Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

joł phranzee

Te cale cos robiles w samurize ??

I powiedz mi jakim scryptem zrobiles ta temperaturke na dole.

Siedzialem dzisiaj caly dzien przy tym samurize i temp nie udalo mi sie zrobic :D

 

Aha i pokaz jeszcze screena bez tapety tzn wywal na chwile tapete i daj czystego screena bo teraz mi sie to troszke miesza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joł phranzee

joł joł :P

Te cale cos robiles w samurize ??

konkretnie to w rainmeter, moglem w samurize, ale wole tekstowe konfigi :) zapewniam ze w samurize tez mozna uzyskac taki desktop

I powiedz mi jakim scryptem zrobiles ta temperaturke na dole.

zadnym, z mbm

Aha i pokaz jeszcze screena bez tapety tzn wywal na chwile tapete i daj czystego screena bo teraz mi sie to troszke miesza :D

nie chce mi sie :P wiec opowiem - zobaczysz tylko teksty i wskazniki, cala grafika, kropeczki, ikonki sa wkomponowane w pulpit - z powodow oczywistych - po co ma je co sekunde rysowac, skoro sie nie zmieniaja i do tego obciazac proca ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak oftopic - zna ktos jakis program ktorym mozna wyciagac iconki z plikow exe lub dll. Najbardziej chodzi mi o taki ktory po wskazaniu inonki exe jakiegos programu pozwoli mi zapisac ta iconke do pliku ico :D ??

Z gory dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak oftopic - zna ktos jakis program ktorym mozna wyciagac iconki z plikow exe lub dll. Najbardziej chodzi mi o taki ktory po wskazaniu inonki exe jakiegos programu pozwoli mi zapisac ta iconke do pliku ico :D ?? 

Z gory dzieki za odpowiedzi

np. resource hacker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problemi w Samurize. Nie chce mi pokazywac IP Adresu drugiej karty sieciowej.. Jak prosi o value NICIndex to podaje mu 2. Dla pierwszej podalem 1 i jest ok. Nie wiem co z tym zrobic, poradzcie cosik.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak daje "0" to nic nie pokazuje...

 

I jeszcze jedno. Uzywa ktos z was ObjectDock'a?? Mam taki problem, ze czasem mi ikonki dzialaja, czasem nie. Tzn. klikam i nic, musze ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> prawym i otworze.. Wkurza mnie to lekko. I to tylko trzy ikony - moj komputer, panel sterowani i network... Jakies pomysly??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobic w samurize zeby mi pokazywalo aktualny transfer? Phranzee, wiem ze gdzies w prefmon, tylko jak toto sie zwie?

perfmon -> (obiekt wydajnosci) interfejs sieciowy -> bajty odebrane / wyslane.

 

czasem wystarczy pogrzebac a ciekawe rzeczy mozna znalesc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie badz zlosliwy.. Moj komp. byl faktycznie dodany, ale panel i network zrobilem ze skrotow wlasnie, ale zrobie moze jeszcze raz..

Ale co z tym drugim gownem??

 

Moj pulpicik do oceny : Dołączona grafika

 

Nic nadzwyczajnego, ale mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spko, spoko.. Zaraz sie wywali ten banerek. Mirande juz sciagnalem. Bede musial sie nia niedlugo pobawic. Pomozcie mi w problemie, bo juz szlag mnie trafia..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakas wtyczke do gg 5.0.5 zeby wywalic tego cholernego banera reklamowego??

juz po mirandzie ? :D niestety ajron sie zgadal z gg i nie ma cracka, ale widzialem gdzies inne, pogooglaj, poczytaj moze forum na gg3d.com ;)

Pobawie sie miranda, spoko.. Narazie jednak musze pozbyc sie tego w gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie usuwa biale tlo z plikow png? W jakim programiq najlepiej bo probowalem i nie umie znalesc tej opcji.

pozdrawiam

jak png z kanalem alpha i dobry program to sam usunie ;)

a jezeli nie da sie to zaznacz bialy, powieksz zaznaczenie (plynne przejscie) i wywal, zostanie sam obrazek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem fajnego thema do superkaramby i juz go przerabiam na moj urzytek ale mam wieksze problemy (LAN mi sie jebie) ale jak tylko bede mial troche czasu (czytaj jakas nieprzespana nocka :D ) to zrobie i dam skrina . Wg mnie jest fajniejszy od samurize bo mozna choc dac polskie napisy :P A pozatym rozbie to kompaktowe tzn. bedzie wyswietlacz % zajecia CPU pamiei , swapa i 3 partycji (w mb) zajecie eth0 (paczki przychodzace i wychodzace) , uptime i zegarek . Dodatkowao maly panel do XMMS zeby wiedziec co sie slucha. To jest domyslne w tym themie a bog iwe co dodam jak to rozgryze :D

Ps Phranzee wiesz moze jak dac XMMS do tacki systemowej a nie na panel? Chyb w tym troche siedzisz skroro wiesz co to Gkremll ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

viod - troche siedze, ale aktualnie wywalilem linuxa bo mi padl :twisted: jakbym pogrzebal w opcjach i plugach to pewnie bym znalazl. ale pewnie jest jakis aplet dla gnoma lub plug do samego xmms, poszukaj. moze to nawet jest w ustawieniach.viod - troche siedze, ale aktualnie wywalilem linuxa bo mi padl :twisted: jakbym pogrzebal w opcjach i plugach to pewnie bym znalazl. ale pewnie jest jakis aplet dla gnoma lub plug do samego xmms, poszukaj. moze to nawet jest w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

viod - troche siedze, ale aktualnie wywalilem linuxa bo mi padl :twisted: jakbym pogrzebal w opcjach i plugach to pewnie bym znalazl. ale pewnie jest jakis aplet dla gnoma lub plug do samego xmms, poszukaj. moze to nawet jest w ustawieniach.viod - troche siedze, ale aktualnie wywalilem linuxa bo mi padl :twisted: jakbym pogrzebal w opcjach i plugach to pewnie bym znalazl. ale pewnie jest jakis aplet dla gnoma lub plug do samego xmms, poszukaj. moze to nawet jest w ustawieniach.

deja vu? nieee... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powedzcie mi który lepiej wygląda - bo ja się nie mogę zdecydować :|

Pierwszy :D z lewej strony :D
imo tez pierwsz z lewej ;) w pozostalych wykresy sa za kontrastowe :) chyba ze wrzuc pod linie ledwo widoczne wypelnienie drugim wykresem jak np tu.

 

jeszcze propo programu tv i innych:

:arrow: http://samurize.osrodek.prx.pl/

:arrow: http://www.tsk.pl/~fox/a78/index.php?area=...ia&sub=samurize

tu sa skrypty normalnie, niewymagajace php i linuxa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...