Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Mardok świetna robota. Udostepnilbys configi samurize do informacji o kompie + zuzyciu neta, dyski juz zintegrowalem i jest super.

Pozdrawiam

Jak chcesz z tłem to niestety musisz trochę poczekać bo wymaga to kilku dostosowań (podobnie jak to było z dyskami) aby się nadawało do "powszechnego użytku" a czasu na te dostosowania chwilowo nie mam ;) Postaram się coś z tym zrobić w poniedziałek.

 

No i prawdopodobnie wersja finalna, no chyba że coś mi się będzie chciało zmieniać ;)

 

Viśta Glazz v2:

Dołączona grafika

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz z tłem to niestety musisz trochę poczekać bo wymaga to kilku dostosowań (podobnie jak to było z dyskami) aby się nadawało do "powszechnego użytku" a czasu na te dostosowania chwilowo nie mam ;) Postaram się coś z tym zrobić w poniedziałek.

 

No i prawdopodobnie wersja finalna, no chyba że coś mi się będzie chciało zmieniać ;)

 

Viśta Glazz v2:

Dołączona grafika

Extra to wygląda, gratulacje.

Zamawiam w takim razie info o kompie + panel ze zdjeciami.

Pozdrawiam

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz z tłem to niestety musisz trochę poczekać bo wymaga to kilku dostosowań (podobnie jak to było z dyskami) aby się nadawało do "powszechnego użytku" a czasu na te dostosowania chwilowo nie mam ;) Postaram się coś z tym zrobić w poniedziałek.

 

No i prawdopodobnie wersja finalna, no chyba że coś mi się będzie chciało zmieniać ;)

 

Viśta Glazz v2:

Dołączona grafika

co to za komunikator w tle(podobne do gg), był byś tak łaskawy i się podzielił :wink:

i druga prośba dotyczy obrazka w okienku po prawej podzielisz się nim także please :oops:

Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za komunikator w tle(podobne do gg), był byś tak łaskawy i się podzielił :wink:

i druga prośba dotyczy obrazka w okienku po prawej podzielisz się nim także please :oops:

Ad1. http://www.konnekt.info/

Ad2. http://img396.imageshack.us/img396/9807/aerowoods9hozz5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samurize HDD Info v0.1b

 

Dołączona grafika

 

Sposób użycia:

  • Pobieramy archiwum i rozpakowujemy
  • Zawartość archiwum kopiujemy do katalogu Samurize
Pliki:

Opis:

 

Archiwum hdd.rar zawiera konfigurację Samurzie oraz grafikę. Dostępne są dwa style niebieski i zielony z domyślnym podziałem niebieski dla dysków w komputerze a zielony dla dysków zewnętrznych/sieciowych nic nie stoi na przeszkodzie aby edytować konfigurację i zmienić ten podział ;) Domyślnie wypisane są wszystkie moje partycje i jak ktoś posiada inny podział i/lub inne literowe oznaczenie dysków należy poprostu zmienić to w konfiguracji.

 

Samurize Foto + ImgCH v0.4b+

 

Dołączona grafika

 

Sposób użycia:

  • Pobieramy archiwum i rozpakowujemy
  • Zawartość archiwum kopiujemy do katalogu Samurize
  • W pliku add.txt wpisujemy nazwy katalogów z których będą wyświetlane zdjęcia, można podać dowolną liczbę katalogów na różnych partycjach. Pod dodaniu interesujących nas katalogów klikamy na IchAdd.bat który utworzy naszą PlayList-ę w pliku ich.txt, od tego momentu nasza konfiguracja Samurize jest gotowa do użytku ;)
Dodatkowe funkcje:

  • Podwójne kliknięcie na obrazek powiększa go.
  • Przycisk Next do natychmiastowego pokazania kolejnego zdjęcia.
  • Przycisk Back aby zobaczyć poprzednie zdjęcie.
  • Przycisk Rand ustawia PlayList-e w kolejności losowej.
  • Przycisk Sort ustawia PlayList-e w kolejności alfabetycznej.
Pliki:

