Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

hmm mam pytanie - jest moze jakis skrypt wyswietlajacy ostatnie tematy / posty z forum tweaka, ale w taki sposob ze mozna by bylo kliknac na nie i przejsc do danej strony?

Albo cos takiego samego z wiadomosciami onetu... Nie odsylac mnie do googla, bo szukalem ale znalazlem tylko takie ze wyswietlaja tekst, bez linkow... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lada dzien skoncze moj pulpit, ale zanim sie nim pochwale mam jeszcze pare pytan (w wiekszosci objectDock):

1. Jak zrobic w objectDocku ikonke wylaczania kompa- taka jak ma np. maziboss- 1 strona topicu

2. Czy mozna sciagnac themy i skiny do objectDocka?

3. Jak zmienic funkcje w objectDocku, aby pogoda pokazywala nie domyslne Canton, a np. Warszawe, skad ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> potrzebny zipcode, wchodze na weather.com i nie wiem co dalej robic

4. Mozna jakos zmodyfikowac gg?

5. Do czego sa przydatne pluginy do objectDocka

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lada dzien skoncze moj pulpit, ale zanim sie nim pochwale mam jeszcze pare pytan (w wiekszosci objectDock):

1. Jak zrobic w objectDocku ikonke wylaczania kompa- taka jak ma np. maziboss- 1 strona topicu

2. Czy mozna sciagnac themy i skiny do objectDocka?

3. Jak zmienic funkcje w objectDocku, aby pogoda pokazywala nie domyslne Canton, a np. Warszawe, skad ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> potrzebny zipcode, wchodze na weather.com i nie wiem co dalej robic  

4. Mozna jakos zmodyfikowac gg?

5. Do czego sa przydatne pluginy do objectDocka

prosze o pomoc

na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedz na www.wincustomize.com

wejdz na dzial objectdock i tam znajdziesz pluginy do wylaczania kompa etc

co do warszawy to ma ona kod PLXX0028 gg mozna zmodyfikowac za pomoca power gg i skorkami a pluginy w objectdocku sluza do prawie wszystkego musisz sobie wybrac jakie cie interesuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki =) Dlaczego akurat FreeBSD ? (nie mam nic przeciwko FreeBSD)

Myślę temu że miałem już Slacka i chciałem wypróbować coś co ma porty lub pseudo-porty ;) i zostało Gentoo lub FreeBSD :) Z tym ze ostatnio jak instalowalem to FreeBSD wywalił winshitowego loadera(nie boot-loadera tylko loadera - nie bylo jak wlaczyc Windy) i teraz zanim zainstaluje FBSD musze dobrze się przygotować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno jak bys mi mogl wytlumaczyc z ta pogoda, najlepiej jakby to byl wroclaw , bo mieszkam niedaleko, wiec jak ta pogoda zrobic od poczatku bo poprostu nie wiem z gory dzieki. pozdrawiam

tu masz wszystko o pluginie z pogodą

http://samurize.hslab.pl/modules.php?op=mo...aq=yes&id_cat=3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech widze, ze powykrecane okna to juz nie jest zaden bajer. To nie rozumiem, czemu SUN sie tak przechwalal tym swoim Looking Glass :mrgreen: . A da sie tym okna z filmami wyginac ? 8)

 

Ja obecnie pracuje na TAKIM Desktopie, a szpanuje TAKIM

 

edit: Mam pytanie, oprocz szpanowania, jakim to sie jest mastahem, jakie walory uzytkowe maja takie okienka ? Bo ja nie widze zadnych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sgj: Cicho, cicho nikt sie nie dowie..... ;]

Wlasnie zainstalowalem to spherexp - dziadostwo niesamowite - filmu na tym nie obejrzy :D rm -rf .... tzn. start -> odinstaluj 8) zobacze to drugie z Azji, moze lepszej jakosci ;]

edit: to drugie niewiele lepsze, ale filmu tez nie obejrzy. Po raz kolejny linux udowadnia, ze jest nie do pobicia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim progzem mozna podmienic ikonki w win XP ??

 

uzywalem Object Desktop, ale wersja trial juz mi sie skonczyla :/

 

szukam czegos bezplatnego

 

aha i jak wylaczyc to zeby ObjectDock nie pokazywal programow ktore sa na pasku zadan ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to na pewno bylo juz tu poruszane, ale srednio usmiecha mi sie czytac te 95 stron. Otoz, szukam fajnych ikon, ale dla Linuksa. Znalazlem troche, ale windowsowych - chodzi o tematyke, ikonki Internet Explorera, Office - nie bardzo mi sie to usmiecha widziec na moim Linuksowym pulpicie. Znacie moze strony z jakimis fajnymi setami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczełem zabawe z Aston. Wybrałem sobie skina Ocean Morning 1.0. Na stronie Aston są dodatkowo do dodania pluginy, tylko jakoś ich nie moge dodać. Konkretnie chodzi mi o plugin Aston Resource Monitor, może ktoś mi pomoże go dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da rade w ObjectDock ustawic skroty do dyskow ?? bo mi zabardzo to sie nie uddaje :/

 

i czy wam tez cos sie jebie z iloscia stron w tym topicu ??

 

http://www.motofan.net/upload/up/pliki/ladnypulpit.JPG

 

a o to moj pulpit

 

jeszcze musze wiele rzeczy zrobic - dopiero zaczynam

 

i co to jest ten aston ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt: Nie uwierzysz, ze to linux.

RC1

RC2

 

Dopiero sie rozkrecam, jutro czeka mnie Menu Start i szlifowanie niedorobek. 8)

 

P.S. I nie mowcie mi, ze to swietokradztwo, do kafejki jak znalzl :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...