Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Mardok czy mógłbyś powiedzieć jakich programów użyłeś do zmiany pulpitu ?

Nie bardzo się chciało czytać poprzednią stronę co ? ;)

 

Hym no więc zdobędę się na szczegółowy opis ;)

 

Oba paski paski to : Stardock ObjectDock Plus

Informacje o kompie i dyskach : Samoróbka w Samurize

Kalendarz : Vertical Calendar dla AveDesk

Pogoda : Yahoo! Wrather dla Yahoo! Widgets

Bash : Samoróbka w Delphi ;)

 

Aby ramu dużo nie żarło co się dało wkomponowane w tapetę ;]

Do tego doszedł malutki program w Delphi dla Samurzie który pobiera (co minute) info (okładka, artysta, tytuł, itp) o aktualnie granej piosence w radiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały Mardok i jego programiki :wink: ,oczywiście fajnie to wygląda

 

Za to jest ciekaw czy czullo zdradzi jaki zostało użyty soft ,oraz skąd czerpał inspiracje do tego niezwykłego moda desktopu.

Jednym słowem bomba :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo się chciało czytać poprzednią stronę co ? ;)

Do tego doszedł malutki program w Delphi dla Samurzie który pobiera (co minute) info (okładka, artysta, tytuł, itp) o aktualnie granej piosence w radiu.

bylbys w stanie podzielic sie ta samorobka z samurize, bo kombinuje jak kon pod gorke i nic nie wychodzi;/ generalnie masz talent:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Łup-Dejt, a czemu ? Bo tak ;)

 

Zielono mi:

2941912[/snapback]

bylbys w stanie podzielic sie ta samorobka z samurize, bo kombinuje jak kon pod gorke i nic nie wychodzi;/ generalnie masz talent:p

A czego ty obywatelu potrzebujesz ? Chyba nie wszystko... bo jest tego trochę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Łup-Dejt, a czemu ? Bo tak ;)

 

Zielono mi:

Dołączona grafika

 

Kobitka ;)

Dołączona grafika

A czego ty obywatelu potrzebujesz ? Chyba nie wszystko... bo jest tego trochę...

Superancko wyglada jak dla mnie ten panel z dyskami, gdzie wolne miejsce mozna wykukac:p No i my comp z tym ala panelem winampa super wyglada:] co ty na to, zeby podzielic sie twoim geniuszem z innymi forumowiczami:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superancko wyglada jak dla mnie ten panel z dyskami, gdzie wolne miejsce mozna wykukac:p No i my comp z tym ala panelem winampa super wyglada:] co ty na to, zeby podzielic sie twoim geniuszem z innymi forumowiczami:D

No wiec u mnie jak już wcześniej wspomniałem co się da jest w komponowane w tapetę i przerobienie tego aby "działało u wszystkich" wymaga trochę czasu którego zbytnio nie mam, ale zdążyłem póki co przerobić wyświetlanie informacji o HDD, będzie to musiało na razie wystarczyć ;)

 

Download!

 

* Oczywiście jest to config dla Samurize i jego posiadanie jest bezwzględnie wymagane :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to jest ciekaw czy czullo zdradzi jaki zostało użyty soft ,oraz skąd czerpał inspiracje do tego niezwykłego moda desktopu.

Jednym słowem bomba :D :D :D

no wiec tak do mojego moda uzylem prawokliku na pulpicie :D maly tiunig tapety oraz kolorkow stylu klasycznego windows :D :D :D jak ktos chce miec taki pulpit jak ja i chwalic sie przed kolegami/kolezankami z gimnazjum walic smialo pomoge z modyfikacja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok - ten Twój temat "zielono mi" działa Ci na windows xp czy na vista ??? a jeśli na vista to czy można go zrobić na xp ???

 

potrzebuje właśnie taki zielony motyw a la vista tylko żeby mi za bardzo kompa nie zamulał :-) i nie było z nim problemów

Edytowane przez CKM18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok - ten Twój temat "zielono mi" działa Ci na windows xp czy na vista ??? a jeśli na vista to czy można go zrobić na xp ???

 

potrzebuje właśnie taki zielony motyw a la vista tylko żeby mi za bardzo kompa nie zamulał :-) i nie było z nim problemów

Używam Visty ale każdy z użytych programów w do "Zielono Mi" będzie działała na XP bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...