Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanie do Ciebie - da sie jakos zwezic pole zegarka w trayu i wywalic przycisk do podgladu pulpitu?

 

Dołączona grafika

 

Ustawilem sobie we wlasciwosciach paska "Male ikony" i nie mam pod zegarkiem daty (nie potrzebne mi to), a szerokosc pola zegarka nadal jest taka sama.

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie do Ciebie - da sie jakos zwezic pole zegarka w trayu i wywalic przycisk do podgladu pulpitu?

 

Dołączona grafika

 

Ustawilem sobie we wlasciwosciach paska "Male ikony" i nie mam pod zegarkiem daty (nie potrzebne mi to), a szerokosc pola zegarka nadal jest taka sama.

Co do przyciska pokaż pulpit gdzieś kiedyś o tym słyszałem ale jakoś znaleźć nie mogę, natomiast co do zegarka to nie mam pojęcia, mi tam nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WMP for Samurize v1.1

 

Dołączona grafika

 

Dla wszystkich zainteresowanych, jest to kontrolka Windows Media Player przystosowana do obsługi przez Samurize w pliku !readme.txt znajduje się pełna lista funkcji oraz przykłady zastosowania. Myślę iż każda osoba która choć raz bawiła się w Samurize poradzi sobie, a powstała dla tego że praktycznie nie ma nic takiego dla Samurize.

 

Download!

 

*archiwum zawiera sam program bez grafiki !

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie na prośbę ludzików z forum samurize powstała nowa bardziej rozbudowana i "user friendly" wersja programiku WMP oznaczona numerkiem v1.2, teraz wymiana danych między programem a samurize odbywa się za pomocą specjalnie na tą okazję napisanego plugin'u a nie przez plik, co jest bardziej eleganckim i szybszym rozwiązaniem, również wysyłanie komend do odtwarzacza zostało uproszczone, oraz funkcjonalność samego odtwarzacza została rozbudowana.

 

WMP v1.2 for Samurize

 

Dołączona grafika

 

Download!

 

Archiwum zawiera gotową do importowania konfigurację, jedyne co musimy zrobić to stworzyć Playlistę teledysków które chcemy oglądać w Windows Media Player i zapisać ją do pliku "Playlist.wpl" i plik następnie przenieść do katalogu "Configs" w katalogu Samurize, po tej czynności możemy już używać odtwarzacza ;) Program nie odpala się automatycznie, tylko pod dwukrotnym kliknięciu na strzałkę na prawo od klawisza Play. Jak ktoś bardzo chce aby się odpalał automatycznie zawsze może dodać wmp.exe do autostartu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam, wracam... po latach...

Słowo się rzekło... w sumie...

 

Dołączona grafika

 

PODGLĄD

 

System WinXP Pro SP3 PL

Nakładka Vista Inspirat 2

Baza na config do Samurize - config wide 4.2

 

Tapeta zassana z http://www.wallpaper-place.com/

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz na Viście:

http://i50.tinypic.com/2cpc0sn.png

 

stivo, nie przesadzajmy, zdjęcie o wadze 5MB?

Zostawiłem link. Rikki.

E: Lol, plik główny miał tylko 2MB, zwrócę na to uwagę następnym razem.

dam jeszcze miniaturkę. Kto zechce to sobie kliknie (tu jest 2MB) ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już gdzieś widziałem ten panel (to bodajże Samurize) ;)

tak, zassałem jakiś config ze strony, dostosowałem go do swoich potrzeb... muszę sobie sporo rzeczy przypomnieć, 5 lat nie miałem stacjonarki, a co za tym idzie nic prawie nie kombinowałem czy to z systemem, czy z bebechami... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko odnośnie SAMURIZE....

Zrobiłem sobie swój własny konfig itd itp, i dzisiaj chciałem do tego dołączyć equalizer jako wizualizacje z winampa sciągnięty z devianarta. Zmodyfikowałem wszystko pod siebie, połączyłem konfigi i zonk..

 

Odświeżanie połączonego już konfigu ustawiłem na 1s w panelu "opcje konfigu",a w części z equalizerem każdy jego pasek ręcznie ustawiłem na odświeżanie co 50ms... Niestety nie działa i paski w EQ zmieniają swoją wartość co sekundę jak cała reszta konfigu...

Próbowałem też w drugą stronę.... ustawiłem w opcjach konfigu odświeżanie co 50ms, a wszystko oprócz pasków equalizera zmieniłem na 1s... Efekt? Wszystko odświeża się co 50ms i wykorzystanie procka na jednym rdzeniu to 60-70% :D

Jak uruchomić 2 konfigi niezależnie od siebie? Chcę żeby paski EQ zmieniały położenie co 50ms, bo to wygląda naturalnie w stosunku do muzyki, a reszta jak temperatury itd itp co 1 sekunde się odświeżało...

 

Dodam, że po odpalenia konfigu z samym tylko EQ i odświeżanie 50ms, nie mam wykorzystania procka 60-70%, jest to po prostu nieodczuwalne.

Tak samo mój konfig odpalony na 1s odświeżanie nie powoduje żadnego zauważalnego wykorzystania systemu.

Tylko połączone razem nie chcą działać z innym czasem odświeżania...

 

Ktoś wie jak to rozwiązać?

 

 

// OK, rozwiązanie było pod ręką ... instance manager.

Edytowane przez shoxeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...