Skocz do zawartości
Herbertderski

Laptop do gier do 7,5 tys zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od dłuższego czasu szukam laptopa do gier. Kwota jaką mogę na niego przeznaczyć to ok 7,5 tys zł.

Wiadomo, chciałbym by wszystko chodziło na nim na ultra chociaż wiem że to już raczej marzenie.

Chciałbym by miał jak najwięcej TGP. Chodzi o to że ta kwota którą chcę na laptopa przeznaczyć jest dla mnie spora i w ciągu najbliższych 2 lat raczej będzie musiał mi wystarczyć. Wiem, zwykly PC by mnie wyszedł korzystniej tylko problem w tym że nie mam zbytnio miejsca na skrzynkę i monitor.

Ryzen czy Intel? Bez różnicy. Karta graficzna chciałbym by była mocna. 3070 czy 3060? Z tego co wyczytałem to ważne obecnie by miała jak najwięcej TGP. Cena? Taniej = lepiej. Myślę że ogarnę do 7,5 tys zł.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Herbertderski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Legion powinien spokojnie dać radę. Jest na AMD, ma 32 GB RAM, matrycę 17,3", także myślę, że dobre rozwiązanie, skoro nie ma miejsca na PC, bo jednak ekran nie jest mały. Co do grafiki to jest tutaj RTX 3060 z maksymalną mocą 130 W

https://www.x-kom.pl/p/671848-notebook-laptop-173-lenovo-legion-5-17-ryzen-7-32gb-512-win10-rtx3060-144hz.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...