Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pulpit jest skromny ale może się komuś spodoba

czyzby aston ? :)

------

ktos chcial program do zamykania programow :P

http://fileforum.betanews.com/detail.php3?...?fid=1054942289

CloseToRunXP is a simple application that ends configured programs, starts a main aplication to run, and finaly starts up to six programs after the main application is finished.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie zna ktos jakis programik co wyswetla pogode na pulpicie :?: [...]

np. samurize
A jak się zwie skrypt dla polskiej pogody, o ile takowy jest - bo pewnie go sam sobie napisałeś :wink: Bo znalazłem już skrypty na pogode w Nowej Zelandii, Niemczech, Holandii, Anglii itd... a mam coś problem z Polską :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się zwie skrypt dla polskiej pogody, o ile takowy jest - bo pewnie go sam sobie napisałeś :wink: Bo znalazłem już skrypty na pogode w Nowej Zelandii, Niemczech, Holandii, Anglii itd... a mam coś problem z Polską :wink:

jest skrypt korzystajacy z weather.com, a tam jest kilka polskich miast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie zna ktos jakis programik co wyswetla pogode na pulpicie :?: Wrzucilbym chetnie swoje nowe screeny ale kur*** nie umie sie polaczyc z ftp-em  :?

np. samurize

Tak tylko ze on wyswietla w postaci "napisow" a mi chodzi o wyswietlanie graficzne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrrrr....... jestem wsciekły, skasowało mi poprzednia wiadomosc bo mnie wylogowało! wrrrrrr

w ogóle to ja już wysiadam mam dosc wszelakich pulpitów ;D i zaraz przejde na czyste tło i standardowy wygląd win98 ;P

Dołączona grafika

pracowało i myslało mi sie dzisiaj paskudnie, ale efekt moich wypocin chyba nienajgorszy

btw który styl winXp jest lepszy ten czy pprzedni?

wady samurize:

1. brak pytania o zapis przy wychodzeniu, brak opcji cofnij

2. klikam ctr+c w polu gdzie sie wpisuje tekst, ale do schowka zapisuje sie nie zaznaczony tekst ale cały cały element tekstowy!

3. po przekroczeniu pewnej ilosci elementów w konfigu, albo nie wiem dlaczego, niektóre elementy nie sa pokazywane na pulpicie, (np. w moim screenie, nie ma skryptu do sprawdzania ilosci maili na drugim koncie

4. monitoring temp., fanów, napiec z mbr, który jest jednym z najgorszych programów do tego, a na dodatek u mnie nei działa

5. co to jest wscript, i czemu ja go nie mam?

pozdr

p.s mam podobną prośbe jak ktoś wyżej, prosze o skrypt do pogody sprawdzający pogodei wiatr na 2 dni, księzyc i obrazki mile widziane, próbowałem sie ze skryptem weather style z weather.com, ale nie udało mi sie go zaprząść do pracy, może mi go ktoś pomorze skonfigurowac?!

(pogodan na kraków (sprawdzałem jest na weather.com jako "Krakow, Poland")

Object desktop to syf ma jakiegoś buga i potrafi zajmowac 100% zasobów proca!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, dziwne, przy skrypcie znajdującym najaktywniejszy proces wyskakiwał mi komunikat ze konieczny jest wscipt, zrestartowałem kompa, i już wszystko działa :| niesamowite :twisted: :twisted:

cholera

pozdr

p.s a do czego to wogule jest?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morze mi ktoś powiedzieć do czego służą te żeczy na tej stronie

 

Dashboard

DesktopX Objects

DesktopX Themes

LiteStep

Logons

NextStart

ObjectDock

WindowFX

 

Z Góry Bardzo WIELKIE WIELKIE Dzięki

 

THX THX THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morze mi ktoś powiedzieć do czego służą te żeczy na tej stronie

:evil: :!: GOOGLE.PL :!: :evil:

Dashboard - program

DesktopX Objects - dodatki

DesktopX Themes - themy

LiteStep - shell

Logons - ..... uczyc sie angielskiego

NextStart - shell

ObjectDock - dock

WindowFX - program

 

te Żeczy sluza do grzebania w windzie

bez jaj, troche wlasnej inicjatywy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalismy o tym, przeczytalbys caly topic, bo jak jedziesz po lebkach to nic sie nie dowiesz.

W add perform szukaj. Na nastepny raz czytaj cale topic'ki.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie male pytanko: jak wrzucic do object docka "pokaz pulipit" czesto z tego cudenka korzystam a nie wiem jak to zrobic w tym programie ...

nie lepiej z klawiatury ? :)

 

plik:

C:Documents and Settings*user*Dane AplikacjiMicrosoftInternet ExplorerQuick LaunchPokaż pulpit.scf

 

zawartosc:

[shell]

Command=2

IconFile=explorer.exe,3

[Taskbar]

Command=ToggleDesktop

 

moze sprobuj go przeciagnac do docka ;)

 

-----------

:!: edit:

 

najnowszy desktop, jeszcze niedokonczony i wymaga poprawek w konfigu, ale juz w tekscie, bo konfigurator samurize wymieka :P

http://zeus.polsl.gliwice.pl/~thriadae/des...ops/desk_15.jpg

czekam az wyjda plugi na nowym sdk foobar'a 0.70rc2 to dojdzie jeszcze tytul odtwarzanego utworu. polskich literek w pogodzie niestety nie ma :? bede je musial zastepowac na odpowiednie bez kreseczek ś->s etc.

no, to chyba tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez zrobienie tego konfiga to pol godziny, przed chwila wywalilem rainmetera i od nowa stworzylem go w samurize.

no tak pol godziny, zebym umial wszystko sam robic to by niepotrzebne byly zadne gotowe style xp, ikony, konfigi itp sam bym se zrobil. A ze jest inaczej to wole cos "gotowego", cos sie pozmienia, cos doda cos wywali i jest spoko.

kupa ludzi prosi o gotowe konfigi ale jakos nikt ich nieudostepnia, a szkoda

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kandi a jak myslisz ? ;] pewnie ze tak, nawet kompa restartowalem. nic. masz jeszcze jakies pomysly co z tym fantem zrobic ?

zaznaczasz scan ide a potem z sensorow wybierasz pierwszy z listy , ktora przewin do gory. sensor dysku jest NAD pozostalymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez zrobienie tego konfiga to pol godziny, przed chwila wywalilem rainmetera i od nowa stworzylem go w samurize.

no tak pol godziny, zebym umial wszystko sam robic to by niepotrzebne byly zadne gotowe style xp, ikony, konfigi itp sam bym se zrobil. A ze jest inaczej to wole cos "gotowego", cos sie pozmienia, cos doda cos wywali i jest spoko.

kupa ludzi prosi o gotowe konfigi ale jakos nikt ich nieudostepnia, a szkoda

pozdro

przeciez na samurize.com leza gotowe cfg jezeli ktos naprawde tak bardzo chce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...