Skocz do zawartości
winter8422

Pytanie dotyczące monitora czy idzie na złom.

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo mianowicie mam jeden problem. Pojawia mi się taki pasek podczas gdy mam włączoną gierke w trybie (ramki) Bez tego trybu nie ma owej ryski. (robiąc screena przez komputer nie było tego widać)

I problem polega głównie na tym że ten problem jest tylko gdy mam włączona grę i zminimalizuje (tylko ekran w ramkach na full scren  nie ma tego). Co ciekawe na innym monitorze tego problemu nie ma, możliwe jest że monitor idzie w zapomnienie? 

Jezeli chodzi o jakieś artefakty na monitorze to kompletnie brak, takie cuda tylko podczas właśnie wymienionej sekwencji. Z kartą graficzną problemów zadnych nie zauważyłem, temperatury w normie spadków żadnych, fps na miejscu o ile to ma jakieś znaczenie. Dodam że żadne artefakty podczas przegladania internetu czy grania w gre nie pojawiają się. Początkowo miałem lekkie miganie ekranu raz na 4minuty ale to przeszło po aktualizacji sterowników.

258137669_1958486647666925_7393179877925390579_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej dodam że podczas oglądania YT nie raz robi mi się bardziej przyciemnione tło (nie ekran a tło) tak na pół sekundy (wrazie czego mogę wrzucic screena bo udało mi się zrobić). Oczywiscie na drugim ekranie nie występują takie anomalie.

Edytowane przez winter8422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...