Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko: jak zrobic 2-kolorowy wykres w samurize, tzn nad kreska np przezroczyste, a pod kreska szare? Pewnie opcja jest gdzies na wierzchu ale nie umie jej zauwazyc :D

opcji nie ma, trzeba pokombinowac :D to sa po prostu dwa wykresy nalozone na siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie wiem czy ktoś już poruszał ten temat, mianowicie chciałbym zrobić na jakimś pasku(np start albo innym z boku) przycisk na wzór przycisku "start". Każdy chyba wie że dodatkowy pasek robi się przeciągając katalog do krawędzi ekranu, a ja chciałbym aby np ten katalog był dostępny w rozwijanej liście przycisku...takiego jak ten "start".

 

Może jakiś program do tego, tweak...albo po prostu rejestr czy coś :)

 

Z góry thx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie wiem czy ktoś już poruszał ten temat, mianowicie chciałbym zrobić na jakimś pasku(np start albo innym z boku) przycisk na wzór przycisku "start". Każdy chyba wie że dodatkowy pasek robi się przeciągając katalog do krawędzi ekranu, a ja chciałbym aby np ten katalog był dostępny w rozwijanej liście przycisku...takiego jak ten "start". 

 

Może jakiś program do tego, tweak...albo po prostu rejestr czy coś :)

 

Z góry thx :)

zerknij na mojego ostatniego screena :P przeciagasz na pasek i zwezasz ile mozna i juz masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

soultaker: ładnie to wygląda :) ale chyba brakuje Ci ikonki do ramu ;)

No niestety, a wczoraj mi się necik troszke mulił (kachany provider) i nie miałem już siły szukać, bo jak mi się potrafił google.pl ponad minute ładować to można się zdenerwować :wink: w sumie to dalej tak mam, przynajmniej forum już lepiej łazi.

 

A zna ktoś jakiegoś progsa, jak jush wyżej pytałem, do podmiany WSZYSTKICH ikonek w windowsie ? Łącznie z ikonkami dla CD-Romu DVD-Romu, CD-RW, itd ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

TAk sobię kombinuję z Samurizem, ale nie mogę znaleść jednego: Transfer (up i down) mojego SDI...

 

W perfmon/interfejsy sieciowe mam karte sieciowa, LoopBack i takie coć jak "WAN [ppp_slip] interface" ale nie da się ustawić dla niego licznika.

 

SDI przez winde traktowany jest jak modem, a więc myślę że ustawianie transferu będzie miał tam gdzie dla modemu... tylko gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliscie moze o tapetach interaktywnych, ja kiedys wpadlem przez przypadek na jakis serwis i byla tamtaka tapetka zahefajna, na ktorej zostawaly slady po kursorze myszki takie same jakby palcem po wodzie przeciagac itp, teraz tego szukalem ale dorwac nie moge :(

 

Ps. z pulpitem windowsa2000 mozna coś konkretnego zrobic ?

( jakis programik ktory zjada mało zasobów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliscie moze o tapetach interaktywnych, ja kiedys wpadlem przez przypadek na jakis serwis i byla tamtaka tapetka zahefajna, na ktorej zostawaly slady po kursorze myszki takie same jakby palcem po wodzie przeciagac itp, teraz tego szukalem ale dorwac nie moge :(

tez to kieeedys mialem. to zwykly html z efektem np w javie. biedy cpu jak to sie odpali na caly ekran :P

Ps. z pulpitem windowsa2000 mozna coś konkretnego zrobic ?

( jakis programik ktory zjada mało zasobów)

samurize, rainmeter, cokolwiek. te programy jedza max kilka % cpu i kilka mega pamieci. a zrobic mozna wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kandi - WIELKIE dzieki :)

 

udalo sie komus zrobic zeby prognoza pogody dzialala ?:) bo ja z trym walcze i kicha

 

Update1

 

znalazłem ladniy zbior ikonek w formacie *.png

 

http://www.freestructure.net/cacophobia/do..._icons/HiResXP/

 

