Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

elKuba a gdzie przekopiować te style do firefoxa :?:  :wink:  Bo chyba troche jestem niekumaty :lol:  Wiem, że w moim profilu są style, ale jakoś jak tam to przekopiuje to nie działa :?

Jeśli masz FF w wersji powyżej 0.9 to z menu Tools wybierasz Themes. Pojawi się okienko z dostępnymi stylami. Teraz wystarczy, że przeciągniesz odpowiedni plik .jar na listę tematów i voila :D

Jeasli natomiast masz FF < 0.9 to proponuję ściągnięcie dodatku o nazwie "Theme instaler" (or something ;-)) i przy pomocy niego instalować tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytajcię się gdzie zniknęło ponad 60 stron tego tematu i czemu teraz jest on w oprogramowaniu.

Po prostu tak ma być.

 

 

Czytajcie, pokazujcie własne pulpity(tylko zmniejszone lub linki), nie zadawajcie pytań na które wczesniej padła odpowiedź.

Nie pytajcie się nikogo czy może wysłac tapete, ikony itp. Od tego jest Dołączona grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie temat wrocil, po wielkim czyszczeniu .

Cala robote w okrojeniu tego badziewia, wykonal sgj ( za co naleza mu sie chyba poklony ) . Miesiac roboty!!! .

 

Jezeli chodzi o dzial w ktorym wyladowal, to tak ma byc i prosze tego nie negowac .

Jezeli chodzi o pisanie nie na temat, cytowanie duzej foty innego usera, pisanie postow pod rzad itd. Kary beda surowe !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje dziekuje :) Minimalistycznie i o to chodiz ;)

Nazywa sie to DogMax, a link http://www.wincustomize.com/skins.asp?libr...y=1&SkinID=4221

 

Jak widac w opisie sa jeszcze linki do np. logona do xpeka..

http://www.wincustomize.com/skins.asp?libr...=26&SkinID=3156

Ja praktycznie wszystko sobie ustawilem tego rodzaju bo mi wyjatkowo podszedl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maximhuz --> nice ;) Widze, ze lubisz nano :P

 

Schatan --> jak na pierwszy raz to calkiem calkiem,

taka mala rada

- wlacz wygladzanie czcionek typu ClearType

- zainstaluj LC120a (taki fajny zegarek jak u mnie, chyba ze sie nie podoba :P)

- popracuj nad ikonkami w pasku systemowym

 

PS

 

Ma ktos pojecie jak "przykleic" mirande do pulpitu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...