Skocz do zawartości
Jane Baker

Laptop od 3 000 do 3 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam laptopa od 3 tys. do 3,5 tys. zł.   Nie gram w gry, ale naprawdę bardzo dużo czasu spędzam używając laptopa i chciałam, żeby było to urządzenie wydajne, wytrzymałe i długo mi służyło. Nie lubię lekkich i małych laptopów. Najlepszy dla mnie rozmiar przekątnej ekranu to 15,6'' i już z systemem operacyjnym. Mam do wyboru takie opcje. Czy ktoś mógłby mi polecić, który z nich jest najlepszy?

 

Z góry dziękuję za pomoc 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz z niektórymi pozycjami? Przecież ten I to jakiś przedwojenny sztrucel - właśnie wchodzi 12 generacja intela, a tu 8 proponujesz. Odrzuć tez lapki z 8gb ram.

Z wymienionych odpowiedni zostaje tylko ten asus.

W laptopach bez karty graficznej, trzeba szczególnie patrzeć na generacje procesora. Np. gen 11 intela ma ponad dwukrotnie wydajniejszą integrę od gen. 10, taki odpowiednik GF mx250, a czasem nawet mx350.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj naprawdę solidnie wykonanego della - https://www.komputronik.pl/product/729437/dell-inspiron-15-5502-4534-srebrny-256gb-m-2-pcie-16gb.html
Masz tutaj już 16GB pamięci RAM, i5-11 generacji, dzięki czemu też grafika zintegrowana jest o wiele mocniejsza, 256GB miejsca na dane na dysku M.2 i od razu system w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...