Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

Mam tez problem innej masc, jesli klikne na ikone pulpit znika mi tez Rocket Dock , a nie chce go permanetnie na wierzu na kazdej aplikacji. Czy da sie zrobic aby byl widoczny na stale tylko na pulpicie ?

Tu jest rozwiazanie problemu... link

 

Skrypt dziala na zasadzie MinimizeAll/UndoMinimizeAll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUPER ! blackbox pod windows, nie wiedzialem ze istnieje :)

edit: co za ..... tak jak pod linuxem, w ogole nie praktyczny, nie potrafie sie po tym poruszac pod PPM mam pelno opcji zamiast skrotow ( pod linuxem przynajmniej umialem dodac swoje ). eee tam szukam czegos jak normalny windows tylko zeby wygladalo tak ladnie.

Przeciez wszystko mozesz sobie wyedytowac, skladnia bblean jest bardzo prosta, szczegolnie menu :)

 

EDIT: to i ja dorzuce cos od siebie:

 

- pulpit (uwaga, duzy plik):

Dołączona grafika

 

- Opera, otwarty folder i menu Start:

Dołączona grafika

 

 

Theme nazywa sie VistaBlack, ikony to pakiet do Icon Packagera o nazwie NextOSBlack + Layered Folders z deviantart, skorka do Opery nazywa sie Meguiddo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem zawsze przeciw jakimś ingerencjom - szczególnie używając programów typu WindowBlinds itp., bo to strasznie system zamula, ale po zmianie na C2D poczułem, że chyba komp sobie poradzi teraz z jakąś lipną skórką i z nudów zaopiekowałem się layoutem mojego pulpitu. Nic konkretnie sam nie zrobiłem, tylko theme + skórka do foobara, ale może się komuś spodoba (domyślam się, że to popularny theme i będzie go mieć co druga osoba pewnie :P).

 

:arrow: Ale mam też pytanie - nie chce mi się zainstalować UXTheme Multi-Patcher (5.5) - stwierdza, że system nie jest odpowiedni. A mam XP SP2. Czego może brakować? Zamiast całego theme'a użyłbym visual style i wyszło by pewnie tak samo ładnie a jednak mniej zasobów by poszło (chyba). //nevermind - zmieniłem ręcznie plik i wszystko gra.

 

A oto mój świeży pulpit.

Dołączona grafika

Edytowane przez John M. Kane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na szybko moj pulpit:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Zainstalowalem Vista Inspirat oraz polecane przezz gumis144 Yahoo! Widgets.

 

Dodam tylko, ze wszystko powyzsze jest na Windows 2003 SP2 ;) Ten gorny pasek z ikonami nie wiem czy u mnie zostanie - nie potrzebuje dodatkowego paska szybkiego uruchamiania, skoro mam jeden na dole. Tyle tylko, ze ten z macosx fajnie wyglada...

 

Ogólnie wszystko fajnie, ale jest tylko maly problem. W linkach do niektorych programow VI zmienilo mi ikony na jakies nijakie:

 

Dołączona grafika

 

I nie moge tych ikon zmienic, bo przycisk "Zmien ikone..." jest nieaktywny :?

 

Dołączona grafika

 

Mozecie mi pomoc?

 

Jeszcze jedno pytanie. Czy da sie zmienic szerokosc manu start?

 

Dołączona grafika

 

Znalazlem sposob na zmiane, ale dla Visty, a co z XP/2003?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie, co to jest za widget?

Dołączona grafika

Na standardowy Yahoo weather mi nie wygląda, a przynajmniej w opcjach nie da się zmienić, aby tak wyglądał. (albo ja coś źle szukam...)

Najbardziej pasuje The AA Weather, gdyby nie ten żółty kolor i napis AA, których nie da się usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uzyskac efekt zegarka na pulpicie:

 

Chcialbym miec na boku zegarek, skromny kalendarz i pogode. Ewentualnie sam zegarek i kalendarz.

 

Mozecie podpowiedziec co zainstalowac?

zobacz sobie taki zegarek: Scott's Nixie Tube Clock ;) (http://www.sb-software.com/nixieclock/)

 

http://www.sb-software.com/nixieclock/nixthu1.gif

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzilem, ze zegarek mi nie potrzebny - mam go przeciez w tray'u ;) Mam tylko 2 widgety - callendar i pogode.

 

Szukam jeszcze czegos - moze i widgeta, co powiadamialoby mnie i przypominalo o rzeczach, ktore sobie jakos zaplanuje czy zapisze zebym nie zapomnial. Jak najprostrzy. Szkoda, ze ten kalendarzyk, ktorego mam nie ma takiej funkcji...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jeszcze czegos - moze i widgeta, co powiadamialoby mnie i przypominalo o rzeczach, ktore sobie jakos zaplanuje czy zapisze zebym nie zapomnial. Jak najprostrzy. Szkoda, ze ten kalendarzyk, ktorego mam nie ma takiej funkcji...

 

Pozdrawiam

RICOlmer

Polecam! Banalny, ma chyba wszystko czego potrzebuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...