Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Tym programikiem ukryjesz ikonę kosz z pulpitu. Co używasz na "dock", mój rocketdock nie ma rozwijanego menu.

Objectdock + docklet o nazwie "stack". Genialna rzecz. Kosza nie chce usuwac :P IMO wyklada ładnie jak się zwiększy rozmiar ikony na pulpicie.

Edytowane przez DMS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa tez z RocketDock, szkoda tylko, że nie można ustawić Mój Komputer tylko dyski lub foldery. Brakuje tez podpisu ikony.

Klik

Tworzysz sobie folder o dowolnej nazwie w dowolnym miejscu do niego pakujesz wszystkie skróty jakie chcesz (np: Mój Komputer) nadajesz im nazwy jakie chcesz oraz ikony jakie chcesz i ten folder "podłączasz" do Stacks Docklet no i masz co chciałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworzysz sobie folder o dowolnej nazwie w dowolnym miejscu do niego pakujesz wszystkie skróty jakie chcesz (np: Mój Komputer) nadajesz im nazwy jakie chcesz oraz ikony jakie chcesz i ten folder "podłączasz" do Stacks Docklet no i masz co chciałeś ;)

Eee, panowie, tworzycie nowy stack i w opcjach wybieracie ->special folder->drives i macie rozwijany mój komputer.

Edytowane przez DMS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dobry temat, ale lepszego chyba nie znajde ;)

 

 

znacie moze, jakis program tworzenie/edycja loginsow/bootscreenow pod xp? na googlu nic konkretnego nie moge znaleźć, a przeciez skads sie to bierze na themexp.org przykladowo.

 

bota sobie znalazlem ciekawego, ale loginsow niema, musial bym sobie cos wydlubac sam :), ale nie ma czym hehe, poradzcie cos.

 

 

a tak przy okazji ja sie pochwale swoim pulpitem

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Ja tam lubię prostotę :)

razor no offence, ale ten temat to modding desktopu a twoj desktop ma tyle z modingiem wspolnego co krowa z rowerem

 

mardok - jestes mistrzem moddingu, tak sie zastanawiam - robisz to dla sportu? Twoj pulpit na laptopie to przyklad prostoty i funkcjonalnosci, a screen ktory wrzuciles z desktopa gdzie masz caly pulpit zawalony jakimis okienkami powalil mnie na ziemie, potrafisz sie tam odnalezc? :)

 

dms - podoba mi sie

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

razor no offence, ale ten temat to modding desktopu a twoj desktop ma tyle z modingiem wspolnego co krowa z rowerem

 

mardok - jestes mistrzem moddingu, tak sie zastanawiam - robisz to dla sportu? Twoj pulpit na laptopie to przyklad prostoty i funkcjonalnosci, a screen ktory wrzuciles z desktopa gdzie masz caly pulpit zawalony jakimis okienkami powalil mnie na ziemie, potrafisz sie tam odnalezc? :)

 

dms - podoba mi sie

No to po kolei, najpierw dzięki i raczej nie dla sportu a dla zabawy ;) Natomiast co do Laptopa to Laptop jest do pracy to ma być prosto i przejrzyście natomiast desktop do zabawy to mogę sobie tam zaszaleć :P Dodatkowo na desktopie mam łącznie sześć pulpitów (za pomocą oprogramowania firm trzecich) tak więc jak na jednym jest masa okienek nie znaczy iż muszę cały czas na nie patrzeć ;) Kolejną sprawą dotyczącą desktopa jest to iż na nim testuję zazwyczaj różne nowe pomysły i jak komponują się z poprzednimi dlatego też czasem może być tego dużo na raz co nie znaczy iż zawsze wszystko musi być włączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...