Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to do mnei było to dzięki :D Za kase to raczej nie bo to troche czasu zabiera a jak coś to za darmo bym zrobił :wink: Niech mi ktoś poda, jak może link do stronki z pogodą z której by mógł pobierać dane Sysmetrix !! tylko żeby temp były w celsjuszach !!

 

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to do mnei było to dzięki :D Za kase to raczej nie bo to troche czasu zabiera a jak coś to za darmo bym zrobił  :wink:  Niech mi ktoś poda, jak może link do stronki z pogodą z której by mógł pobierać dane Sysmetrix !! tylko żeby temp były w celsjuszach !!

 

Pozdrawiam  B)

1310160[/snapback]

Czy w szkołach już zaprzestali nauki czytania?

Ustaw sobie coś takiego jak na obrazku. post-13411-1109957535_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawione co innego bo KATOWICE - bliżej mnie :-P A co do czytania to nie widziałem że to było cytowane :( Ale i tak mi sie podoba mój pulpit :) I sam do tego dzoszedłem jak zrobić żeby była temp w stopnich C ]:->

 

Update pulpitu jest tu.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poca, dzieki wielkie, co to tego zeby robic za kase to mysle nad tym ;) :D

1310259[/snapback]

 

Wiesz, zawsze darmowe probki mozesz wysylac mi na maila ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ma 47 stron, a ja nie mam czasu, więc nawet jeśli było już takie pytanie, to proszę o wyrozumiałość. Co zrobić, by mój pulpit w Windows 98, wyglądał mniej więcej tak, jak w Longhornie? Wiem, że jest możliwe zedytowanie 98, ale głównym problemem jest tutaj pasek na dole ekranu (??Nie pamętam jak się nazywa?? :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta.... ale punkt rosy masz w Farehheitach (chyba tak to się pisze) a prędkość wiatru w milach/h

poj....ny ten program.

PS: 1312111[/snapback]

DEW się nei da zmienić na stopnie celsjusza, nie wiem czemu ... Mam takie same ustawienia w TEMP i DEW POINT i w dewie sie nie chce zmienić na CELSJUSZA :angry: Ma ktoś pomysł jak skonfigurować panel zeby prędkość wiatru była w KM/h albo w m/h a nie w milach ?? Co trzeba wpisać w FORMAT - aktualnie ejst tam @ i wiatra jest w milach. Jak ktoś zna odpowiedź to odpiszcie, będe wdzięczny :rolleyes:

 

Pozdrawiam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie robi ten program (WindowsBlinds)? Wg. czasopisma CHIP.

Program zmieniający interfejs systemu Windows. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji wygląd okienek, Paska zadań i "skór" ulega całkowitemu przekształceniu. Dodatkowo we Właściwościach ekranu pojawiają się nowe tematy, umożliwiające zmianę środowiska graficznego. W tej wersji dodano zakładkę SkinCast oraz naprawiono błędy dostrzeżone w poprzednich edycjach

Czy interfejs zmienia się w kontrolowany sposób, czyli wybieram ikonki, które się zmienią, czy po prostu Windows zmienia wygląd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem jakieś styczki do Samurize która wyświela newsy z Tweak.pl. Probrlem w tym że jadna którą znalazłem nie działa, a inne linki nie działają. Wie może ktoś gdzie można taką znaleźć?

1314113[/snapback]

poszukaj jakiegokolwiek skryptu obslugujacego RSS

w standardowej instalce samuriza masz wtyczke getrssfeed

wrzucasz adres http://tweak.pl/rss.xml i koniec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj jakiegokolwiek skryptu obslugujacego RSS

w standardowej instalce samuriza masz wtyczke getrssfeed

wrzucasz adres 1314420[/snapback]

Zrobiłem tak jak kazałeś i pojawił się błąd: [błąd] Niezgodność typów: 'CInt'

In GetRssFeedV1.2.vbs (getNews)

Line 75, column 3

 

A co wpisać w tych polach:

NUM_OF_TITLES

RETUN_CHANNEL_TITLE

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak kazałeś i pojawił się błąd: [błąd] Niezgodność typów: 'CInt'

In GetRssFeedV1.2.vbs (getNews)

Line 75, column 3

 

A co wpisać w tych polach:

NUM_OF_TITLES

RETUN_CHANNEL_TITLE

??

1315578[/snapback]

NUM_OF_TITLES liczbe newsow ktore chcesz wyswietlic

RETURN_CHANNEL_TITLE tu nie wiem ale wpisalem tweak.pl i dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem cos takiego (FAQ na www.miranda.kom.pl):

[Q] Jak ustawić plugin do pogody? Gdzie mogę znaleźć kody miast?

[A] Dla korzystania z pluginy pogody nie są potrzebne żadne specjalne kody miast. Wystarczy uruchomić wyszukiwanie kontaktów Mirandy (Find/Add Contacts), z listy dostępnych protokołów wybrać Weather (underground bądź channel, zależnie od używanego serwisu) i w polu 'Nick' wpisać nazwę szukanej miejscowości (bez polskich znaków), np. Zielona Gora.

i chcialbym to uruchomic. ale nie mam takich opcji (mirandaPL-newline). jest opcja znajdz/dodaj kontakty ale nie widze listy dostepnych protokolow... cos zle robie?

i jeszcze sobie przypomnialem... zainstalowalem sobie astona (calkiem fajny) ale nie zmienilo mi wygladu okien... czy to romalne? paski menu i inne sa ok tylko te okna... cos da rede z tym zrobic?

Edytowane przez Mikelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

i chcialbym to uruchomic. ale nie mam takich opcji (mirandaPL-newline). jest opcja znajdz/dodaj kontakty ale nie widze listy dostepnych protokolow... cos zle robie?

1330257[/snapback]

a jesteś pewny, że wgrałes plugin do obsługi pogody (weather.dll albo jakoś tak)?

Mirka wszystkie protokoły obsługuje przez pluginy (GG, tlen, aol i inne).

Najpierw wgraj sobie plugin pogodowy, a dopiero później próbuj z niego kożystać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje... brakuje mi plugina... tylko ze szukam juz ponad godzine i nie moge znalezc takiego weather.dll :cry: ,moze ktos zyczliwy poda jakiegos linka albo podesle w wolnej chwili na mikelos@02.pl? bede wdzieczny

 

heh jednak sie udalo i znalazlem po wielu trudach :D

a co z tymi oknami?? macie jakies sugestie??

Edytowane przez Mikelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole sie na tym Waszym stafie nie znam, ale i tak przedstawie moj pulpit ;]

 

 

1342686[/snapback]

fajna tapeta

kolejna wiosenna:)

poczytaj troche temat to sie bedziesz na tym znal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...