Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma :/

na Live Wire Dev odpisali mi 

"Alex van Kaam MBM Creator - 

it either works.... or not..... crappy answer I know but the only one I can give"

I to by bylo na tyle...

a nie instalowales zadnych dziwnych driverow do ide ? np ide-sw dla nforce2 blokuja odczyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tak:

"Interfejs sieciowy(Karta Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC - Sterownik miniport Harmonogramu pakietów)Bajty wysłane/s".

Jak nie mam "konwersja bity->kilobajty " to jeszcze cos pokazyje, ale jak ja wlacze to mam 0. Max value dla download 64/ upload 16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phranzee dalbys w koncu caly konfig do samurize'a  :cry: 

miliardy istnien ludzkich czeka na to :)

Ja też prosiłem phranzee żeby mi pomugł zrobić config do samurize i nic z tego mówił tylko szukaj i szukaj ale przyznam mu racje posiedziałem nie całą godzinke przy samurize i coś mi wyszło i jestem z siebie dumny :) :) i też tak powiem "szukaj" :) :) pomęcz się troche i ci wszystko wyjdzie i będziesz dumny że zrobiłeś coś bez niczyjej pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tak:

"Interfejs sieciowy(Karta Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC - Sterownik miniport Harmonogramu pakietów)Bajty wysłane/s".

Jak nie mam "konwersja bity->kilobajty " to jeszcze cos pokazyje, ale jak ja wlacze to mam 0. Max value dla download 64/ upload 16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tak:

"Interfejs sieciowy(Karta Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC - Sterownik miniport Harmonogramu pakietów)Bajty wysłane/s".

Jak nie mam "konwersja bity->kilobajty " to jeszcze cos pokazyje, ale jak ja wlacze to mam 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze ma sie wieksza satysfakcje samemu robiac od podstaw caly config (co rowniez ja uczynilem ;)).

Ale jesli mam z czyms problem to wole sie z tym zwrocic do kogos kto jest w tym dobry. Dlatego pytalem sie phranzee o ten przesyl danych UL/DL. I nadal problem jest nie rozwiazany...

 

PS. Wie ktos jaki jest adres serwera FTP uzytkownikow Neo+ (mam login i haslo ale nie pamietam adresu). Tak to bym wrzucil screena z moich wypocin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz nie umiem sie poslugiwac paintshopem (przynajmniej narazie ;)) oto probka moich wypocin...

Dołączona grafika

 

A tu troche wieksza wersja:

http://torwald.webpark.pl/pulpit.jpg

 

Wiecie moze jak zrobic, zeby tlo pod ikonami bylo przezroczyste ? Bo to troche mi przeszkadza...[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byc i po englishu mi tam wszystko jedno. Problem w tym ze zadna z tych opcji nie daje przezroczystego tla pod ikonami i ciagle mam dodatkowe, jednokolorowe tlo.

przyznam sie, ze dzis rano tak namieszalem z ikonkami ze tez mam jednolite tlo :? ale przynajmniej udalo mi sie ustawic podpis ikonki po prawej a nie na dole ;)

 

kilku userow chcialo na priv patch do styli, bo ten co wczesniej podalem juz nie dziala - oto on: http://zeus.polsl.gliwice.pl/~thriadae/patch/ nie instalowac stylexp, tylko jeden z tych patchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mi wychodzi tylko nie umiem zrobić info o temperaturze procka, płyty i info o wentylu PLIZ O HELPA 

a czy zainstalowałeś MBM http://mbm.livewiredev.com/

jak tak, to przecież wystarczy w samurize wybrać add mbm i odpowiedni sensor - u mnie sensory dla temperatury to 0 - 31, napięcia to 32 - 47,szybkości wiatraków 48 - 63, a pod sensorem 64 jest prędkość procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mi wychodzi tylko nie umiem zrobić info o temperaturze procka, płyty i info o wentylu PLIZ O HELPA 

a czy zainstalowałeś MBM http://mbm.livewiredev.com/

jak tak, to przecież wystarczy w samurize wybrać add mbm i odpowiedni sensor - u mnie sensory dla temperatury to 0 - 31, napięcia to 32 - 47,szybkości wiatraków 48 - 63, a pod sensorem 64 jest prędkość procesora.

Nie miałem zainstalowanego MBM ale już mam tylko teraz nie umiem go skąfigurować jak zmieniam sensory i najade na ikone MBM w treju MBM to pisze mi -94 stopnie

 

(a poza tym zawsze z tym progsem miałem problemy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko,bawiłem sie samurize poustawiłem kilka interesujacych mnie funkcji :D  ale nie mam pojecia co trzeba zrobić,by moje wypociny ukazały się na pulpicie :?:

tym razem na spokojnie odpowiem :D

- odpalic client.exe

- prawym na ikonke w trayu

- select config file / Twoj konfig

- juz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...