Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

 

no i skrypt gotowy. who's the master ? :P 

 

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

 

wyswietla tylko tematy ostatnich postow, bez linkow. latwy do przerobienia. nic nie zapisuje na dysk, zero konfiguracji. 

marcin: wrzuc go na swoja stronke ;) 

 

zaznaczam ze jest to pierwszy skrypt, ktory napisalem w vbs ;)

http://zeus.polsl.gliwice.pl/~thriadae/tweak.vbs

mam 1 problem ze skryptem - jeżeli mam go odpalonego w samurize z odświeżaniem np. co 2 min lub dam reload to nie zmienia sie zawartość wyświetlana przez skrypt (newsy z forum). Jeżeli zamkne samurize i odpale jeszcze raz to skrypt pobierze nowe wiadomości ale potem znowu nie reaguje na odświeżanie, znowu trzeba go zamknąć i tak w kółko :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 1 problem ze skryptem - jeżeli mam go odpalonego w samurize z odświeżaniem np. co 2 min lub dam reload to nie zmienia sie zawartość wyświetlana przez skrypt (newsy z forum). Jeżeli zamkne samurize i odpale jeszcze raz to skrypt pobieże nowe wiadomości ale potem znowu nie reaguje na odświeżanie, znowu trzeba go zamknąć  i tak w kółko :|.

no niestety, tak jest z kazdym skryptem i ogolnie z samurize :? ca<span style="color:red;">[ciach!]</span>e albo cos... nie wiem.

 

Marcin S: jakis pomysl ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie przybyłem do domq :)

Zaraz zobaczę co jest z tym skryptem. Ale od razu jedno pytanko. Jakiej wersji samurize używacie. Bo ja u siebie zauważyłem podobną rzecz z moim skryptem (niusy infojamy, dlatego zacząłem używać rdf parsera).

Jak miałem tylko .85d było ok, a chyba po instalce .90 się zj*****ło. Sam nie wiem, zaraz będę testował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sprawdzam i czekam na kolejne wywowałanie skryptu i nic nie widzę. Samurize nawet nie próbuje wywołać skryptu, bo nie widzę żadnej aktywności na wykresach wykorzystania sieci....? Ale na reloady działa prawidłowo. Dodam, że korzystam z wersji 85d.

Jeszcze sprawdzę inne skrypty, bo może to coś przez instalację nowych wersji programu i coś się blokuje.... ???????

To na razie tyle, bo skanuje dysk antivirem i tak mi muli wszystko, że nic mi się nie chce przy kompie robić :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :D

Sytuacja jest taka, że odinstalowałem sobie wszystkie wersje poza 0.85d i ładnie wszystko działa. Skrypt ustawiłem na 10 minutowe odświeżanie i jest git ;)

 

Ale to jeszcze nie wszystko. Najlepsze na koniec ;)

Otóż z głębi dysku wygrzebałem skrypt, który był oryginalnie napisany dla coolmon'a. Otóż skrypt ten pobiera dowolną ilość postów z określonego działu (działów) z forum phpbb2 (czyli duża liczba for się pod to łapie ;) ) Skrypt lekko zmodyfikowany przeze mnie. Dodane: możliwość wyświetlania (lub nie) tematu całego działu oraz możliwość jego wyróżnienia (**** )

Konfiguracja banalna - podajemy ilość postów, zaznaczamy, że chcemy mieć tematy (1) oraz ich wyróżnienie (1), podajemy link do strony z forum, zaznaczamy jakie działy mają być brane przy odczycie postów...i wciskamy test script ;) Skrypt zapisuje info do pliku, którego nazwę też precyzujemy na początku skryp. Zatem potrzeba jeszcze dodać pole Text file

Zapraszam jak zwykle na stronkę do ściągania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie miałem problemu z ikonkami, bo po prostu ukrywa mi je XPek. Inną metodą to uruchomiene drugiej instancji jako usługa, czyli gdzies w rejestrze run services (obok run i runonce). Wtedy tak uruchomiony program jest "niewidoczny".

To są moje rozwiązania, ale wszystko zależy od systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elpresidente czemu gadasz ze zaraz lipny? bo nie ma ikonek? i co z tego? powiem ci tak, jak zaczynalem bawic sie samurize i pulpitem to tez chcialem robic full wypasy, grafiki, lasery bajery ale z czasem czlowiek dojtrzewal i teraz przewaza prostota i to co jest faktycznie potrzebne a ja wole miec ladnie widoczna tapetke niz jakies ikonki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja pokaże swój konfig. robiony wczoraj i jeszcze nieskończony. obecnie jest to, co mi potrzebnę na pulpicie, a sensowne ułożenie elementów + dodanie grafiki jak mi się zachce :twisted:

 

http://samurize.osrodek.prx.pl/screeny/przyklad.gif

 

do dodanie na pulpit jest jeszcze pogoda i/lub program tv (jako że na przemian jest włączony komp i tv ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raptor: jak dla mnie miodzio :)

Wszelkie info potrzebne jest, bez zbędnych dodatków 8)

Jakbym mógł z mojego monitora wyciągnąć coś ponad 800x600, to podobnie bym zrobił. A tak to w tych 600 pixelach mało się mieści :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hieloł

kupilem se neo+ i mam problem z wyswietleniem aktualnych transferow

jedyne co wiem jak zrobic to total upload i download, gdy wybieram bajty odebrane lub wyslane wtedy wszystko wraca tak jakby niebylo konfigurowane

wie ktos gdzie znalezc w ustawieniach transfery neo+ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-el' Presidente-: niezly konfig, ladnie skomponowana calosc, chyba nie ma sie do czego przyczepic ;) menu po prawej i w rogu to tez samurize ? :)

 

Raptor: rzeczywiscie kosmetyczne :P

 

drobne poprawki, zmiana theme, takie tam ;)

http://zeus.polsl.gliwice.pl/~thriadae/des...ops/desk_15.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phranzee menu po prawej i w rogu to Aston. Dzisiaj troche kombinowalem z Samurizem ale w sumie nic dobrego z tego nie wyszlo. Wrecz na odwrot... Windows sie nie chcial uruchomic ale po pewnych akcjach sie uruchomil.

no, przyznam sie ze podejzewalem astona ;) nawet ladnie to wyglada, tzn linki do programow, moze wykorzystam do czegos :P

 

dzisiejszy popoludniowy pulpit: 8)

Dołączona grafika

kliknij aby powiekszyc

 

przykladowe rozmieszczenie programow :P nawet wszystko sie miesci :D

http://zeus.polsl.gliwice.pl/~thriadae/des...esk_16_work.jpg

 

jakby sie ktos pytal - mam monitor 15" :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w latwy sposob podmienic wszystkie ikonki systemowe (te z panelu sterowania tez) na np. te sciagniete ChaNinjaStyle_Icons_SubZero nie uzywajac dodatkowego oprogramowania ? Dodatkowo w kompozycju ChaNinja sa LogonUi, oraz filmiki np. przegrywania plikow, jak je tez podmienic. Mam jedynie patch do Windy. Jest tam plik ChaNinja Style (SubZero).iptheme ale nie wiem za bardzo co z nim zrobic.

 

Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1. Czy jest spolszczenie lub jakiś poradnik do programu Object Bar ( oczywiście po polsku)

 

2. Jak zmienić czcionke w probramie Object Bar żeby były polskie znaki w nazwie skrutu

 

PS. Dalej nie umiem zrobić info o temp. procka w samurize podobno trzeba zainstalować jekieś MBM a co to wogule jest ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...