Skocz do zawartości
Donci

Miganie tv podczas gry

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć . opiszę sytuację która męczy mnie już od kilku dobrych lat . Miałem wcześniej z 5 innych kart graficznych i parę innych telewizorów i monitorów . W pulpicie potrafi mi się załączać na dosłownie sekundę czarny ekran w grach trochę częściej takie dosłownie mignięcie i zaczyna mnie to już wkurwiać kto wie może o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

czyli obecnie jest tak ?

Monitor jako wyświetlacz pulpitu DP

TV jako wyświetlacz pod gry HDMI 

a próbowałeś odłączyć TV, czyli sam monitor, nowe sterowniki, podczas instalacji, nowa instalacja, czysta instalacja, usuń profile użytkownika, ręcznie restart systemu i sprawdzić na samym monitorze czy tez problem występuje ? 

odłączyć monitor, i tak samo tylko z podłączonym TV jako jedyny wyświetlacz, nowe sterowniki, nowa instalacja , usuń profile użytkownika, ręcznie restart systemu. 

wiesz z tym wykorzystaniem Monitor +TV to jest tylko i wyłącznie kwestia sterowników , a i system tez lubi dorzucić swoje  piec groszy do kontrolowania ustawień ,niby wszystko działa, potem wystarczy w jakiejś grze np. zrobić "ALT+TAB" aby sobie coś na pulpicie sprawdzić i już się coś zaczyna piep...yć , a system lubi zapamiętywać ustawienia nawet jak nie działają zgodnie z naszymi oczekiwaniami ...

ja bym poczarował trochę z kablami np.TV podłączyć przez kabel DP na HDMI o ile nie korzystasz z głośników w TV , i tu  jest fakt, nie wiem czy połączenie, karta graficzna TV za pomocą kabla DP-HDMI nawiąże komunikacje ? 

 znalezione tak na szybko 

https://www.komputronik.pl/product/298385/accura-premium-displayport-1-8m.html

 

     

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wczoraj czytałem komentarze o jednym kablu który chciałem kupić i wychodzi że to prawdopodobnie wina kabla  no dziś będę miał lepszy i mam nadzieje że to załatwi sprawę  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2021 o 10:24, Donci napisał:

No właśnie, wczoraj czytałem komentarze o jednym kablu który chciałem kupić i wychodzi że to prawdopodobnie wina kabla  no dziś będę miał lepszy i mam nadzieje że to załatwi sprawę  🙂

I jak, kabel rozwiązał sprawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...