Skocz do zawartości
Mateusz0021

Spadki FPS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem parę dni temu monitor Predator XB3 240hz który jest podłączony przez kabel DP jako drugi monitor używam monitora iiyama 75h oba monitory są w rozdzielczości FullHD, do dnia wczorajszego wszystko działało dobrze do momentu aż nie zmieniłem okna z gry na YT wtedy gra miała max 56fps po wróceniu do jej okna. Oba monitory są ustawione na G-sync oraz odpowiednie odświeżanie. Karta graficzna to GTX 1660s po pierwszym podłączeniu monitora robiłem małe testy np. za pomocą strony https://www.testufo.com/ghosting i wszystko było w najlepszym porządku fps trzymały się na 240 a teraz fps w testach na tej stronie spadają do poniżej 240 https://prnt.sc/20xa0ii a obraz lekko się zacina. Czy ktoś miał podobny problem lub wie czym to może być spowodowane ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

a jak by tak odłączyć jeden monitor i pozostawić tylko ten 240Hz, zainstalować najnowszy sterownik lub jak już się  posiada 496.76, chyba ze są nowsze, to przeinstalować z opcja "czysta  instalacja" czyli usuniecie zdefiniowanych ustawień użytkownika ,  uruchomić ręcznie kompa ponownie, możliwe tez ze system coś namieszał , sprawdzić w opcjach  na pulpicie "prawy myszki-personalizuj-ustawienia wyświetlania-ekran-zawansowane ustawienia wyświetlania- częstotliwość odświeżania- , czy jest ustawione 240Hz ?    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...