Uwaga:

 

Opcja zoom czyli powiększanie aktualnego obrazka po podwójnym kliknięciu na niego posiada trzy tryby pracy, jest to spowodowane tym iż nie na każdym systemie obrazek powiększa się w tym samym programie ;) Tryby zmienia się w edycji Samurize po kliknięciu na pole gdzie jest wyświetlany obrazek i przejściu do Input > (zaznaczyć) Left Button... > Edit domyślnie jest samo zoom można wybrać między:

 

...\ich.exe zoom - wyświetlanie w IE na XP i w domyślnej przeglądarce obrazków na Viście.

...\ich.exe zoom xp - wyświetlanie w domyślnej przeglądarce w XP

...\ich.exe zoom "C:\Windows\System32\mspaint.exe" - wyświetlanie w dowolnie wybrany programie, w tym wypadku w Pańcie ;)

 

Po dokonaniu zmian należy je zapisać i przeładować konfiguracje aby zobaczyć efekt :P

 

Opis:

 

Archiwum foto.rar zawiera konfigurację Samurzie, grafikę oraz mały programik ImgCH, wszystko gotowe do użytku. Zdjęcia są domyślnie zmieniane co jedną minute ten czas można regulować za pomocą edytora Samurzie zmieniając czas w Meter42 > Source > Update Ever.... Programik ImgCH (plik: ich.exe) to też moja produkcja i jak by były z nim jakieś problemy pisać to się poprawi, u mnie działa jak należy ale nigdy nie był testowany po za moim komputerem to cholera wie co się może stać tak więc nie odpowiadam za żadne szkody ;)

 

Samurize PCInfo v0.1b

 

Dołączona grafika

 

Sposób użycia:

  • Pobieramy archiwum i rozpakowujemy
  • Zawartość archiwum kopiujemy do katalogu Samurize
Pliki:

Opis:

 

Archiwum pcinfo.rar zawiera konfigurację Samurzie oraz grafikę. Do poprawnego działania konfiguracji musimy ją edytować i dla wszystkich wskaźników WMI podać swoje urządzenia, dotyczy to głownie informacji w polu Network gdyż są ode dostosowane do mojej karty sieciowej.

 

Samurize Radio + SamRMF v0.1p

 

Dołączona grafika

 

Sposób użycia:

  • Pobieramy archiwum i rozpakowujemy
  • Zawartość archiwum kopiujemy do katalogu Samurize
Pliki:

Opis:

 

Archiwum radio.rar zawiera konfigurację Samurzie, grafikę oraz mały programik SamRMF, wszystko gotowe do użytku. Domyślnie jest ustawiona radiostacja o identyfikatorze 29 czyli RMF CLUB aby ja zmienić na interesującą nas wystarczy przejść od edycji konfiguracji Samurize i kliknąć na napis Radio na obrazku tła. Następnie po prawej stronie przejść do zakładki Source tam w polu Command Line zmienić identyfikator (cyfrę) 29 na taką która odpowiada wybrednej przez nas stacji, wykaz identyfikatorów znajduje się poniżej. Program SamRMF jest mojego autorstwa i dołożyłem wszelkich starań aby nie było z nim problemów lecz w razie czego nie odpowiadam za ewentualne straty ;)

 

Uwaga:

 

Włączenie SamRMF (rmf.exe) bez żadnego parametru wywołania generuje plik help.txt w którym zawarte są informacje na temat wersji samego programu oraz wyszczególnione wszystkie parametry wywołania wraz ze szczegółowym opisem ich działania oraz sposobem ich użycia.

