Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

a po co chcesz kombinowac z czcionkami pod samurize? nawet jak dasz najbardziej wymyslna czcionke z rozmiarem 8-12 i tak nic z tegoi nie bedziesz widzial. do samurize najlepsze sa tradycyjne czcionki arial, tahoma, roman. a jak mimo iz zainstalowales je prawidlowo i np w wordzie je widac a w samurize nie to niestety chyba juz nic nie poradzisz i ponowna instalacja nic tu nie pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu sie musze w pelni zgodzic z Ultorem.. Chyba,ze chcesz miec texty na pol monitora, ale to chyba niezbyt estetyczne. Te czcionki, ktore kolega wyzej wymienil sa chyba najlepsze. Sam probowalem roznych, ale te wygladaja najlepiej - oczywiscie w rozmiarach 8-12.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w samurize dodać inne fonty

Mam takie fajne " DigitaldreamFat" tylko nie wiem jak je dołączyć to innych dostępnych

Fajnie że ktoś wie

samurize uzywa czcionek systemowych.wgraj czcionke do windows/fonts i gotowe

wgrywam i nie działa

może trzeba jeszcze raz zainstalować ?

a zainstaowales czcionke w panelu sterowania??

w panelu?

Ja widze tylko:

 

Wygląd i kompozycje

Połączenia sieciowe

Dodaj usun programy

Dzwieki

wydajnosc i konserwacja

Drukarki

Konta uzytkowników

Data, godzina

opcje ustawien dostepu

 

Opcji to fontów nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu sie musze w pelni zgodzic z Ultorem.. Chyba,ze chcesz miec texty na pol monitora, ale to chyba niezbyt estetyczne. Te czcionki, ktore kolega wyzej wymienil sa chyba najlepsze. Sam probowalem roznych, ale te wygladaja najlepiej - oczywiscie w rozmiarach 8-12. 

 

Pozdrawiam

Nie o to chodzi

w tych fontach sa fajne kwadratowe cyfry takie jak w kalkulatorze

i takie wlasnie chce umiescic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w panelu?

Ja widze tylko:

 

Wygląd i kompozycje

Połączenia sieciowe

Dodaj usun programy

Dzwieki

wydajnosc i konserwacja

Drukarki

Konta uzytkowników

Data, godzina

opcje ustawien dostepu

 

Opcji to fontów nie widze

W panelu sterowania jest tez katalog czcionek :) przelacz sobie do widoku klasycznego :) po lewej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

w panelu?

Ja widze tylko:

 

Wygląd i kompozycje

Połączenia sieciowe

Dodaj usun programy

Dzwieki

wydajnosc i konserwacja

Drukarki

Konta uzytkowników

Data, godzina

opcje ustawien dostepu

 

Opcji to fontów nie widze

W panelu sterowania jest tez katalog czcionek :) przelacz sobie do widoku klasycznego :) po lewej

Są.. juz dziala

wielkie dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój pulpicik,co o tym sądzicie :?: ...

widze ze styl aqua+nvidia ;)

no dobra, jak juz uzywasz gotowych podkladow pod samurize to uzyj tej samej czcionki co na nich. druga sprawa - zakladki STORAGE - jest tam przewidziane miejsce na wykres, bez niego jakos dziwnie wyglada, to samo sie tyczy memory :) rowniez jest miejsce na wskazniki analogowe przy cpu i memory. co znacza "hdd: 12.85v" i "hdd: 4.93v" ? :P czy wykresy na upload i download sa wykorzystane ? bo nic nie widac :) hmmm OT: czemu nie wywaliles windows-messangera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój pulpicik,co o tym sądzicie :?: ...

widze ze styl aqua+nvidia ;)

no dobra, jak juz uzywasz gotowych podkladow pod samurize to uzyj tej samej czcionki co na nich. druga sprawa - zakladki STORAGE - jest tam przewidziane miejsce na wykres, bez niego jakos dziwnie wyglada, to samo sie tyczy memory :) rowniez jest miejsce na wskazniki analogowe przy cpu i memory. co znacza "hdd: 12.85v" i "hdd: 4.93v" ? :P czy wykresy na upload i download sa wykorzystane ? bo nic nie widac :) hmmm OT: czemu nie wywaliles windows-messangera ?

Spoko jest miejsce na wykres ale chyba nie da sie go tam wcisnąć,przynajmniej na niewidze w programie tego typu wykresu,co do czcionki to rzeczywiści emuszę zmienić,a te napięcia na HDD :wink: no to poprostu 12V i 5V czyli to co idzie na HDD,CD-ROM-y i inne użądzonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE!!!

...

