Skocz do zawartości
Tulio

Odtwarzacz CD (Audio, MP3) z wyjściem jack, usb, bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

nowy samochód, brak radia tradycyjnego. Są wejścia: jack, usb i działa bluetooth. Podłączam telefon - gra, pendrive - gra. Podłączam zewnętrzny napęd CD, wrzucam płytę z muzyką i samochód nie rozpoznaje urządzenia (USB).
Pytanie: czy istnieje taki odtwarzacz niekoniecznie przeznaczony do komputera a z wyjściem jack właśnie (odtwarza płytę i wysyła jackiem) lub np. wysyła po bluetooth, a zasilanie na usb/zapalniczkę?

Takie coś podłączam to nie rozpoznaje: https://allegro.pl/oferta/9516321311
Może być nawet w formie małej wieży, jak tu: https://allegro.pl/oferta/10727645697  tylko tutaj jest "Wieża pozwala również bezprzewodowo przesyłać muzykę przez Bluetooth ze smartfonów i tabletów lub odtwarzać ją bezpośrednio z pamięci USB." a ja chcę dokładnie odwrotnie - odtwarzaną płytę wysłać na telefon, tablet, samochód po bluetooth lub usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie rozpozna, bo ten odtwarzacz samochodowy z portem USB oczekuje urządzeń z plikami (np. pendrive, karta), a ty chcesz odtwarzać ścieżki audio gdy podłączasz napęd CD. Nie orientuję się czy istnieją jakieś urządzenia, które odbierają ścieżkę audio i zamieniają ją w locie np. na mp3. Może coś takiego jest ale ja o tym nie słyszałem.

Wg mnie potrzebujesz przenośnego odtwarzacza typu discman. Jednak to jest takie na siłę mordowanie się. Przekonwertuj sobie te płyty Audio CD na pliki mp3 (czy jakie tam formaty obsługuje ten samochodowy odtwarzacz) i będziesz miał spokój.

A jeżeli baaardzo chcesz te płyty Audio CD, to skombinuj sobie odtwarzacz/nagrywarkę do PC ale taką, która ma wyjście z przodu na słuchawki. Nowe tego już nie mają ale starsze tak. Trzeba by to wrzucić w jakąś kieszeń, która pociągnie zasilanie z portu USB. Dla mnie to jednak byłoby nieporęczne i narażone na uszkodzenia. Nie wspomnę o przewodach walających się po samochodzie.

Edytowane przez addos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...