 

Wykaz ID Stacji radiowych:

 

ID:  1 = RMF ROCK ID:  2 = RMF CLASSIC ROCK ID:  3 = RMF DANCE ID:  4 = RMF R&B ID:  5 = RMF FM ID:  6 = RMF MAXXX ID:  7 = RMF CLASSIC ID:  8 = RMF POPLISTA ID:  9 = RMF POLSKIE PRZEBOJE ID: 10 = RMF SŁONECZNE PRZEBOJE ID: 11 = RMF CHILLOUT ID: 12 = RMF BRAVO ID: 13 = UNKNOWN ID: 14 = RMF LOVE ID: 15 = RMF GOLD ID: 16 = RMF SMOOTH JAZZ ID: 17 = UNKNOWN ID: 18 = eLO RMF ID: 19 = UNKNOWN ID: 20 = RMF WASZA MUZYKA ID: 21 = UNKNOWN ID: 22 = RMF MAXXX HOP BĘC ID: 23 = RMF PARTY ID: 24 = RMF TEN TOP ID: 25 = RMF 80s ID: 26 = RMF ELECTRO SHOCKWAVE ID: 27 = RMF HOT NEW ID: 28 = RMF ALTERNATYWA ID: 29 = RMF CLUB ID: 30 = RMF LADY PANK ID: 31 = RMF DEPECHE MODE ID: 32 = RMF HARD & HEAVY ID: 33 = RMF MUZYKA FILMOWA ID: 34 = UNKNOWN ID: 35 = RMF EXTRA
Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok u mnie dziala, dzieki ;) Jednak największą bolaczka tego jest koniecznosc wpisania pelnej sciezki do kazdego ze zdjec co w przypadku checi wyswietlania duzej ilosci zdjec jest niewykonalne (lub zajeloby baaaaardzo duzo czasu), gdyby udalo Ci sie to udoskonalic aby podawac sam folder byloby extra ;)

To ja czekam jeszcze na panel infa o kompie od Ciebie czyli proc + ram + net :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok u mnie dziala, dzieki ;) Jednak największą bolaczka tego jest koniecznosc wpisania pelnej sciezki do kazdego ze zdjec co w przypadku checi wyswietlania duzej ilosci zdjec jest niewykonalne (lub zajeloby baaaaardzo duzo czasu), gdyby udalo Ci sie to udoskonalic aby podawac sam folder byloby extra ;)

To ja czekam jeszcze na panel infa o kompie od Ciebie czyli proc + ram + net :)

Pozdro

Hym... co do ImgCH to oczywiście się da zrobić tak jak mówisz, w tym miejscu zaznaczam iż robiłem to tylko i wyłącznie dla siebie to nie chciało mi się zbytnio bawić i tak już wprowadzone są pewne zmiany np. co do braku pliku z play listy bo wcześniej sypało błędami po pulpicie :P Może przysiądę nad tym i coś się wymyśli lecz póki co musisz sobie poradzić (jak ja) jakimś "File Lister-em" i skopiować wynik do ich.txt ;) Co do CPU + RAM + Net trochę to może potrwać gdyż akurat ta cześć konfiguracji Samurize jest najgorsza do przerobienia na wersje "dla każdego" ale tu też się jeszcze pomyśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym... co do ImgCH to oczywiście się da zrobić tak jak mówisz, w tym miejscu zaznaczam iż robiłem to tylko i wyłącznie dla siebie to nie chciało mi się zbytnio bawić i tak już wprowadzone są pewne zmiany np. co do braku pliku z play listy bo wcześniej sypało błędami po pulpicie :P Może przysiądę nad tym i coś się wymyśli lecz póki co musisz sobie poradzić (jak ja) jakimś "File Lister-em" i skopiować wynik do ich.txt ;) Co do CPU + RAM + Net trochę to może potrwać gdyż akurat ta cześć konfiguracji Samurize jest najgorsza do przerobienia na wersje "dla każdego" ale tu też się jeszcze pomyśli ;)