(poprawiłęm wykrsy itp-ładniej wygląda:))

no chyba Ci nie przepuszcze ;) :P lepiej niz ostatnio, ale dodalbym wykresy dla cpu load i cpu temp :) druga sprawa - zwiekszylbym wysokosc wykresow storage. jeszcze jedno - na wykres obciazenia sieci dalbym histogram ze spacingiem pasujacym do tla :)

nie zebym sie uwzial :P :P :P to konstruktywna krytyka ;) ;)

 

moze byc :) tylko cos tlo mirandy bardzo rozciagniete :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponowalbym a zeby umieszczac skiny + dodatki ktore wykorzystujecie w swoich modach... niech to beda np pelne packi.. wraz z plikiem konfiguracyjnym (ini) dla tych co np zaczynaja dopiero zabawe.. mysle ze jakbym popatrzal na jakiegos gotowca to bym szybciej sie nauczyl obslugi tego (choc nie jest taka trudna)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee chodzi mi oto zeby umieszczac.. gotowe zestawy... (config+icons+scripts+skins) w jednym rarze ...tak aby po rozpakowaniu i umieszczeniu wszystkich plikow do swoich katalogow... mozna bylo sobie uruchomic czyis zestaw.. i ewentualnie potem go jeszcze modowac..

 

ewentualnie moge komus uzyczyc pare mega na ftpie dla takich zestawow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chcę coś takiego umieć zrobić taki przycis start info na pulpicie itp. :( :( :( :(

no wlasnie dlatego o tym pomyslalem... ja chetnie bym sobie zobaczyl kogos wypociny zeby zobaczyc jak to sie je i poprzerabiac na swoje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko. jeżeli chodzi o info na pulpicie (samurize) to mam zamiar powiększyć FAQ na mojej stronie o podstawowe elementy tworzenia konfigów. ale dobre tutki są na stronie samurize.com, wystarczy poszukać...

jeżeli samurize nie pasuje, bo się coś wiesza, to polecam colmon - http://coolmon.arsware.org/.

dodatki np kalendarz, wykresy na http://vapaa.dc.inet.fi/~rainy/Rainmeter.html

Wiem, że to tylko linki i samemu trzeba dojść jak i co, ale moja pomoc ogranicza się tylko do pierwszego programu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko. jeżeli chodzi o info na pulpicie (samurize) to mam zamiar powiększyć FAQ na mojej stronie o podstawowe elementy tworzenia konfigów. ale dobre tutki są na stronie samurize.com, wystarczy poszukać...

jeżeli samurize nie pasuje, bo się coś wiesza, to polecam colmon - http://coolmon.arsware.org/

dodatki np kalendarz, wykresy na http://vapaa.dc.inet.fi/~rainy/Rainmeter.html

Wiem, że to tylko linki i samemu trzeba dojść jak i co, ale moja pomoc  ogranicza się tylko do pierwszego programu

Dzięki będe prubował jak coś to dam znać NARA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie czy to takie trudne , ja tez nie mialem zielonego pojecia jak pierwszy raz odpalilem SAmurize ,posiedzicie kilka godzin i wszystko bedzie banalne :!: a zeby zrobic duze ikony wystarczy we Wlasciwosciach Ekranu dac Wyglad i Efekty -Uzyj duzych Ikon :roll: ,instalujecie Iconpackager - pozniej ChaNinja Style (SubZero) Icons na (Wincustomize) odpalacie przy pomocy IconP.

Zeby zrobic taki START ,wchodzicie na THEMEXP kropka costam :lol: szukacie w Visual Styles CHANINJA ,wczesniej jeszcze patcha , a zreszta wszystko napisal Phranzee wczesniej , milej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera byłem przekonany że mam konto na tym forum a tutaj widac ze nie ;((

ok, wiec mój pulpit wygląda tak:

Dołączona grafika

to jest bardzo wczesna i szybciutko zrobiona alpha,

np. kolorki w samurize sa jeszcze z poprzedniej tapety ;PP

czy da sie jakoś ustawić temp. albo napiecia z innego programu niż mbr!?

bo to sukinsy***** nei chce u mnie działac, wszystko ma temp. 0oC 0RPM a napiecia są ~w miare dobre, ale co 2-3sek, ich wartosc przybiera na chwile 0...... ten prog to pomyłka!, moze sprobuje inne wersje :x :x

moje mobo to asus p4t

 

==>kandi skąd masz ikonki, dasz linka?,

==> wszyscy, jak sie podoba mój skin na gg?, tez niedopracowany ;p

gg jest do [gluteus maximus] jesli chodzi o skiny, biore sie za mirande

pozdr

 

p.s moze jakies propozycje zmiany do mojego pulpitu bede superwdzięczny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu znalazłem chwile czasu i zainstalowałem samurize... zrobiłem pierwsze wykresy na nowym konfigu i powiedziałem sobie nieeee... nie chce mi się z tym bawić... ale jakieś 10 minut później przeglądając programy w menu start znowu je odpaliłem... i chyba mnie wciągnęło na dobre :twisted: to tylko tak strasznie wygląda na pierwszy rzut oka... jak się chwilke poświęci na spróbowanie kilku rzeczy wszystko robi się proste jasne i oczywiste... nie wiem jeszcze jak będzie z ActiveScripts ale myśle że sobie poradzę :twisted:

Qmpel mi podrzucił na GG adres wypasionej stronki z fontami... polecam zajrzeć do działu LCD jest tam kilka które świetnie wyglądają z Samurize :wink: AbstractFonts jak link jush był gdzieś wcześniej to sorka... ale nie pamiętam wszystkich 8)

Więc rada dla ludzi, którzy proszą o opis od podstaw - odpalcie program i pobawcie się chwile a porady wstępne okażą sie zbędne 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...