Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, iż chwilowo nie mam dostępu do mojego blaszaka (kisi się 30km od mojego obecnego miejsca pobytu), to uraczę was zrzutem z Winda podłączonego do CRT 17" (wiem, wiem, nie jest wybitnie ładnie, defowo wręcz).

post-112992-060846100 1280316613_thumb.jpg

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie... czy Samurize już do końca umarło? :-|

 

We wtyczkach zastój, sporo nieaktualizowanych, porzuconych. Sam Samurize da się jeszcze zmusić do funkcjonowania pod 7x64, ale wiele wtyczek pod x64 nie jest w stanie już funkcjonować, a inne nie lubią się z nowymi wersjami programów - foobar 1.1 nie chce współpracować ze standardowymi pluginami.

 

Czy jest jakikolwiek godny następca Samurize, czy jesteśmy skazani na rainmeter i jemu podobne? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samurize bardzo przyjemnie tworzyło się UI, szkoda, że nie jest już dawno aktualizowane. Nie jestem sobie w stanie przypomnieć żadnego alternatywnego oprogramowania tego typu godnego uwagi.

 

A Rainmeter gryzie się z aplikacjami w pełnym ekranie i "przebija" przez nie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusik za procek, miałem ten sam ;) Jak ci działa 7?

 

Szybko i sprawnie... W końcu wykręcony o ponad 0,5GHz... i 2GB ramu daje spoko wydajnosc... Wedlug miernika Windowsowego 3.6

 

@SpiderMAN

 

Co to za sidebar z prawej strony? gdzie to zassac ;-)

 

Rzuc maila na pw to ci wysle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Poszukuje, bo gdzieś kiedyś obiło mi się o oczy, grafika 3d? foto makro? Coś w tym guście. Przedstawiało płytkę pcb z kondensatorami i innymi kminami i wyglądało to jak ogromne miasto z wieloma ulicami. kojarzy ktoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi do głowy to animacje z filmu "Hackers" z Angeliną Jolie :D

 

Przy okazji, parę spóźnionych screenów z mojego desktopu po przesiadce na 7kę Professional x64:

 

post-124310-080619100 1285436417_thumb.jpg

Standardowe Aero z kolorem zmienionym na czarny, gadżety na pulpicie to Presto's Clock, standardowa Pogoda, Computer Status v2, i przerobiony GMail Reader.

 

post-124310-046488800 1285436556_thumb.jpg

foobar2000 DeafaultUI & Pretty Popup, WTW2 z podmienionymi ikonkami sieci na te z AQQ, rozwijane menu to Free Launch Bar.

Edytowane przez YogiCK
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...