Skocz do zawartości
danonck

Gotowce Actina (sferis.pl) - czy warto? [+/- 6000]

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

zastanawiałem się nad takimi dwoma gotowcami od Actiny:

Actina SPC 11400F / 16GB / 1TB / RTX3060Ti / 600W / 5959 PLN - https://www.sferis.pl/actina-spc-11400f-16gb-1tb-rtx3060ti-600w-p724748

lub

Actina PBA 11400F / 16GB / 1TB / RTX3060 / 650W / 5839 PLNhttps://www.sferis.pl/actina-pba-11400f-16gb-1tb-rtx3060-650w-p718926

Pierwszy ma lepszą kartę, a drugi chyba nieco lepsze bebechy.

Próbowałem takiej konfiguracji na komputroniku i wychodziło mi drożej i to bez dodawania lepszych podzespołów.

Natomiast pytanie do Was, czy ktoś miał do czynienia z tą firmą? Czy warto pójść w takie składaki i ewentualnie za jakiś czas w razie potrzeby coś usprawniać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, topdog napisał:

nigdy nie miałem do czynienia z tą firmą ale te składaki wyglądają bardzo dobrze, nie ma się za bardzo do czego przyczepić, dobre chłodzenie, płyty, ram, zasilacze ect. Ulepszać w nich za bardzo nie ma co.

Ja bym brał ten z 3060ti, może ma trochę gorszy zasilacz ale vero l3 600w jest ok

(...)

razem ~6490 jakbyś chciał składać sam

Dzięki! Tak też właśnie sobie wyliczyłem na szybko, że za tyle nie złożę w tej samej konfiguracji, a co dopiero jakbym chciał coś ulepszać (bardziej marki, typu Adata na Kingston/WD, itp.)

Teraz tylko pozostaje mi się zastanowić, czy warto czekać na piątek (BF) na jakieś dalsze obniżki w tym czy innym sklepie. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...