Hm co do CPU + RAM + NET to mozesz w takim razie wrzucic mi sam konfig do samurize, a ja sprobuje tymczasowo sobie to jakos edytowac? Bo domyslam sie ze to bedzie sam text + progress bary, bez tla itd ale moze byc narazie. Bo jak sam sie bawilem to mialem problemy z wczytaniem "Uzycia Procesora" dla obu rdzeni.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że Mardok nie spieszy sie z udostepnieniem swoich prac wzialem sprawy w swoje rece :P Pulpit stworzony pod inspiracja i na wzor pulpitu Mardoka, jedynie panel z dyskami wziety od niego, reszta to juz "moje" kopie z pewnymi zmianami/pomyslami:)

 

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki miałem kupe spraw na głowie i nie było kiedy obiecuje dziś już udostępnić ! ;)

 

EDIT:

 

Od teraz wszystkie ewentualne kolejne moje wypociny będę dawał do jednego (powyższego) postu aby wszystko było w jednym miejscu łatwe do znalezienie ;) Dodane zostało w końcu PCInfo jednak jak pisałem wcześniej wymaga one edycji u każdego kto chce tego użyć więcej napisałem w opisie to tej konfiguracji. Dodatkowo została uaktualniona konfiguracja Foto aby dodawanie zdjęć do PlayList-y nie było tak uciążliwe jak to zauważył moreno :P W razie problemów pisać ! ;)

 

Miłej zabawy ! B-)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :-)

Tym razem, Brzytwex ( :lol2: ) poszukuje tych 2 tapet

 

http://forum.purepc.pl/index.php?act=attac...st&id=15237

http://img361.imageshack.us/my.php?image=12769444hw9.jpg

 

I jeśli ktoś ma wszystkie tapetki z Visty, to proszę o udostępnienie ich :-)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mardok była by możliwość zrobienia jakiegoś wskaźnika jakości sygnału sieci WiFi. Coś jak ta wtyczka od lanu tylko zamiast jej jakaś satelitka :)

Hym ale chodzi tobie o samą grafikę czy grafikę z konfiguracją Samurize od razu pod WiFi ? Bo z grafiką nie było by problemu gorzej z konfiguracją bo wypadało by nią na czymś testować a ja nie mam w ogóle nic z WiFi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok w Samurize Foto przydaloby sie aby:

 

1) mozna bylo ustawic czas zmiany zdjec ponizej minuty.

2) bazowo byla wlaczona w Samurize Opcja "Maintain Aspect Ratio"

3) przycisk przejscia do poprzedniego/nastepnego zdjecia

4) po jedno/dwukrotnym kliknieciu otwieralo sie w pelnym oknie wyswietlane zdjecie

 

EDIT:

Samurize Foto strasznie gryzie sie u mnie z panelem procka i netu, liczniki szaleja, wszystko na nich dzieje sie jakby 5 razy szybciej ;)

Mardok uruchamiales Samurize Foto z panelem procka + net?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok w Samurize Foto przydaloby sie aby:

 

1) mozna bylo ustawic czas zmiany zdjec ponizej minuty.

2) bazowo byla wlaczona w Samurize Opcja "Maintain Aspect Ratio"

3) przycisk przejscia do poprzedniego/nastepnego zdjecia

4) po jedno/dwukrotnym kliknieciu otwieralo sie w pelnym oknie wyswietlane zdjecie

Ad1. Da się to zrobić ale wtedy ImgCH musiał by być uruchomiony cały czas i on by przejął od Samurize czas zmiany zdjęcia.

Ad2. To już zależy od gustu, gdyż jej włączenie sprawi iż zdjęcie nie zawsze będzie równo z czarną belką.

Ad3. Done! info w poście z konfiguracjami ;)

Ad4. Done! info w poście z konfiguracjami ;)

 

EDIT:

Samurize Foto strasznie gryzie sie u mnie z panelem procka i netu, liczniki szaleja, wszystko na nich dzieje sie jakby 5 razy szybciej ;)

Mardok uruchamiales Samurize Foto z panelem procka + net?

