Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem

 

Nie wiem jakim cudem, to sie stalo ale w performance counter (czyli przy wyborze licznikow w WinXP amba mi zjadla interfejs sieciowy i nie mam pojecia jak to przywrocic, co za tym idzie Samurize nie ma skad sciagac danych o szybkosci polaczenia, ilosci polaczen oraz transferach UP i DOwn. Moze ktos z Was wie jak z tym zrobic, bo juz kurna nie wiem, probowalem reinstalnac sieciowke, ale to nic nie dalo.

jest taki programik jak exctrlst - jak mi wcięło liczniki odnośnie procesora (został tylko process) to go odpaliłem - powłączałem biblioteki i działa - poszło na maila twojego

 

Popatrz czy masz znaznaczone preformace counters enabled dla PrefDisk, PrefNet, PrefOS i PrefProc.

 

ups - SpiderMan daj maila na GG bo mam chyba starego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://members.lycos.co.uk/woojas/pulpit_01.png

 

Teraz pora na moj pulpit. Moze nie jest najwyzszych lotow ale poswiecilem na niego duzo czasu. Moze bedziecie miec jakies sugestie ;]. Mam jeszcze zrobiony w samurize config ale brakuje mu grafiki i ikon wiec nie zamiescilem go tutaj.

jaki to styl do windy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to mój pulpit, niestety mam mało czasu żeby zacząć się bawić stylami :)

 

http://marcingroele.webpark.pl/pulpit.gif

 

http://marcingroele.webpark.pl/pulpit2.gif

 

 

powiedzcie z którą tapetką lepiej :D

 

mam 2 pytania, czy jest skrypt albo funkcja w samurize która by podawała ping do konkretnego IP ??

 

i drugie czy da sie z pliku png zrobić plik ico :]

 

czyli z png ikonkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wszytkich: jeżeli chodzi o skrypt programtv (by Me ;) )to dajcie sobie z nim spokój, bo jest to nieudolna wersja. a na nową nie mam czasu...

 

co do 2xS, to już w pliku faq do programu napisali, iż lepiej odpalić dwa mniejsze (obszarowo) konfigi niż jeden na cały pulpit. a jak to skonfigurować, aby się 2 różne odpalały? zajrzyj na moją stronę oraz w szczególności do jednego wątku na forum strony

 

utek: mi się bardziej pulpit.gif podoba

 

chaos: no ładne, wszystko na swoim miejscu ;) jak dla mnie dobre kolory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra MBM5 juz działa (sprawdziłem "system" norton system works 2004 i działa)

 

 

ALE

 

Dalej nikt nie odpowiedział czemu mi się zmieniają ikonki w "menu start" na "default"

- program "iconpackager212a_public.exe"

- ikonki "ChaNinja (SubZero)"

 

Po restarcie spowrotem "default" :(

 

HELP

 

Ps. Jakiś crack trza czy co???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi pomoże

 

Pisze chyba 3x

 

Dalej nikt nie odpowiedział czemu mi się zmieniają ikonki w "menu start" na "default"  

Zmieniam ikony programem "iconpackager212a_public.exe" na ikonki "ChaNinja (SubZero)".

Po restarcie spowrotem "default", nawet czasmsi nie musze restarta robić aby się zmieniły

wczytujesz cały pakiet czy każdą ikonę osobno

ja miałem podobny problem kila z nich powracały na default

wczytałem je ponownie ale każdą pojedyńczo 'apply' i teraz mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie działa, mam to zaznaczone i jak pisałem wcześniej w rejestrze też jest ok, musi coś innego robić ten program Style, bo po przywróceniu systemu do momentu w którym był Style wszystko jest dobrze po odinstalowaniu znów brak ekranu powitalnego, wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak. phranzee napisał skrypcik, a ja go umieściłem na stronce. dodatowo jest inny skrypt http://samurize.hslab.pl/modules.php?op=mo...eq=getit&lid=14 który pobiera tematy postów z dowolnego forum phpbb2, ale o tym chyba juz na forum dawno było ;)

 

a co do avatarka phranzee'iego. choć to nie do mnie był post, to mi się podoba. jak widzę ten avatarek, to wiem kogo jest post. jak kiedyś trafiłem na jedno forum z wyszukiwarki, to szukałem owego ludka, aby znaleźć jego posta ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tiaaa ;)

dzien mnie nie ma a userzy juz by sie pozagryzali :P :D

 

wracajac do tematu:

Dołączona grafika Dołączona grafika

screeny maja juz swoje dni ;) tamtego systemu juz nie ma nawet :P ale jak jeszcze byl to dodatkowo poprawilem tapete, dodalem kilka bajerkow na pulpit i dokonfigurowalem konsole :)

 

narazie morduje sie z instalacja gentoo :P zobacze jak dlugo potrwa, moze beda jakies ciekawe screeny :)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...