Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Skórka: Vista Inspirat 2 + Rocket Dock (te ikony u góry)

 

Tutaj można zobaczyć to w akcji.

 

Program monitoryjący temperaturki w tray'u, to Mother Board Monitor (nie rozwijany już niestety i przy nowym sprzęcie, trzeba ręcznie konfigurować).

Zajmuje tyle pamięci:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak przywrócić kosz? Usunąłem go za pomocą wpisu, który miał usunąć kosz z pulpitu, a usunął całkiem :oops:

 

P.S Poszukuje też czcionek haxrcorp 4088 i avantgarde LT medium caps, ma ktoś może?

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dolaczam sie do pytania : jak usunac kosz z pulpitu tak aby dziala ten na Rocket Dock( wiem ze mozna ukryc ikony pulpinu, ale wtedy nic juz nie widzsz na pulpice nawet jak cos tam wstawisz).

 

Mam tez problem innej masc, jesli klikne na ikone pulpit znika mi tez Rocket Dock , a nie chce go permanetnie na wierzu na kazdej aplikacji. Czy da sie zrobic aby byl widoczny na stale tylko na pulpicie ?

 

 

 

Narzie ma tak , podopieszczam ikony i zobacze jak wygladaja rozne skiny .

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Mam tez problem innej masc, jesli klikne na ikone pulpit znika mi tez Rocket Dock , a nie chce go permanetnie na wierzu na kazdej aplikacji. Czy da sie zrobic aby byl widoczny na stale tylko na pulpicie ?

No wiec wie ktos ? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze pokazales nam jak wygląda pulpit w viście...

nie jest to domyslny wygląd Visty tylko zmodowany.

 

---

Nowy, tym razem nowy startbutton :D

 

Dołączona grafika

(Klik na obrazek aby powiekszyć)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(wybaczcie ten config foobara, nie znam się na tym icon_wink2.gif)

powstala wtyczka ktora znacznie ulatwia zmiane wygladu, zwie sie PanelsUI i wystarczy w niej wczytac plik konfiguracyjny, cos w stylu skorki, zadbac o umieszczenie wymaganych pluginow w folderze components i cieszyc sie nowym wygladem (polecam strone customize.org, tam mozna znalezc najlepsze konfiguracje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xacti, a gdzie przepraszam za tapetę ? :)

sesq, zainteresuj się Blackboxem, http://www.bb4win.org/news.php

Screenshoty dostępne tutaj : http://www.boxshots.org/

SUPER ! blackbox pod windows, nie wiedzialem ze istnieje :)

edit: co za ..... tak jak pod linuxem, w ogole nie praktyczny, nie potrafie sie po tym poruszac pod PPM mam pelno opcji zamiast skrotow ( pod linuxem przynajmniej umialem dodac swoje ). eee tam szukam czegos jak normalny windows tylko zeby wygladalo tak ladnie.

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...