokazywać chmurki, zamiast niej widzę albo jakiś wykrzyknik albo literę C. Plik o nazwie pogoda.ttf skopiowałem juz wszędzie gdzie chyba się dało i dalej nie działa. Zauważyłem że pokazuje poprawnie tylko w jednym przypadku kiedy ten plik o nazwie otworzę w acdsee ale to bez sensu nie mogę tego tak używać. Proszę pomóżcie bo jużni ewiem co zrobić....

to teraz pokasuj ja tam gdzie ja przegrales :P i dodaj ja przez panel sterowania/czcionki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Troche poogladalem wasze "wypasione" desktopy, i czas bylo moj zmienic.. o to co mi wyszlo. http://www.bogi.website.pl/Reishow.JPG , http://www.bogi.website.pl/Reishow1.JPG.

 

wiem ze wyglada skromnie, ale dopiero od wczoraj sie bawie samurize. :)

 

No i przyokazji mam pytanie, czy jest skrypt do Samurize, ktory oblsuguje FooBara2000 (nazwa utoworu itp ), i czy ktos uzywa skryptu do programuTV? mozecie polecic jakis?, sciagnolem jakis ale nie dziala/albo zle cos robie.

 

Narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaadam a jakiego skryptu pogodowego uzywasz? bo jesli DesktopWeather to on sie wali zawsze w nocy :D trzeba przeladowac config i juz dziala, sam nie wiem czemu tak jest, autor skryptu zreszta tez nie :P

Używam skrytpu ze strony Marcina S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh, coś z tym forum jest źle, bo czekam na otworzenie strony po parę minut :(

 

jeżeli chodzi o skrypt, to jak pisałem na stronie wp coś miesza z html'em. jednego dnia jest jedna wartość, innego druga...

obecnie u mnie działa dobrze (?), ale i tak mam zamiar od nowa napisać ten skrypt. choć nie wiem czy znajdę czas, bo zabieram się teraz za xml, xslt i te sprawy...

 

nie wiem jaką wersję masz, ale w wersji na stronie jest w skrypcie opis co jest zmienione (parametr width=184) i ewentualnie to trzeba zmienić na 138 (w 2 miejscach). lub odwrotnie ;) - sam już nie wiem, bo może wp znowu coś innego jutro wstawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomoże, jestem n00bem i się od dzisiaj bawięsamurize cyz ktosmoze mi powiedzieć jak ustawić temepraturę mostka, systemu i HDD żeby pokazywało mi pod temperaturą proca ?:P Użwyam programu Motherboard monitr. Z góry thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomoże, jestem n00bem i się od dzisiaj bawięsamurize cyz ktosmoze mi powiedzieć jak ustawić temepraturę mostka, systemu i HDD żeby pokazywało mi pod temperaturą proca ?:P Użwyam programu Motherboard monitr. Z góry thx.

wnioskuje ze temperature proca juz masz :) po prostu dajesz znowu add/mbm albo kopiujesz wskaznik temp proca, wklejasz i zmieniasz nr sensora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phanzee: DA, czyzby chodzilo Ci o dc ;) czyli o napięcie :D:D

ehh, ie mogłe się powstrzymać ;) jako że na tweak to w większości o tym mowa ;)

 

bajtek: devianart, wincustomize, deskmod to Twoi przyjaciele (i iwele innych ;) )

 

rocky: jak wcześniej, strona nie istnieje :(

 

eh, a poza tym to dzien dobroci dla ignorantów (naszego wspaniałego przklejonego topicu :) :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze taki problem

w informacji o ilości uzywanego miejsca na dyskach zrobiłem sobie pasek poziomy (Progressbar) i np. mam dysk 3GB i jest na nim 1GB danyh to pasek powinien być zapełniony w 1/3 a jest cały dlaczego ??? albo drugi dusk ma 30GB i zapełnione jest nie człe 29GB i pasek też jest cały zapełniony a powinno być troszke ni końcu wolnego co zrobiłem źle

 

PLIZ HELP !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocky998 - pomyliles jednostki przy tych dyskach - daj na % albo zwieksz max-value. buehhehe, najwieksza sygnaturka na swiecie :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: screen 1024x768 :D haha :P normalnie poplulem monitor ;)

 

moje:

Dołączona grafika

niestety nie wiem jak / czy sie da usunac obramowanie mirandy, by calkiem ciekawie wygladala - tzn same kontakty na tle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie pochwale pulpitem, czemu mam byc gorszy :D 

http://gregk.fm.interia.pl/Pulpit.JPG

nooo 8) bardzo ladnie wszystko dopasowane :) gratulacje ;)

 

mozna wiedziec jaki to styl ?

Dzieki :) Styl to Opus Natural

http://www.themexp.org/view_info.php?id=33796

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocky998 - pomyliles jednostki przy tych dyskach - daj na % albo zwieksz max-value. buehhehe, najwieksza sygnaturka na swiecie :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: screen 1024x768 :D haha :P normalnie poplulem monitor ;)

 

moje:

Dołączona grafika

niestety nie wiem jak / czy sie da usunac obramowanie mirandy, by calkiem ciekawie wygladala - tzn same kontakty na tle :)

to znaczy na ile mam zwiększyć max value bo już zwiększałem i nic nie dało a ten % to co to znaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy na ile mam zwiększyć max value bo już zwiększałem i nic nie dało a ten % to co to znaczy

yyy pomysl ;) jak masz w GB to zwieksz do ilosci posiadanych GB. albo ustaw % jako jednostke to wtedy max na 100 :)

 

btw - po co odpowiadasz 2x na tego samego posta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...