Pozdrawiam

Samurize Foto ze względu na "przesuwający się tekst" ma odświeżanie konfiguracji co 50ms natomiast PCInfo ma domyślne 1000ms, należny odpalić dwie konfiguracje osobno lub zwiększyć czas do 1000ms w Project Options > Display Refresh Interval (ms) a edytorze konfiguracji. Osobiście mam odpalone dwie konfiguracje za pomocą "Interface Menager".

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok, odnosnie Samurize Foto nowe funkcje dzialaja wysmienicie, lecz kilka spraw dalej:

 

1) Zauwazylem ze restarcie kompa Samurize Foto strasznie dlugo zwleka z wczytaniem zdjecia i mamy na ekranie puste tlo, nie daloby sie tego jakos przyspieszyc?

 

2) Przydaloby sie moc ogladac zdjecia w kolejnosci losowej, jakis przycisk on/off. Dla wlasnych potrzeb napisalem program ktory wymieszal mi wszystkie sciezki w ich.txt lecz jest to rozwiazanie dosc "czołgowe".

 

3) Zmiana zdjec po X SEKUNDACH

 

Jak uda Ci sie te trzy rzeczy wniesc w zycie to juz bedzie full service ;)

 

Moj aktualny pulpit :razz: :

 

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Zauwazylem ze restarcie kompa Samurize Foto strasznie dlugo zwleka z wczytaniem zdjecia i mamy na ekranie puste tlo, nie daloby sie tego jakos przyspieszyc?

 

2) Przydaloby sie moc ogladac zdjecia w kolejnosci losowej, jakis przycisk on/off. Dla wlasnych potrzeb napisalem program ktory wymieszal mi wszystkie sciezki w ich.txt lecz jest to rozwiazanie dosc "czołgowe".

 

3) Zmiana zdjec po X SEKUNDACH

Ad1. Samurzie sobie średnio radzi z resize zdjęć 1600 itp, tak więc w tej kwestii nie bardzo mogę coś zrobić.

Ad2. Hym w zasadzie jest to dość proste do zrobienia, pomyśli się nad tym ;)

Ad3. Z czasem poniżej 1min tak jak już wcześniej pisałem aby to osiągnąć trzeb by było ImgCH odpalać jako osobny proces z własnym Timerem. Wydaje mi się iż jest to przerost formy nad treścią w końcu 1min to nie aż tak długo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Samurzie sobie średnio radzi z resize zdjęć 1600 itp, tak więc w tej kwestii nie bardzo mogę coś zrobić.

Hm ale chyba nie tu pies pogrzebany, tylko pierwsze zdjecie po restarcie tak dlugo sie wczytuje, potem moge klikac caly czas next i zdjecia wgrywaja sie blyskawicznie a przeciez tez sie resize'uja?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna wersja ImgCH i kolejne opcje ;) Dodane ustawienia listy w kolejności losowej jak i alfabetycznej, plik do pobrania jak poprzednio w powyższym pości.

 

Hm ale chyba nie tu pies pogrzebany, tylko pierwsze zdjecie po restarcie tak dlugo sie wczytuje, potem moge klikac caly czas next i zdjecia wgrywaja sie blyskawicznie a przeciez tez sie resize'uja?

 

Pozdrawiam

Hym, może Samurize "muli" na początku zanim odczyta plik tekstowy a z niego ścieżkę do zdjęcia, ciężko mi powiedzieć co jest przyczyną wiem tylko iż podczas edycji kliknięcie na zdjęcie przyprawia edytor o czkawkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym ale chodzi tobie o samą grafikę czy grafikę z konfiguracją Samurize od razu pod WiFi ? Bo z grafiką nie było by problemu gorzej z konfiguracją bo wypadało by nią na czymś testować a ja nie mam w ogóle nic z WiFi ;)

grafika + jakaś wstępna konfiguracja. Jak byś mógł ten config przerobić był był wdzięczny: http://www.samurize.com/modules/mydownload...=6&lid=1890

 

ps. da się jakoś przyspieszyć aktualizację ilości ścięganych/wysyłanych danych ?