Update2

 

zrobilem sobie pulpicik wreszcie oto on

http://good4speed.w.interia.pl/foty/pulpit%20RS.jpg

 

gpodziekowania dla kandiego i phranzee :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phranzee (lub ktoś inny) mógłbyś tu napisać krótki tutorial jak zapisać najprościej .png w 32 bitach, myśle ze przydało by sie to nie tylko mi :)

Potrzebuje przerobić tak kilka obrazkow między innymi ten:

 

Dołączona grafika

jakbym już to umiał zapisywać to bym zaszalał z konfingiem :) od razu mówie, ze próbowałem to robic i szukałem o tym informacji - nie znalazłem :) (kiedyś pisalem nawet taki temat na software i nikt nie wiedział, poza odpowiedziamy w stylu: weś zapisz jako .png w byle jakim programie i masz, mam ale 24 bit. Może nie posiadam odpowiednich narzędzi, photoshopa głównie używam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się gołym okiem odróżnić 24 od 32 bitowego ? Jeśli nie to po co to komu, a napewno lepsza jakość = więcej miejsca, a chodzi o to żeby grafiki jak najmniej go zajmowały 8)

:lol: da sie :P ale nie o to chodzi :D 32 bity to RGBA czyli 256 stopni transparencji :)

 

ssound - w szopie pewnie sie da, nie powiem jak - mam teraz zainstalowanego tylko psp, a nie chce mi sie bawic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie zaszalałeś z odpowiedzią phranzee, a liczyłem ze napiszesz chociaż w dwóch zdaniach, nie to nie :D

RS wielkie dzieki, ten program to umie, brakuje mi tylko paru cyferek i myślników do niego co by go uczyniło przyjaźniejszym użytkownikowi :)

ok ide se pokonwertować troche :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie zaszalałeś z odpowiedzią phranzee, a liczyłem ze napiszesz chociaż w dwóch zdaniach, nie to nie  :D  

RS wielkie dzieki, ten program to umie, brakuje mi tylko paru cyferek i myślników do niego co by go uczyniło przyjaźniejszym użytkownikowi  :)

ok ide se pokonwertować troche  :lol:

nie ma sprawy, a co do tych cuferek literek :P to zobacz na prv :wink:

 

 

update.

 

na Emulu znalazlem czadowy komplet ikonw w png 32 bit oczywiscie :) wygladaja one tak:

http://www.stardock.com/products/iconpacka...kager/orion.asp

 

a to namiary

 

Hash: 1CC0E470E9270C7A974152BA86ADCDBE

 

ed2k link:

 

ed2k://|file|Stardock.Orion.Icon.Premium.Suite.ZIP|47320690|1CC0E470E9270C7A974152BA86A

DCDBE|/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczce przeprosic za moje najscie na phranzee na pw i za durne pytanie w temacie....

przyjete :)

peace

 

==============================

 

naszlo mnie na wilki ;)

 

Dołączona grafika

(click)

 

ikony - Orion Icon Premium Suite, thx za przypomnienie o nich dla RS :) (konkretnie to >TE<)

tapeta - google

prog - rainmeter (stary konfig, bo juz nie wiem co wymyslec :P )

skin - AA, aluminium costam ;) nie mam calej nazwy, z DA

napis w rogu - plugin do foobar2000, 2 sec i znika/fade

cienie - windowfx2 od stardock'a. ma jeszcze inne mozliwosci ale szkoda proca :P

 

teraz to, czego nie widac ;) a jakby bylo widac to bylby niezly b*rdel :P do plugina mirandy odpowiadajacego za popupy/dymki w trayu podczepiony serwer ftp (widac dzialania userow) i the bat! (powiadomienie o nowej poczcie)

 

pomocy :P sie mi pomysly koncza ;)

 

ps. niezle ikonki dla tych, ktorzy ich jeszcze nie znaja :) http://www.stardock.net/people/fauxs-x/Icons.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam problem nie mogę dać (samurize 0.92d) szybkości procka !!!! tak jak na linku

http://samurize.osrodek.prx.pl/jtz5.php

 

 

Daje:

- add PerfMom

- Procesor (a tam nie ma cześtoltliwość procesora:( )

 

troche dziwne bo ta wersja co ja mam to jest w 2 językach polski i angielski

 

Czy coś przegapiłem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...