Edytowane przez piotrjancy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok problem dlugo wczytujacego sie zdjecia na starcie systemu rozwiazany po przez ustawienei w samurize Default Image.

 

Co do funkcji sortujacej i random dzialaja prawie tak jak nalezy :D a mianowicie:

 

Funkcji Random nie mozna nic zarzucic wyrzuca losowe zdjecie tak jak trza, ale co do sortowania:

 

Uzywa sie jej wtedy gdy np wyswietli sie zdjecie z jakiejs fajnej impry i chcesz ogladac reszte zdjec z niej, natomiast funkcja sortujaca owszem ustawia zdjecia po kolei jednak wyrzuca nas na sam poczatek listy, czym w moim przypadku sa foldery ze zdjeciami kompa, procki grafy WC modyfikacje itd a wiec srednio ciekawe rzeczy, w ten sposob funkcja sortujaca staje sie bezuzyteczna bo jestem skazany na ogladanie 2312738912739812 nudnych zdjec o ktore w tym momencie mnie nie interesuja.

 

Dobrze by bylo aby program zapamietywal sciezke do zdjecia przy ktorym zostala uzyta funkcja sort, a nastepnie po posortowaniu odszukiwal je i zaczynal wyswietlanie od tego wlasnie zdjecia.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika + jakaś wstępna konfiguracja. Jak byś mógł ten config przerobić był był wdzięczny: 2975672[/snapback]

Ok problem dlugo wczytujacego sie zdjecia na starcie systemu rozwiazany po przez ustawienei w samurize Default Image.

Dobrze wiedzieć, poprawi się w konfiguracji... niebawem ;)

 

Edit:

 

Zrobione!

 

...

Uzywa sie jej wtedy gdy np wyswietli sie zdjecie z jakiejs fajnej impry i chcesz ogladac reszte zdjec z niej, natomiast funkcja sortujaca owszem ustawia zdjecia po kolei jednak wyrzuca nas na sam poczatek listy, czym w moim przypadku sa foldery ze zdjeciami kompa, procki grafy WC modyfikacje itd a wiec srednio ciekawe rzeczy, w ten sposob funkcja sortujaca staje sie bezuzyteczna bo jestem skazany na ogladanie 2312738912739812 nudnych zdjec o ktore w tym momencie mnie nie interesuja.

 

Dobrze by bylo aby program zapamietywal sciezke do zdjecia przy ktorym zostala uzyta funkcja sort, a nastepnie po posortowaniu odszukiwal je i zaczynal wyswietlanie od tego wlasnie zdjecia.

Pozdrawiam

Mam dziwne wrażenie iż chcesz zrobić z prostego PlugIn-a do Samurize kombajn ;) Ale niech ci będzie zastanowię się nad tym kilka chwil ;)

 

Edit:

 

Zrobione! Aby skorzystać z tego "fjuczera" trzeba "zasiorbać" najnowszy config z widmo jakiego postu następnie w edycji konfiguracji Samurzie kliknąć na przycisk odpowiadający za Sortowanie Play listy i po prawej stronie przejść do :

 

Input > (zaznaczyć) Left Mouse Click > Edit o zamienić ...\ich.exe sort na ...\ich.exe sort ex zapisać, przeładować i dać znać czy działa jak powinno ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

EDIT:

 

Dodatkowo jak by było zainteresowanie mam jeszcze zrobiony (i sam używam) kolejny mały programik SamRMF który obsługuje wszystkie 30 internetowych rozgłośni RMF ze strony http://www.miastomuzyki.pl/ . Program potrafi pobrać szczegółowe informacje aktualnie granej piosenki na danej stacji oraz następnej, informacje takie jak okładka, artysta, tytuł piosenki, tytuł płyty oraz rok wydania płyty. Dodatkowo potrafi pobrać Playliste danej stacji czyli dwie ostatnio grane piosenki aktualną oraz trzy następne wraz z czasem emisji.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...